Malaga – Granada 4:1 (kon.) | Elche – Getafe 1:0 (kon.) | Sevilla – Espanyol 4:1 (kon.)
Valladolid – Valencia 0:0 (kon.)
Malaga CF
4:1 (2:0)
Granada CF
Neděle 06.04.2014, 12:00 • Estadio La Rosaleda, Málaga • Španělská LaLiga

To je z tohoto utkání Primera División vše, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (13:55:54)

Ten právě přišel, zápas je u konce a domácí tým se raduje z jasné výhry 4:1. Málaga měla dobrý vstup do druhé půle, když v 50. minutě proměnil penaltu Amrabat a dostal tak soupeře ještě víc do útlumu. Domácí vládli hře a v 74. minutě zvýšil na 4:0 po průniku za obranu Juanmi. Dočkali se však i hosté, po Caballerově špatné rozehrávce pohotové snížil El Arabi. To však bylo vše, takže hosty čeká chmurná cesta domů, zatímco domácí mohou slavit důležité body.

90+3
    Už se jen čeká na závěrečný hvizd hlavního rozhodčího.

90+2
    Gámez si počíhal na centr na zadní tyči, předvedl trochu akrobatický volej, míč skončil jen těsné nad břevnem.

90+1
    Angeleri na zemi a to kvůli faulu El Arabiho, který do vzdušného souboje vlétl jako utržený vagon.

90
    Budou se nastavovat tři minuty nad plán.

89
    Po rozehře dalšího přímého kopu se k centru z levé strany dostal Buonanotte, jenže i nyní celá akce skončila obranným zákrokem Málagy.

88
    Žlutou kartu dostal hostující Manuel Iturra.

86
    Už je to trochu křeč, centr sotva dolétl na hranici pokutového území, kde se ho chopili domácí hráči.

86
    Přímý kop hostů, u míče je Rico a bude posílat do vápna centr z levé strany.

84
    Dnešní utkání sleduje 24 932 diváků

83
    Vysoký centr nebyl pro Caballera problémem, měl okolo sebe prostor a nikdo jej neatakoval.

83
    Potlesk tribun se snáší na domácí hráče, kteří i přes polevení v tempu v pohodě drží luxusní náskok.

81
    Hezkou kombinaci mezi Bionanottim a Foulquierem zhatil pomezní sudí, který bleskově zvedl svůj praporek – ofsajd.

79
    Poslední střídání uskutečnil i tým Málagy, pro dnešní den dohrál Roque Santa Cruz a zbývající minuty odehraje Ezequiel Rescaldani.

78
    Granada právě vstřelila branku!
    Tak se hosté přece jen dočkali, ale velkou měrou jim k tomu dopomohl gólman Caballero, který špatným výkopem našel pouze Buonanottiho, ten okamžité vysunul YOUSSEFA EL ARABIHO a ten se v akci jeden proti jednomu nemýlil a Caballera prostřelil.

77
    Piti a jeho další střelecký pokus, nyní už to bylo lepší, na Caballera si ale nepřišel.

76
    Hostům nevychází nic, tvrdou střelu vyslal ze své kopačky Piti, trefil ale pouze bránícího hráče do hlavy...

Aleš Pur

Branky: 14. Camacho (Samuel), 37. Camacho (Pérez), 50. Amrabat (pen.), 74. Juanmi (Gámez) – 78. El Arabi (Buonanotte)

Karty:   17. Ferreira (MLG), 20. Antunes (MLG), 65. Caballero (MLG) – 24. El Arabi (GRN), 49. Murillo (GRN), 57. Buonanotte (GRN), 59. Angulo (GRN), 88. Iturra (GRN)

Neproměněná penalta: 44. El Arabi (GRN), brankář Caballero zneškodnil

Malaga CF: Caballero – Gámez (C), Angeleri, Ferreira, Antunes – Amrabat, Camacho, Pérez (69. Eliseu), Darder, Samuel (65. Juanmi) – Santa Cruz (79. E. Rescaldani).
    Náhradníci: Kameni – Casado, Portillo, Jakověnko, Eliseu, E. Rescaldani, Juanmi.

Granada CF: R. Fernández – Nyom (76. Foulquier), Ilori, Murillo, Angulo – Fatau (46. Buonanotte), Iturra, F. Rico (C) – Riki (15. Piti), El Arabi, Brahimi.
    Náhradníci: Karnezis – Maínz, Coeff, Foulquier, Buonanotte, Piti, Pereira.

Rozhodčí: Fernando Teixeira – Victoriano Díaz, Manuel Torre

Diváci: 24 932