Admira Praha – Chrudim 1:0 (kon.) | Karlovy Vary – Strakonice 2:1 (kon.) | Jirny – Kolín 1:0 (kon.)
Čáslav – Převýšov 0:0 (kon.) | Zápy – Domažlice 1:2 (kon.) | Štěchovice – H. Měcholupy 0:0 (kon.)
TJ Štěchovice
0:0 (0:0)
SK Horní Měcholupy
Neděle 06.04.2014, 16:30 • stadion TJ Štěchovice • Česká fotbalová liga

To je pro dnešek ze Štěchovic vše, u příštího onlajnu, SPORTU ZDAR! (18:32:09)

Štěchovice tak udrželi domácí neporazitelnost. V příštím zápase se utkají Štěchovice již za týden 13.4. od 16:30 s Čáslaví.

Ani ve druhém poločase jsme se nedočkali gólu a oba soupeři se dnes rozcházejí smírně. Druhý poločas přinesl daleko více šancí než ten první a nebezpečnějším týmem byli domácí. Vůbec největší šanci zápasu měl na samém konci zápasu Jelínek, který měl na kopačkách vítězný gól.