Lazio – Sampdoria 2:0 (kon.) | Cagliari – AS Řím 1:3 (kon.) | Atalanta BC – Sassuolo 0:2 (kon.)
Catania – Turín 1:2 (kon.) | Fiorentina – Udinese 2:1 (kon.) | Parma – Neapol 1:0 (kon.)
Calcio Catania
1:2 (1:0)
Turín FC
Neděle 06.04.2014, 15:00Italská Serie A

To je ode mne vše. Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dnešního dne. (16:48:00)

A je tomu skutečně tak. Druhý poločas jednoznačně patřil pouze jednomu týmu a tím byl Turín. Ten trávil veškerý čas na útočné polovině, avšak vyrovnávací gól se hostům podařilo vstřelit až v 80. minutě. Trvalo to ale pouze čtyři minuty a Turín přidal další a rozhodující gól, který vsítil Immobile. Domácí se ještě pokoušeli vyrovnat, ale na to už neměli síly.

90+3
    Už se ale pravděpodobně nic nestane. Balón je na útočné polovině Turína pod kontrolou hostujících hráčů.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    V závěru opouští hřiště Cerci. Nahradí ho Basha.

90
    Domácí mohli ale vytěžit šanci z rohového kopu a to se jim povedlo! Po centru hlavičkoval Monzón k pravé straně, ale fantastický Padelli v poslední možné vteřině uskočil do strany a míč vyrazil z prostorů tří tyčí!

89
    Do malého vápna hostů se dokázal propasírovat Castro, jenže ten v přesile obránců nedokázal zakončit.

87
    Jenže Catanii se nedaří. Plašil, který byl výrazný v první části není ve druhém poločase téměř vidět. Stejně jako útočník Monzón.

86
    Celek domácích už teď nemá na co čekat. Musí okamžitě využít zbytku svých sil a pokusit se alespoň vyrovnat.

84
    FC Turín právě vstřelil branku!
    Hosté dokonávají obrat! Glik krásnou hlavičkou posunul balón do pokutového území na kopačku CIRA IMMOBILEHO, který se poté dokázal prosadit rychlo střelou k bližší tyči ke které se Andújar nestihl včas přemístit.

83
    Nakonec Castro dokázal odcentrovat z úhlu do pokutového území, avšak míč lapil do rukavic pozorný Padelli.

82
    Ale domácí evidentně pochopili, že s touto hrou body nezískají a po velmi dlouhé době kombinují na útočné polovině.

81
    Catania si za inkasovanou branku může sama za svojí nepříliš aktivní hru. Pro domácí to bude ještě těžký závěr.

80
    Pár vteřin na to ale hosté už regulérní gól vsítili a po velkém tlaku zaslouženě vyrovnávají. El Kaddouri našel krásnou přihrávkou za obranou soupeře nabíhajícího ALEXANDRA FARNERUDA, jenž se prosadil tvrdou střelou do dolního rohu domácí branky.

78
    Turín se konečně dočkal branky, kterou vsítil Meggiorini! Jenže smolně pro hosty tomu předcházela nahrávka z ofsajdu, ve kterém se zjevil Cerci.

77
    Další střídání přichystala Catania. Zahraje si Castro, jenž v závěru zápasu nahradí odcházejícího Barrientose.

76
    Čas utíká velmi rychle a Turínští stále prohrávají o jediný gól. Podaří se jim zvrátit zápas ve svůj prospěch?