Washington – Pittsburgh 2:3 (kon.) | Ottawa – Nashville 3:4 (po pr.) | Tampa – Arizona 3:4 (0:1 po s.n.)
Colorado – Winnipeg 3:2 (po pr.) | Calgary – Los Angeles 2:3 (kon.) | Anaheim – Toronto 1:3 (kon.)
Vancouver – NY Islanders 4:7 (kon.)
Anaheim Ducks
1:3 (0:2, 1:1, 0:0)
Toronto Maple Leafs
Úterý 11.03.2014, 03:10 • Honda Center, Anaheim • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:49:06)

Dnešní utkání sledovalo 17 229 diváků.

1. Phil KESSEL (TOR) 1+2
    2. Corey PERRY (ANA) 1+0
    3. Jonathan BERNIER (TOR) 30 zák., 1 gól, 96,8%

Československá stopa v utkání:
    Do utkání nezasáhl žádný český nebo slovenský hokejista.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – celkem:

Anaheim Ducks: 44

Toronto Maple Leafs: 23

3. třetina:

Anaheim Ducks: 16

Toronto Maple Leafs: 5

Utkání končí! Anaheim musí "zkousnout" další domácí neúspěch, série porážek Ducks tak pokračuje a to je, v závěru základní části, hodně nepříjemné zjištění. Toronto se dnes prezentovalo skvělým výkonem, podpořeným navíc výtečným výkonem gólmana Berniera, který čelil celkem čtyřiačtyřiceti střelám soupeře a pouze jednu z nich propustil za svá záda!

60:00

59:30
    Kessel spěchá za vyhozeným pukem, ale nakonec se ani nepokouší o atak prázdné branky.

59:08
    Hostům se podařilo vyhodit puk ze třetiny.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny a dost možná i celého utkání, domácí hrají stále se šesti hráči v poli, branka zůstává prázdná.

58:32
    Oddechový čas pro domácí.

58:32
    Bernier chytá puk a raději přerušuje hru.

58:26
    Střelu Beauchemina chytá Bernier, který dnes střelce Anaheimu přivádí doslova k šílenství.

58:10
    Domácí to zkouší bez brankáře.

58:06
    Probíhá poslední dvouminutovka, domácí by co nejdříve potřebovali vstřelit kontaktní gól.

57:17
    Zakázané uvolnění hostů, hra se stěhuje před Berniera.

56:53
    Po lehké střele Palmieriho, z pravé strany, přerušuje Bernier hru.

56:08
    Perry hledá zpětnou přihrávkou Getzlafa, který střílí z pravé strany, ale Bozak jeho střelu vytěsnil mimo branku.

55:49
    Blíží se závěr třetí třetiny, čas se domácím povážlivě krátí.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 35. Perry (Maroon, Getzlaf) – 17. Bozak (Phaneuf, Kessel), 20. Kessel (Bozak), 24. Ranger (Kessel, Bozak)

Anaheim Ducks: Andersen (Hiller) – Beauchemin, Lindholm, Lovejoy, Fowler, Allen, Fistric – Palmieri, Getzlaf, Perry – Maroon, Bonino, Silfverberg – Winnik, S. Koivu, Cogliano – Beleskey, Rakell, Selänne
    Toronto Maple Leafs: Bernier (Reimer) – Gunnarsson, Phaneuf, Gardiner, Franson, Gleason, Rielly – Van Riemsdyk, Bozak, Kessel – Lupul, Kadri, Kuljomin – Raymond, Holland, Bodie – McLaren, McClement, Ranger

Rozhodčí: Jackson, L'Ecuyer – Lazarowich, Murchison

Diváci: 17 229