Zlaté Moravce – Trnava 1:2 (kon.) | Ružomberok – Senica 0:0 (kon.) | B. Bystrica – Nitra 0:0 (kon.)
Myjava – Dunajská Streda 1:1 (kon.)
FC ViOn Zlaté Moravce
1:2 (0:0)
FC Spartak Trnava
sk Sobota 03.05.2014, 15:00Niké liga

Máme za sebou 90 minút.

V druhom dejstve sme videli 3 góly, keď sa v 57. minúte z penalty presadil Sabo. Penalta bola nariadená správne, keďže hráč ViOn-u zahral rukou.
    V 83.minúte zvyšoval na rozdiel dvoch gólov Vyskočil, ktorý bol celý zápas hladný po góle. O 5 minút neskôr skorigoval stav stretnutia na konečných 1:2 Orávik.

Trnava tak posilnila svoje umiestnenie v tabuľke.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (16:53:11)

90+2

Nadstavujú sa 2 minúty.

90+1
    Vlasko prifilmoval pád, keď bojoval s Bolinhom o loptu.

Zlaté Moravce dali gól!
    Po centri do šestnástky hlavičkoval jeden z trnavských hráčov k PETROVI ORÁVIKOVI a ten sa z uhla presadil.

87
    Babic bol sám, dostal loptu, ale tá mu nesadla.

86
    Babic zahrával priamy kop. Chcel priamo ohroziť bránu, no bol nepresný. Jeho strele chýbali centimetre.

86
    Priamy kop pre ViOn z asi 18 metrov.

83
    Trnava dala gól!
    Hostia dlho kombinovali pred bránou ViOn-u. Napokon sa k strele odhodlal VYSKOČIL a svoj štvrtý strelecký pokus už dokázal premeniť. Stav stretnutia 0:2.
    Už asi ani najväčší optimista neverí, že by domáci mohli remizovať či nedajbože vyhrať.

82
    Kormanova ďalekonosná strela bola zblokovaná.

81
    Žák zakončoval hlavou, no nie úplne ideálne. Domáci majú desať minút na vyrovnanie.