Dinamo Tbilisi – Aktobe 0:1 (kon.) | Ludogorec – Dudelange 4:0 (kon.) | Malmö – Ventspils 0:0 (kon.)
Strømsgodset – FCSB 0:1 (kon.) | Legia – St Patrick´s 1:1 (kon.)
Strømsgodset IF
0:1 (0:0)
FC Steaua Bukurešť
Středa 16.07.2014, 19:30 • Marienlyst Stadion, Drammen • Liga mistrů (předkola)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:21:23)

A je dobojováno. Domácí nakonec prohrávají 0:1 a navíc mohli v závěru zápasu klidně dvakrát inkasovat. Rumunský klub si tak vytvořil velmi dobrou výchozí pozici do odvety.

90+3
    Domácí sice rozehráli volný kop, ale do brejku jim "pláchl" Vâlceanu, který v rychlosti zkoušel přehodit vyběhnuvšího gólmana, nepovedlo se.

90+2
    A za tento faul nakonec dostává žlutou kartu právě Tănase (FC Steaua Bukurešť).

90+2
    Tănase fauluje Ødegaarda, volný kop pro domácí.

90+1
    Jsou to čtyři minuty, šance domácích na vyrovnání stále žije. Odkop od branky hostů.

90
    V poslední minutě hosté naposledy vystřídali a kolik přidá sudí nad rámec základní doby?

90
    Střídání v týmu FC Steaua Bukurešť: ze hřiště odchází Sânmărtean, přichází Vâlceanu.

89
    Prepeliță se ocitl na zemi po jednom ze soubojů ve středu hřiště a na nohy se mu zatím moc nechce. Nakonec mu pomáhá gólman Larsen.

89
    Přetažený centr z levé strany, ve vápně se snažil dostat do zakončení Fossum, ale míč mu dopadl na záda, následnou střelu ze střední vzdálenosti Arlauskis v pohodě chytá.

88
    Rohový kop pro domácí tým.

87
    Rozehrál z pravé strany Sânmărtean, následně se ve vápně dostal k hlavičce Chipciu, který ale nedokázal lépe zakončit, než do náruče Larsena.

87
    Volný kop pro hosty, po faulu domácího Storflora.

85
    Střídání v týmu Strømsgodset IF: ze hřiště odchází Vilsvik, přichází Ødegaard.

84
    A celá akce končí tečovanou střelou domácího Fossuma, který však míč nasměroval přímo do míst, kde je připraven gólman Arlauskis.

83
    Rohový kop domácích rozehraje z levé strany Storflor.

81
    A je to tady – Chipciu proniká do úniku po zaváhání domácího obránce, ale vracející se Høibråten fantastickým zákrokem dokázal v poslední chvíli míč odkopnout!

80
    Poslední desetiminutovka zápasu, dá se očekávat ještě větší snaha domácích o vyrovnání, toho by mohli využít hosté ke vstřelení dalšího gólu.

79
    A tam zakončoval právě před chvílí zraněný Francisco Júnior, jeho hlavička však končí pouze těsně vedle branky.

79
    Latovlevici fauluje Vilsvika, volný kop pro domácí.

78
    Hráči využili krátké pauzy k občerstvení u svých laviček, Junior je stále ošetřován, domácí tak bojují zatím o deseti.

77
    K překvapení všech se Portugalec zvedl a i se zraněným pravým chodidlem či nártem odkulhal za postranní čáru.

76
    Ostrý faul na domácího Francisco Juniora, který musí být ošetřován přímo na hrací ploše.

75
    Střídání v týmu FC Steaua Bukurešť: ze hřiště odchází střelec zatím jediného gólu Iancu, přichází Filip.

74
    Míč letí do vápna, kde zakončuje Prepeliță, Larsen chytá, dobrý zákrok!

74
    Hosté rozehrají volný kop na půli soupeře, a to z levé strany.

73
    Míč nakonec končí vysoko nad brankou, domácím se v koncovce vůbec nedaří.

73
    Další faul hostů, tentokrát se provinil kapitán Tănase, volný kop pro domácí IF z nějakých třiceti metrů.

72
    Szukala fauluje domácího Fossuma.

69
    Střídání v týmu Strømsgodset IF: ze hřiště odchází Kastrati, přichází Wikheim.

68
    Ten z levé strany rozehrál Stanciu, ve vápně tam zřejmě byl stažen Szukala, ale nepíská se penalta, střela Tănaseho míří nad branku.

