Hr. Králové – Varnsdorf 3:0 (kon.) | Třinec – Orlová 1:1 (kon.) | Opava – Skalica 1:0 (kon.)
Nové Mesto n/V – Zlín 1:7 (kon.) | Karviná – Prostějov 4:0 (kon.) | Vlašim – Králův Dvůr 6:2 (kon.)
Rostov – Jablonec 0:2 (kon.) | Štěchovice – Český Brod 4:2 (kon.)
TJ Štěchovice
4:2 (1:2)
SK Český Brod
Středa 16.07.2014, 18:40 • stadion TJ Viktoria Vestec • Přípravný zápas

90
    Zřejmě poslední pokus Štěchovic, Hudec povodil balon a nahrál Hřebečkovi, jeho střelecký pokus gólman vytěsnil mimo tři tyče.

86
    Štěchovice právě vstřelily branku!

O dnešním vítězovi je zřejmě jasno, ve vápně se k balonu dostal úplně volný DOMINIK ŠÍMA a po chvilce zamířil k tyči mimo dosah gólmana – 4:2!

73

A tuto šanci využívají! Hřebeček poslal centr na hlavu Jelínka který připravil balon ke střele pro LUKÁŠE JAKOBOVSKÉHO a ten prostřelil gólmana – 3:2!

71
    Štěchovičtí mohli jít do vedení, ale po centru Hřebečka míjí bránu Hudec.

63
    Pánek v další šanci, tentokráte se pokusil střílet na vzdálenější tyč a těsně minul.

61
    Aktivní Pánek se pokusil přelobovat brankáře, netrefil se mezi tři tyče.

51

Ale tohle byla opravdu krásná akce. Novák vytáhl Pánka, který si obešel dva hráče a načechral balon pro MARTINA ŘÍHU a ten stejně jako proti Slavii zakončuje tvrdě a do sítě – 2:2!

46
    Střídání v týmu Štěchovic: ODEŠLI: Busta, Švejda, Pavlík, Müller, Vostrý, Jiroušek, Pospíšil /// PŘIŠLI: Cienciala, Baubín, Novák, Pánek, Hudec, Šíma, Říha.

Bohužel se musím omluvit za nepřesnosti, které mohou vzniknout v sestavě hostí, nemám k dispozici přesné očíslování hráčů v základu a hráče na střídání nemám uvedené vůbec.

45+1
    Český Brod právě vstřelil branku!

Tak v poločase remíza nebude. ONDŘEJ WALTR se rozhodl pro jedu z posledních střel a prostřeluje Sňozíka – 1:2!

27
    Pospíšil se mohl stát střelcem druhého gólu, ale v těžké pozici si neporadil.

25

Ale přece jen se hráči Českého brodu prosazují, ve skoku přesně hlavičkoval LUKÁŠ MÜLLER – 1:1!

18

Třetí šanci už ale Štěchovice proměňují. Standardka se Hřebečkovi nepovedla, ale poté jeden z jeho spoluhráčů nacentroval do vápna a MICHAL POSPÍŠIL se prosazuje pěkně umístěnou hlavičkou – 1:0!

17
    Gól už visel ve vzduchu, štěchovický Jiroušek zakončoval do tyče!

15
    První velké šance také na Štěchovické straně, Pospíšil v malém vápně nevyzrál na Gabriela, který ho vychytal.

12
    Velká šance Českého Brodu, Šťastný se dostal k balonu sám ve vápně ale nepodařilo se mu prostřelit dobře připraveného Sňozíka.

Michal Kunc

Branky: 18. Pospíšil, 51. Říha, 73. Jakobovský, 86. Šíma – 25. Müller, 45+1. Waltr

TJ Štěchovice: sestava 1. poločas: Sňozík – Busta, Švejda, Pavlík, Müller V., Hřebeček, Jelínek, Vostrý, Jiroušek (K), Jakobovský, Pospíšil.
    //
    sestava 2.poločas: Sňozík, Hřebeček, Jelínek, Jakobovský, Cienciala, Baubín, Novák, Pánek, Hudec, Šíma, Říha.

Náhradníci: Soukup – Cienciala, Baubín, Novák, Pánek, Hudec, Šíma.

SK Český Brod: Gabriel – Müller L., Mlejnek, Kryštof, Balík, Kratochvíl, Kozlíček, Šmejkal (K), Waltr, Šťastný, Moravec.