Washington – Pittsburgh 2:3 (kon.) | Ottawa – Nashville 3:4 (po pr.) | Tampa – Arizona 3:4 (0:1 po s.n.)
Colorado – Winnipeg 3:2 (po pr.) | Calgary – Los Angeles 2:3 (kon.) | Anaheim – Toronto 1:3 (kon.)
Vancouver – NY Islanders 4:7 (kon.)
Anaheim Ducks
1:3 (0:2, 1:1, 0:0)
Toronto Maple Leafs
Úterý 11.03.2014, 03:10 • Honda Center, Anaheim • NHL

46:06
    A opět se vylučuje, další přesilovou hru si zahrají domácí, hosté totiž hráli v šesti!

41:37
    Na trestnou lavici za krošček míří hostující Gleason, domácí si zahrají přesilovou hru.

29:39
    Přesilovou hru si zahrají domácí, Corey Perry byl osekáván Dion Phaneufem, který dostává dvouminutový trest.

24:47
    Oba již sedí na trestné lavici a mají pět minut na "vychladnutí".

17:26
    Ne, bez vyloučení to zřejmě dnes nepůjde, nyní se perou domácí Maroon a hostující Gleason.

16:44
    Těch vyloučených je již nějak moc, nyní odchází na trestnou lavici domácí S. Koivu za podražení, přesilovou hru si zahrají hosté.

15:22
    Tim Gleason (TOR) odchází na trestnou lavici za zbytečný krošček u vlastní branky. Vyloučen je ale i domácí Maroon, budeme sledovat hru čtyř proti čtyřem.

14:09
    Ducks se osvobozují, vyváží puk do středního pásma, ale hra se přerušuje, protože za brankou Andersena si to v pěstním souboji vyřizují domácí Lovejoy a hostující Clarkson, který má krvavé šrámy v obličeji a místo na trestnou lavici odchází rovnou do kabin.

06:45
    Van Riemsdyk se dostal za obranu Anaheimu, následně musel faulovat domácí Ben Lovejoy, který již sedí za podražení na trestné lavici, přesilová hra Toronta.

01:30
    Poprvé se vylučuje, hned ve druhé minutě utkání, za hákování odchází na dvě minuty Kadri.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 35. Perry (Maroon, Getzlaf) – 17. Bozak (Phaneuf, Kessel), 20. Kessel (Bozak), 24. Ranger (Kessel, Bozak)

Anaheim Ducks: Andersen (Hiller) – Beauchemin, Lindholm, Lovejoy, Fowler, Allen, Fistric – Palmieri, Getzlaf, Perry – Maroon, Bonino, Silfverberg – Winnik, S. Koivu, Cogliano – Beleskey, Rakell, Selänne
    Toronto Maple Leafs: Bernier (Reimer) – Gunnarsson, Phaneuf, Gardiner, Franson, Gleason, Rielly – Van Riemsdyk, Bozak, Kessel – Lupul, Kadri, Kuljomin – Raymond, Holland, Bodie – McLaren, McClement, Ranger

Rozhodčí: Jackson, L'Ecuyer – Lazarowich, Murchison

Diváci: 17 229