West Brom – Manchester Utd. 0:3 (kon.) | Cardiff – Fulham 3:1 (kon.) | Crystal Palace – Southampton 0:1 (kon.)
Norwich – Stoke 1:1 (kon.) | Chelsea – Tottenham 4:0 (kon.)
Cardiff City FC
3:1 (1:0)
Fulham FC
Sobota 08.03.2014, 16:00 • Cardiff City Stadium, Cardiff • Anglická Premier League

Cardiff ziskem tří bodů oživil naději na záchranu a od nesestupových pozic ho nyní dělí jen skóre. Naopak Fulham zůstává poslední a pád do Championshipu tak nabírá stále reálnějších obrysů. (18:01:33)

Duel dvou nejhorších týmů soutěže opanoval domácí Cardiff, který zvítězil nad Fulhamem 3:1. Hvězdou zápasu je především kapitán Bluebirds, Steven Caulker, který nejprve v nastavení první půle otevřel skóre a v 67. minutě odpověděl dalším gólem na vyrovnání Holtbyho. Zmar hostí ještě v 71. minutě dokonal trefou do vlastní brány Riether. Hráči Cardiffu šli za třemi body dravěji a jejich vítězství tak můžeme považovat za naprosto zasloužené.

90+4
    Fábiův centr zblokoval Hangeland, každou chvíli můžeme očekávat konec.

90+3
    Dæhli v souboji 1 na 1 s Hangelandem. Pokusil se vystřelit, ale poslal míč jen do zámezí.

90+3
    Centr Richardsona byl odvrácen už na hranici šestnáctky.

90+2
    Domácí odvážně napadají a znepříjemňují soupeři rozehrávku.

90+1
    Rozhodčí Atkinson nastaví čtyři minuty.

90
    Střídání v týmu Cardiff City FC: ze hřiště odchází otřesený Ben Turner, přichází Kévin Théophile-Catherine.

89
    Mitroglu vypálil z otočky, ale chyběla tomu razance a Marshall tak neměl s likvidací střely větší problémy.

88
    Kim se dostal k přízemní střele, kterou likviduje Stekelenburg.

87
    Nákop Karagounise skončil jen na červené zdi.

87
    To už je křeč v podání Fulhamu. Hosté jen nakopávají míče a domácí obrana je zase vrací zpět na jejich polovinu.

86
    Karagounisův dlouhý pas přelétl Benta a skončil až u Marshalla.

85
    Hostům se krátí čas, teď už by potřebovali malý fotbalový zázrak.

84
    Pokus Mitroglua končí jen v rukavicích brankáře Marshalla.

82
    Mitroglu prodloužil Hangelandův nákop k Sidwellovi, který hlavou uklidil míč k tyči domácí brány. Gól však neplatí, jelikož byl hostům máván ofsajd!

81
    Jones před vápnem přepadl přes Heitingu, ale o faul se podle sudího Atkinsona nejednalo.

Martin Augustin

Branky: 45+1. Caulker, 67. Caulker (Mutch), 71. Riether (vla.) – 59. Holtby (Heitinga)

Karty:   56. Kim (CDF)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 9:7. Střely mimo: 6:6.
    Cardiff City FC: Marshall – Fábio, Caulker (C), Turner (90. Théophile-Catherine), Declan – Noone, Mutch, Medel (81. Eikrem), Kim, Campbell (72. Dæhli) – Jones.
    Náhradníci: Lewis – Cala, Théophile-Catherine, Eikrem, Dæhli, Zaha, Bellamy.

Fulham FC: Stekelenburg – Riether, Heitinga, Hangeland (C), Riise (46. Kačaniklić) – Dejagah (50. Karagounis), Sidwell, Holtby, Richardson – Mitroglu, Woodrow (76. Bent).
    Náhradníci: Stockdale – Zverotić, Burn, Kvist, Kačaniklić, Karagounis, Bent.

Rozhodčí: Atkinson – Lennard, Flynn