West Brom – Manchester Utd. 0:3 (kon.) | Cardiff – Fulham 3:1 (kon.) | Crystal Palace – Southampton 0:1 (kon.)
Norwich – Stoke 1:1 (kon.) | Chelsea – Tottenham 4:0 (kon.)
Chelsea FC
4:0 (0:0)
Tottenham Hotspur
Sobota 08.03.2014, 18:30 • Stamford Bridge, London • Anglická Premier League

Tímto se s Vámi loučím a přeji dobrou noc. (20:25:56)

Dnešní utkání končí jednoznačným vítězstvím Chelsea 4:0, která vstřelila Tottenhamu všechny góly ve druhém poločase. Demolici Kohoutů načal v 56. minutě Eto'o, který využil chyby Vertonghena. Druhou branku přidal v 60. minutě z penalty Hazard. Závěr utkání patřil senegalskému útočníkovi Chelsea, když Demba Ba dal během dvou minut dvě branky a stanovil konečný výsledek. Chelsea tak nadále zůstává na čele tabulky a na druhý Liverpool má náskok sedmi bodů. Čtvrtý Manchester City ztrácí na Chelsea bodů devět, ale má tři zápasy k dobru. Tottenham po dnešním utkání zůstává na pátém místě.

90+4
    Utkání se v poklidu dohrává na středu hřiště. Další branku už zřejmě nepadne.

90+3
    Adebayor se v souboji s Čechem dopustil útočného faulu. Český brankář bude rozehrávat.

90+3
    Fotbalisté Tottenhamu se dokázali dostat k míči a kombinují s ním na středu hřiště.

90+2
    Chelsea nadále kombinuje na útočné polovině.

90+1
    Nad rámec utkání jsou nastaveny 4 minuty.

Demba Ba upravuje výsledek na konečných 4:0

89
    Chelsea právě vstřelila branku!
    Chelsea přidává během krátké chvíle další branku. DEMBA BA dokonale využil chyby v hostující obraně a z hranice velkého vápna poslal míč do branky.

Demba Ba navyšuje vedení Chelsea na 3:0

88
    Chelsea přidává do sítě Tottenhamu třetí branku. Na malém vápně se dostal k míči DEMBA BA a technickou střelou mezi nohy Llorise dopravil míč do branky.

87
    Ba se vrátil na vlastní polovinu pomoci svým obráncům a byl faulován Adebayorem. Chelsea bude mít rozehrávku.

86
    Žlutou kartu dostává César Azpilicueta (Chelsea FC).

85
    Ivanović hledal vepředu Oscara, který se dokázal dostat k míči, ale špatně si ho zpracoval a ten mu uskočil až k Llorisovi.

83
    Willian vypracoval velmi výbornou pozici pro Oscara, který z hranice velkého vápna poslal míč nad branku.