Chomutov – Kunice 2:0 (kon.) | Domažlice – Meteor 3:2 (kon.) | Roudnice – Karlovy Vary 2:1 (kon.)
SK Roudnice nad Labem
2:1 (0:1)
Slavia Karlovy Vary
Sobota 17.05.2014, 17:00Česká fotbalová liga

Konec zápasu. (18:52:18)

90
    Střídání v týmu SK Roudnice nad Labem: ze hřiště odchází Holub, přichází Verbíř.

88
    Domácí mohli definitivně rozhodnout, Křeček ale trefil jen břevno hostující brány!

86
    Střídání v týmu SK Roudnice nad Labem: ze hřiště odchází Kučera, přichází Mujagič.

77
    Žlutou kartu dostává Pachta (1.FC Karlovy Vary).

76
    Roudnice právě vstřelila branku!
    Autorem branky je DAVID ŠRAGA.

71
    Žlutou kartu dostává Křeček (SK Roudnice nad Labem).
    Žlutou kartu dostává Staněk (1.FC Karlovy Vary).

68
    Střídání v týmu 1.FC Karlovy Vary: ze hřiště odchází Špírek, přichází Pachta.

55
    Střídání v týmu 1.FC Karlovy Vary: ze hřiště odchází Vondráček, přichází Staněk.

53
    Po rohu Šragy se hlavou prosadil TOMÁŠ PETRÁŠEK.

46

45

45
    Domácím měli v závěru poločasu velké šance, jenže Křeček, Kučera ani Kabele nedokázali výborného brankáře Bojčuka překonat.

35
    Druhý gól v zápase mohl přidat Geňo, v gólové pozici ale hlavičkoval nad bránu.

33
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    MARIÁN GEŇO proměnil pokutový kop a hosté vedou v Roudnici 1:0.

32
    Za faul na Geňa dostává žlutou kartu Petrášek a navíc následuje žlutá karta.

27
    Roudnice stupňuje svůj tlak. V 25. minutě střelu Svatka vyrazil Bojčuk a za další dvě minuty skončila hlavička Holuba na spojnici tyče a břevna!