Šamorín – Bardejov 0:2 (kon.) | Dubnica – Podbrezová 1:3 (kon.) | R. Sobota – Prešov 1:2 (kon.)
L. Mikuláš – Pohronie 1:2 (kon.) | Michalovce – Trnava B 2:1 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
1:2 (1:1)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
sk Sobota 17.05.2014, 17:00 • MFK Tatran Liptovský Mikuláš • MONACObet liga

Ďakujem za pozornosť, želám ešte pekný zvyšok soboty. (18:58:17)

Pohronie si z Liptovského Mikuláša odnáša všetky tri body po výsledku 1:2.

Po polčase to bolo 1:1, keď sa v 21. minúte presadil Matič, na druhej strane vyrovnával 36. minúte Abrahám. Ten istý hráč rozhodol o výhre hostí v 73. minúte.

Zaujímavosťou boli dve nepremenené penalty: na strane hostí neuspel v 69. minúte Sekereš, v domácom drese v 87. minúte Hoferica.

90
    Žltú kartu dostává Hanzeľ (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

89
    Rozhodca nastavuje štyri minúty.

89
    Záver stretnutia je aj v spoločnosti dažďa.

88
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Adam, prichádza Blaho.

87
    Žltú kartu dostává Pastva (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

87
    Hoferica penaltu nepremieňa!

86
    Domáci idú kopať penaltu, faulovaný v pokutovom území bol Hoferica!

85
    Po faule domáci zahrali priamy kop na krátko, no veľmi zle.

83
    Žltú kartu dostává Malec (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

80
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Orolín, prichádza Pelegríni.

79
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Kamas, prichádza Pinka.

81
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Lišivka, prichádza Moravčík.

78
    Matič v nájazde, pred pokutovým územím ho fauloval Zvara – bez diskusie, červená karta.