Standard – Mechelen 2:0 (kon.) | Genk – Mons 3:1 (kon.) | Oostende – Kortrijk 0:0 (kon.)
Charleroi – Lierse 1:1 (kon.) | Waregem – Club Brugge 1:1 (kon.) | Leuven – Anderlecht 1:0 (kon.)
Lokeren – Waasland-Beveren 0:0 (kon.) | Cercle Brugge – Gent 1:4 (kon.)
Standard Lutych
2:0 (0:0)
YR KV Mechelen
Sobota 08.03.2014, 20:00 • Stade Maurice Dufrasne • Belgická Jupiler Pro League

Tak nám skončil i druhý poločas, ve kterém už bylo o něco živěji. Domácí se dostali do vedení a zlomový moment zápasu byla bez pochyby penalta De Witteho, který mohl vyrovnat. Místo toho se hloupě nechal vyloučit a Ezekiel potvrdil výhru druhým gólem. Domácí za druhou půli zaslouženě berou tři body. To je ode mě pro tuto chvíli vše. Přeji příjemný zbytek večera a zase někdy napočtenou. (22:05:11)

90+3

90+3
    A to už bude domácím stačit, rozhodčí píská konec.

90+2
    Karahmet odkopává Carcelovi míč a přitom ho trefuje do obličeje. Carcelo se těžko zvedá.

90+1
    Domácí si v klidu přihrávají na vlastní polovině a už se nikam neženou.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty.

89
    Batshuayi z rohu malého vápna míří těsně vedle!

88
    Mechelen ještě využije posledního střídání a na hřiště posílá Musondu a stahuje Dialibu.

86
    Další střídání hostů. Ze hry odchází Legear a nahradí ho Kamavuaka.

84
    Ezekiel oslavil svůj gól svléknutím dresu a za to samozřejmě vidí žlutý trest.

84
    Standard právě vstřelil branku!
    IMOH EZEKIEL po krásné individuální akci navyšuje náskok domácích. Obral o míč váhajícího obránce a v samostatném úniku obstřelil vyběhnutého brankáře hostů na bližší tyč.

80
    De Witte zřejmě neunesl fakt že neproměnil penaltu a za naprosto nesmyslný faul oslabuje hosty a jde do sprch.

78
    Na puntík si míč postavil kapitán De Witte a Kawashima přesně uhodl kam bude De Witte mířit a jeho pokus fantasticky chytá!

78
    Sudí po faulu Stama nařizuje pokutový kop!

76
    Vzápětí další žlutou kartu vidí i Kosanović.

75
    Žlutou kartu vidí Bateau.

74
    A domácí vzápětí střídají ze hry odchází de Camargo a nahradí ho Cissé.

73
    Další střídání Ze hry odchází Vainqueur a na jeho místo nastupuje Bulot.

72
    Carcela narýsoval nádhernou kolmici na nabíhajícího MICHY BATSUAYIE a ten se z rohu malého vápna nemýlil a prostřelil vyběhnutého Biebauwa.