0:2 (0:0)
FK Kubaň Krasnodar
Pondělí 28.04.2014, 18:30 • Stadion Lokomotiv, Moskva • Ruská Premier Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:28:02)

Až po třech minutách nastaveného času rozhodčí končí tento zápas, který dopadl velmi neslavně z pohledu domácího Spartaku. Hosté dokázali potrestat chyby domácích v defenzivě a po dvou brankách ve druhé půli si odváží plný počet bodů za vítězství 2:0! Spartak toho dnes mnoho nepředvedl, pouze spoustu chyb a nepřesností. S takovým výkonem se těžko boduje.

90+3
    Probíhá již třetí minuta nastaveného času, sudí Nikolajev stále zápas neukončil.

90+1
    Rozhodčí se rozhodl nastavit dvě minuty, Jurado fauluje ve středu hřiště, je po nadějích, tento zápas Spartak nezvládl!

90
    Poslední minuta řádné hrací doby.

88
    K. Kombarov na druhé straně také centruje z pravé strany do vápna soupeře, ale je to nepřesný míč, odkop od branky Krasnodaru.

87
    Druhý gól již musel Popov slavit bez svlečeného dresu, za což dostal již jednu žlutou kartu.

86
    Krasnodar právě vstřelil branku!
    Po centru Ignaťjeva z pravé strany hlavičkuje ve vápně nikým neobsazený IVELIN POPOV, který na hranici malého vápna dokázal míč přesně umístit, druhý gól bulharského legionáře, druhý gól hostů, zdá se, že je rozhodnuto!

86
    Opakovaný centr do pokutového území v podání Kaborého, ovšem nakonec se míč dostává do autu, hosté vhazují z levé strany.

85
    Ze strany hostů to v těchto fázích není kdovíjaký výkon, ale na chybujícího soupeře to stačí. Kaboré si bere míč a rozehraje rohový kop z levé strany.

84
    Jenže domácí jsou až příliš zbrklí v těchto fázích zápasu a i při založení vlastní útočné akce zbytečně faulují.

84
    Rozehrál Kaboré, míč míří do pokutového území, nakonec se dostává k Manolevovi, který se snaží dostat z levé strany do vápna, ale neustál souboj s bránícím hráčem Spartaku a o míč přišel.

83
    Rohový kop pro Krasnodar vybojoval z pravé strany Manolev.

83
    Carioca fauluje, domácí se zatím nevymaní z vlastní poloviny, neboť hosté rozehrají volný kop.

82
    Kombinaci hostů na polovině Spartaku přerušil obranný skluz K. Kombarova. Hosté budou vhazovat z levé strany.

81
    Juradu rozehrál volný kop z pravé strany, ve vápně hlavičkuje Ital ve službách Spartaku, Salvatore Bocchetti, který ale posílá míč pouze nad branku.

81
    Střídání v týmu FK Kubaň Krasnodar: ze hřiště odchází Bezlichotnov, přichází Ignaťjev.