Lazio – Sampdoria 2:0 (kon.) | Cagliari – AS Řím 1:3 (kon.) | Atalanta BC – Sassuolo 0:2 (kon.)
Catania – Turín 1:2 (kon.) | Fiorentina – Udinese 2:1 (kon.) | Parma – Neapol 1:0 (kon.)
Parma Calcio 1913
1:0 (0:0)
SSC Neapol
Neděle 06.04.2014, 20:45 • Stadio Ennio Tardini (Parma) • Italská Serie A

To je pro dnešek vše, příště opět na shledanou. (22:38:37)

Parma doma poráží silnou Neapol 1:0 a připisuje si tak nesmírně cenné tři body do tabulky Serie A. Neapol měla v první půli herně navrch, prosadit se ale nedokázala. Ve druhém poločase byli především v jeho úvodu lepším fotbalisté Parmy, kteří se tak dokázali prosadit. O jediný gól utkání se postaral v 55. minutě Parolo, který tvrdým volejem překonal Reinu.

90+3
    Střídání v týmu Parma FC: ze hřiště odchází Jonathan Biabiany, přichází Alberto Cerri.

90+2
    Hosté marně obléhají vápno Parmy, stále ale bez lepší přihrávky.

90+1
    Nastavují se 4 minuty.

90
    Zapata hlavičkuje na centr z levé strany, míč jde ale těsně nad Miranteho bránu!

90
    Útočnou akci Neapole zastavuje ofsajd. Z hosty už to nevypadá moc dobře...

89
    Střídání v týmu Parma FC: ze hřiště odchází Raffaele Palladino, přichází Massimo Gobbi.

88
    Žlutou kartu dostává Antonio Mirante (Parma FC).

87
    Mirante s rozehrávkou od brány rozhodně nespěchá...

86
    Neapol zmáčkla soupeře do vápna, zatím se ale nedaří finální pas...

85
    Domácí jsou blízko tří bodů, v posledních minutách se ale Parma ocitá pod značným tlakem. Odolá?

84
    Další šance Neapole. Po dalším centru z pravé strany se dostal k hlavičce Zapata, branku ale přehlavičkoval.

83
    Insigne měl na kopačce největší šanci Neapole ve druhé půli, po centru z pravé strany měl k dispozici gólový volej z levé strany vápna. Míč ale posílá zhruba metr vedle levé tyče. Hosté si tak na případné vyrovnání musí počkat.

82
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Marek Hamšík, přichází Goran Panděv.

81
    Neapol nyní již vrhá všechny síly do útoku, u pravé postranní čáry ale ztrácí balon Mertens.

80
    Střídání v týmu Parma FC: ze hřiště odchází Marco Parolo, přichází Gianni Munari.