RSC Anderlecht
3:0 (3:0)
Club Bruggy KV
Neděle 06.04.2014, 20:00Belgická Jupiler Pro League

Zápas mezi Anderlechtem a Clubem Brugge je u konce a stav se od konce první půle nezměnil. Domácí o svém náskoku věděli a hráli v klidu bez snahy přidat další branku. Hosté chtěli s výsledkem přeci jen něco udělat, tlak sice ze sebe vydali, ale na obranu RSC to nestačilo. RSC Anderlecht tedy vedení 3:0 z prvního poločasu udržel a nenavýšil ho a do tabulky si připíše cenné tři body. Nutno říci, že zaslouženě, protože Anderlecht byl dnes lepším týmem. Dnes je to ode mě vše, užijte si zbytek večera a zase někdy na shledanou. (21:58:30)

90
    Nastavovat se budou tři minuty.

89
    Lestienne dostal krásnou nahrávku ulicí, dokázal se před svého soupeře dostat, ale vzápětí ho Vanden Borre o balon zase připravil.

87
    Najar obdržel žlutou kartu za zdržování.

85
    De Sutter se dostal z nenadání k zakončení, hlavičkoval do protipohybu Prota, který se na balón, jenž skončil na jeho břevně, pouze díval.

84
    Už takto nezáživná hra se ještě zpomalila střídáními, domácímu publiku to ale nevadí, vedou stále 3:0.

83
    U hostů dochází ke změně, odchází Refaelov, kterého nahrazuje Sobota.

81
    A poslední změnou v sestavé domácích je Pollet, který vystřídal autora dvou branek, Cyriaca.

77
    Druhé střídání Anderlechtu, dolů jde Kouyaté a do hry se zapojí Klještan.

75
    De Sutter na teč nedosáhl, a tak měl Proto práci značně usnadněnou.

73
    Lestienne se dostal s míčem do šestnáctky, ale tam ho udržet nedokázal.

69
    Také RSC střídá, za potlesku pomalu opouští hřiště Mitrovič a na bojiště se chystá N'Sakala. U hostů mizí Gudjohnsen a nastupuje Vazquez.

66
    Praet zůstává na zemi po souboji s Meunierem, nebude to snad nic vážného.

64
    De Bock se jen ztěžka zvedá ze země, rozhodčí ovšem faul neviděl.

61
    Dochází k dnešnímu prvnímu střídání, odchází Jorgensen, kterého nahrazuje Odjidja-Ofoe.

60
    Je za námi čistá hodina hry a druhý poločas je zatím oproti prvnímu nezáživný a ne příliš pohledný.

57
    Hosté sice drží míč na svých kopačkách, ale recept na fialovou obranu stále nenacházejí.

54
    Hra se zklidnila, hosté se snaí více hrát, zatímco Anderlecht ví, že mu stačí hrát na jistotu.