Marítimo – Arouca 1:0 (kon.) | Gil Vicente – Belenenses 0:1 (kon.) | Setúbal – Nacional 3:0 (kon.)
Porto – Coimbra 3:1 (kon.)
Gil Vicente FC
0:1 (0:1)
CF OS Belenenses
Neděle 06.04.2014, 17:00 • Estádio Cidade de Barcelos • Portugalská Primeira Liga

Je konec a hosté vítězí! Belenenses dokázalo vstřelit jednu branku v prvním poločase a poté ustát tlak Gilu do konce utkání, a proto si veze domů tři body. V tabulce se sice hosté nikam neposunou, ovšem přiblížili se záchraně a budou muset na dnešní úspěch navázat. (18:59:33)

90+3

90+2
    V nastavení žádné velké šance nevidíme, hosté už pouze betonují a nepouští Gil přes střed hřiště.

90
    Tři minuty budou nastaveny nad řádnou hrací dobu. Odhodlají se domácí ke srovnání?

88
    Přímý kop rozehrával Vieira, ale ani z této možná poslední standartky se nedaří Gilu prosadit.

86
    Meira se vydal na útočný výlet, ale jeho pokus nebyl úspěšný. Belenenses se bude snažit v posledních minutách ubránit těsný náskok.

83
    Paulinho vybojoval rohový kop, ze kterého měl šanci Danielson, ale míč po jeho hlavičce stále nechce zapadnout do branky.

81
    Domácí jsou nadále aktivnějším týmem, ale střelecké neštěstí pokračuje a nedaří se srovnat krok s Belenenses.

79
    Poslední střídání hostů, místo Silvy bude posledních deset minut hrát Danielsson.

77
    Jalovost Gil Vicente pokračuje, Vieira se dostal k zakončení hlavičkou, ale Jones se opět vyznamenal a má míč v náručí.

73
    Gilu se v útoku moc nedaří, Mosquera také vyzkoušel pozornost Jonese, ten však jako by míče přitahoval do svých rukavic.

72
    Vianův pokus končí u brankáře Belenenses.

69
    Fernando Ferreira vyslal nepříliš nebezpečnou střelu, kterou likviduje Adriano.

67
    V dnešním poklidném zápase padá první žlutá karta až nyní, provinilcem je malijský záložník Keita, který se dopustil faulu na Deyversona.

64
    Domácí zahrávali dva rohové kopy, z toho druhého si vytvořil šanci Danielson, který mířil pouze nad branku.

61
    Tlak Gilu pokračuje, Vinha dostal přesnou přihrávku a tvrdě vypálil, zatím bezchybný gólman Matt Jones však drží svůj tým a likviduje jednu šanci Vicente za druhou.

60
    Paulinho zkoušel rozehrát akci po křídle, ale nepříliš razantní střelu si pohlídal Jones.