Genk – Lokeren 1:2 (kon.) | Waasland-Beveren – Oostende 0:1 (kon.) | Gent – Lierse 4:0 (kon.)
Kortrijk – Charleroi 2:1 (kon.) | Mechelen – Cercle Bruggy 2:0 (kon.)
KV Kortrijk
2:1 (1:0)
Sporting Charleroi
Sobota 03.05.2014, 20:00 • Guldensporenstadion, Kortrijk • Belgická Jupiler Pro League

To je ode mne pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek večera. (21:57:27)

Je dobojováno. Ve druhém poločase se děly nevídané věci. Nejprve se hosté svoji nedisciplinovaností nechali vyloučit, už to vypadalo, že domácí do dalších bojů postoupí v pohodě. Hosté se vzepjali i v deseti vyrovnali. Jenže radost z nerozhodného výsledku jim vydržela do 75. minuty, kdy se podruhé trefil Teddy Chevalier a rozhodl o tom, že Kortrijk si zahraje další fázi bojů o Evropskou ligu.

90+3
    Již se pomalu blíží závěrečný hvizd, domácí nepouští hosty k žádné akci.

90+1
    To stejné lze říci i o rohovém kopu domácích, ale ty již hrají takticky na čas. Jsou blízko postupu do další fáze bojů o Evropu.

90
    Hra se začala přelévat ze stany na stranu, hosté vybojovali svůj třetí rohový kop, ale jeho provedení není potřeba nijak komentovat.

89
    Střídající Benito Raman je druhým napomínaným hráčem na domácí straně.

88
    Který navíc využívá i třetí střídání. Ze hřiště odchází Ivan Santini. Místo něj nastupuje Elimane Coulibaly.

87
    Damien Marcq vyl po svém zákroku potrestán žlutou kartou.

86
    Hra je nyní až příliš kouskovaná, to vyhovuje domácímu týmu.

85
    Teddy Chevalier autor dvou dnešních branek opouští hřiště, jeho místo na posledních několik minut zaujme Benito Raman.

83
    Hosté po vystřídaní ožili a snaží se dostávat před šestnáctku domácích, ale některým hráčům Charleroi již dochází síly, takže to vypadá, že dnes již na zvrat nedojde.

80
    A vzápětí další střídání hostů. Enes Sağlık nahrazuje Edersona.

80
    Jamal Thiaré je druhým střídajícím hráčem, který půjde do hry. Naopak z ní odchází Neeskens Kebano.

79
    Robert Klaasen nahrazuje Mustaphu Oussalaha.

79
    Ndongala se dostal do blízkosti velkého čtverce, ale jeho slabá střela nemohla Clepkense ohrozit.

77
    Bez nastavení nás čeká ještě 13 minut, hosté se znovu mocně nadechují k dalšímu náporu, tentokrát je stihla zastavit ještě obrana, ale na jak dlouho, to ukáže čas.

75
    Kortrijk právě vstřelil branku!
    Domácí si vrací vedení. TEDDY CHEVALIER prodloužil přímý kop, který byl zahrávat téměř od půlící čáry. Mandanda s jeho tečí příliš nepočítal. Domácí jsou znovu tam, kde by chtěli být, zatím postupují.