68
    Ale míč získali hosté, kteří okamžitě přešli do brejku, Latovlevici zakončuje z levé strany, do střely se ale vložil bránící Hamoud, rohový kop pro Steauu.

67
    Volný kop pro domácí, z levé strany, téměř od rohového praporku.

65
    Domácí rozehráli volný kop z levé strany, následuje nákop od vápna, ale tam opět úřaduje polský legionář Szukala.

64
    Žlutou kartu dostává Râpă (FC Steaua Bukurešť) za ostrý skluz na pronikajícího Kastratiho.

64
    Ti se ale zatím doslova "utápí" v kombinaci, sledujeme spoustu nepřesných pasů a nákopů.

63
    Hosté nyní doslova "zalezlí" na své polovině, nechávají hrát domácí.

61
    Střídání v týmu Strømsgodset IF: ze hřiště odchází Ogunjimi, přichází Sørum.

60
    Szukala odhlavičkovává do bezpečí a je tu další střídání, tentokrát v sestavě domácího IF.

60
    Rohový kop pro domácí, rozehrávat z pravé strany bude kdo jiný, než Storflor.

58
    Střídání v týmu FC Steaua Bukurešť: ze hřiště odchází Pîrvulescu, přichází Stanciu.

57
    Nákop domácích na pravém křídle, nepřesný, hosté mohou v klidu rozehrávat.

55
    Další rohový kop pro Strømsgodset IF, rozehrává opět Storflor, tentokrát z pravé strany.

54
    Ne, domácím se nedaří, ani tento rohový kop na tom nic nezmění, naopak, hrozí brejk hostů.

53
    Rohový kop pro Strømsgodset IF, z levé strany rozehrává Storflor.

52
    Do vápna Steauy letí centr z pravé strany, Ogunjimi v dobrém obranném zákroku odhlavičkovává do bezpečí.

51
    Storflor rozehrává volný kop z levé strany, je to signál, přihrávka na Vilsvika, který přestřeluje.

50
    Chipciu fauluje u vlastního vápna, šance pro domácí tým.

Gabriel IANCU – 0 : 1

49
    Steaua Bukurešť právě vstřelila branku!
    GABRIEL CRISTIAN IANCU si na pravé straně naběhl na povedený pas a po zpracování dokázal efektním obloučkem překonat gólmana Larsena, nádherný gól.

48
    Hosté vstoupili aktivně do druhého poločasu, zatím častěji drží míč na polovině domácího týmu.

46

Druhý poločas začne přibližně ve 20:32 hodin.

V prvním poločase jsme sledovali chvílemi velmi nudnou podívanou, až s blížícím se závěrem první pětačtyřicetiminutovky se na hřišti konečně začalo něco dít, hlavně zásluhou domácích. Strømsgodset IF si vypracoval dvě gólové šance, hosté ani jednu a tak nakonec mohou být hosté rádi za bezbrankový stav.

45+1

45+1
    Jenže celá akce končí odpískaným faulem domácího Francisco Júniora, první půle končí.

45+1
    Již v první nastavené minutě je tu ještě rohový kop pro domácí Strømsgodset IF.

45
    Poslední minuta prvního poločasu, Iancu fauluje domácího Hoibraatena, volný kop pro Strømsgodset IF.

44
    Nakonec vše končí nepřesnou přihrávkou, kdy míč doputoval k Larsenovi, který bude rozehrávat.

44
    Hosté nyní hrozí, bleskové pasy za obranu nyní nadělaly domácí defenzivě hodně starostí.

43
    A nakonec se dostal k míči Varela, který ho napálil z voleje na hranici pokutového území, ale branku domácích vysoko přestřelil.

