Lazio – Sampdoria 2:0 (kon.) | Cagliari – AS Řím 1:3 (kon.) | Atalanta BC – Sassuolo 0:2 (kon.)
Catania – Turín 1:2 (kon.) | Fiorentina – Udinese 2:1 (kon.) | Parma – Neapol 1:0 (kon.)
Atalanta Bergamo
0:2 (0:1)
US Sassuolo Calcio
Neděle 06.04.2014, 15:00 • Stadio Atleti Azzurri d'Italia, Bergamo (kapacita: 26 542) • Italská Serie A

A je dobojováno! V druhé půli přidali hosté ještě jednu branku a vezou si tak z Atalanty velmi cenné tři body. Bergamo ani ve druhé půli příliš nevyhrál a jeho dnešní výkon je vzhledem k předchozím výsledkům velkým zklamáním. (16:52:49)

90+5
    Sassuolu chybí již přibližně minutka na to, aby docílil velmi nečekané a cenné výhry.

90+4
    Další centrovaný balon do vápna skončil jen u gólmana Sassuola.

90+3
    Domácí jakoby se začali pouštět více do útoku, ale na to je již pomalu pozdě.

90+2
    Denis se dostal k hlavičce z dobré pozice, ale gólman Pegolo jeho pěkný pokus parádně vychytal.

90
    Vzhledem k dlouhém ošetřování sudí nastaví 5 minut nad rámec řádné hrací doby.

89
    Jednalo se o hostujícího Sansoneho, který nadále leží na nosítkách za lajnou.

88
    Lékaři ho nakonec museli odnést na nosítkách až za pomezní lajnu.

86
    Na zemi teď leží jeden z hostujících hráčů a vůbec to s ním nevypadá dobře

85
    Poslední změna u hostů. Odchází Biondini, přichází Chibsah.

84
    Sassuolo dobře brání a hraje si tak to, co potřebuje.

82
    Bonaventura se rozběhl pěkně a už si to mířil do vápna, ale místo asi lepší střely volil přihrávku, která našla jen soupeře.

81
    Domácí to zkouší přes centry, ale tudy cesta zatím nevede.

78
    Hra opravdu ztrácí s blížícím se koncem fotbalovost a je to již spíše urputná hra z obou stran.

9
    Třetí střídání u Bergama. Dohráno Estigarribia, přichází Livaja.

76
    Rosimu nakonec utekl míč těsně do autu a domácí tak budou vhazovat.

75
    Hne dvě změny přichystal hostující trenér. Dohráno má střelec dvou branek Berardi a Zaza. Na hřiště přicházejí Rosi a Floccari.

74
    Domácí se ještě snaží s průběhem utkání něco udělat, ale obrana Sassuola je zatím pevná.