Zenit – Kazaň 6:2 (kon.) | Machačkala – Dynamo 4:0 (kon.) | FK Krasnodar – Rostov 0:2 (kon.)
Anži Machačkala
4:0 (2:0)
Dynamo Moskva
Neděle 06.04.2014, 14:00 • Anzhi-Arena, Kaspiysk • Ruská Premier Liga

Pro tuto chvíli je to z Anzhi-Areny vše, už za půlhodiny se ale můžete těžit na další zápas ruské Premier League, v němž Krasnodar přivítá na svém hřišti Rostov. Na shledanou. (15:59:39)

Anži Machačkala dokázala na svém hřišti znemožnit favorizované Dinamo Moskva a v boji si o záchranu si připisuje důležité tři body. Jízdu Anži zahájil již v 11. minutě Bukharov a po půlhodině navázal na jeho gól Smolov. Po přestávce úřadovali střídající hráči, když se prosadil nejprve Serderov a po něm také Gadžiev. Konečný výsledek. Anži Machačkala 4 Dinamo Moskva 0.

90+3
    Rozeběhla se poslední minuta nastavení a v dnešním zápase se už s největší pravděpodobností nic nestane.

90+2
    Gadžiev mohl vstřelil pátý gól Anži, jeho přízemní střela ale zamířila těsně vedle levé tyče!

90+2
    Dinamo na mě působí odevzdaným dojmem, jako by dnes ani nechtěli vstřelit gól.

90+1
    Nad rámec zápasu byly ještě nastaveny 3 minuty, o osudu utkání už je však dávno rozhodnuto.

90
    Začala poslední minuta utkání a nedivil bych se, kdyby hostující trenér Dinama po jeho skončení své hráče pořádně vyplenil.

89
    Anži Machačkala zvládla dnešní zápas s naprostým přehledem, a to se přitom nachází na samotném dne tabulky a dnes proti ní stál čtvrtý celek ruské Premier League.

88
    Bystrov byl ve středu hřiště u postranní čáry tvrdě faulován a domácí mohli v klidu rozehrát.

87
    ROHOVÉ KOPY: Machačkala 3 Dinamo Moskva 6

86
    Mkrtchyan se dostal ke střele zpoza šestnáctky, jeho následný pokus ale zamířil nad.

85
    Anži vybojovala rohový kop, po jeho rozehrání se ale do zakončení nedostala.

84
    Anži dokáže v dnešním zápase přetavit v gól opravdu všechno, na co sáhne.

83
    Žlutou kartu dostává Gadžiev (Anži Machačkala).

82
    Machačkala právě vstřelila branku!
    MAKHACH GADŽIEV střílí gól a zvyšuje už na 4:0!! Domácí rozjeli další smrtící protiútok, který zakončil po skvělé kolmé přihrávce do šestnáctky střídající Gadžiev. Útočník Anži napřáhl z úhlu k přízemní střele a zamířil přesně k pravé tyči.

82
    Do konce zápasu zbývá něco málo přes osm minut. Anži Machačkala vede v jednoznačném utkání nad Dinamem Moskva 3:0.

81
    Střídání v týmu Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Jonov, přichází Solomatin.

81
    Dinamo vede na rohového kopy, na držení míče, ale to je tak všechno.

Tomáš Reiner

Branky: 11. Bukharov, 30. Smolov, 66. Serderov, 82. Gadžiev

Karty:   58. Epureanu (MCK), 83. Gadžiev (MCK) – 20. Samba (DMO)

Anži Machačkala: Keržakov – Eshčenko, Gadžibekov, Epureanu, Grigalava – Bystrov, Akhmedov, Mkrtchyan, Alijev (77. Bilyaletdinov) – Smolov (65. Serderov) – Bukharov (40. Gadžiev).
    Náhradníci: Pomazan, Angbwa, Agalarov, Bilyaletdinov, Sobolev, Serderov, Ewerton, Burmistrov, Maksimov, Gadžiev, Abdulavov.

Dynamo Moskva: Gabulov -Kozlov, Samba (46. Kasaev), Douglas, Granat – Dzsudzsák, Denisov, Jusupov (46. Noboa), Jonov (81. Solomatin) – Kokorin, Kuranyi.
    Náhradníci: Kasaev, Solomatin, Noboa, Berezovskij, Frolov, Florescu, Wilkshire, Žirkov, Fernández, Dyadyun, Rotenberg, Zobnin.

Rozhodčí: Mikhajl Vilkov. Asistenti: A. Glot, D. Koloskov. Čtvrtý rozhodčí: G. Kravčenko

Diváci: 12980