42
    Volný kop hostů rozehrává na polovině domácího týmu Sânmărtean.

41
    Szukala fauluje a míč získávají domácí.

40
    Poslední pětiminutovka, dočkáme se gólu do poločasové přestávky?

37
    Konečně se v posledních minutách začalo něco dít, domácí dvakrát zahrozili, nicméně skóre zůstává dál bezbrankové.

36
    Další gólová šance domácích, z levé strany dokázal odcentrovat Kastrati a ve vápně hlavičkuje Storflor, míč prolétl těsně nad brankou!

36
    Kapitán hostů Tănase však pouze nepřesným nákopem odevzdává míč, Larsen vykopává.

35
    Míč ve středu hřiště, Abu fauluje, hrají hosté.

34
    A na druhé straně je pískán roh pro domácí, který z pravé strany rozehraje Storflor.

33
    Chipciu v ofsajdu, útočné snažení hostů končí.

32
    Rozhodčí pískají faul domácímu Kastratimu, hosté získávají míč.

32
    Další rohový kop pro domácí, kteří opět rozehrají z levé strany.

31
    Zajímavý signál z rohového kopu, kdy se ke střele dostal uvnitř vápna Ogunjimi, který "vyprášil" rukavice Arlauskise, první gólová šance zápasu.

31
    A stejně tak tomu je i nyní, rychlou akci po levém křídle zastavila defenziva hostů, rohový kop pro domácí IF.

30
    Je za námi první půl hodina dnešního zápasu, stav stále nerozhodný a nutno dodat, že zaslouženě, žádný tým si zatím nevytvořil gólovou šanci.

30
    Také domácí neměli problémy s ubráněním této standardní situace.

29
    Nakonec je z toho "pouze" rohový kop pro Steauu, z pravé strany rozehrává Sânmărtean.

28
    Ten z levé strany rozehrál Storflor, ale hosté se v pohodě ubránili a naopak oni hrozí z rychlého brejku.

28
    Hosté se budou bránit, domácí mají k dispozici rohový kop.

26
    Odkop od branky, tentokráte hostující.

24
    Chipciu se rozčiluje, ale již je na "svých" a hra pokračuje, Larsen vykopává.

23
    Adu fauluje záložníka Chipciu, byl to skluz zezadu, ale sudí nepíská.

21
    Hamoud na levé straně, u pokutového území Steauy, je to pokus o centr do vápna, nepřesný, odkop od branky.

18
    Adu nakopává míč dopředu, ale to je pouze odevzdání míče soupeři.

17
    Hoibraaten faulován na vlastní polovině Chipciuem.

16
    Volný kop pro domácí, rozehrává Storflor, ale byť Kastrati dokázal odhlavičkovat, akce končí odpískaným ofsajdem.

15
    Žlutou kartu dostává Chipciu (FC Steaua Bukurešť) za faul, kterým zastavuje rychlý brejk domácích, zatahl za dres Fossuma, zasloužená karta.

13
    Povedená střela Ogunjimiho z pravé strany, ale Arlauskis byl na svém místě a chytá.

12
    Varela fauluje a domácí rozehrají volný kop na polovině hostů.

10
    Abu se dostává ke střele, ale míč končí vedle branky.

9
    Další rohový kop domácích, rozehrává opět Storflor.

7
    Ale hostující Tănase fauluje Francisco Júniora, odkop od branky.

6
    První rohový kop v utkání, z levé strany rozehrává domácí Storflor.

4
    Útočné snažení domácích končí faulem, míč získávají hosté.

3
    Râpă faulován Kastratim, volný kop pro domácí.

1

Vítejte u dnešního onlajn přenosu prvního utkání 2. předkola fotbalové Ligy Mistrů mezi norským STROMSGODSETEM IF a rumunskou STEAOU BUKUREŠŤ. Utkání se odehraje na Marienlyst Stadionu v Drammenu a provede jím trojice nizozemských rozhodčích, hlavní Gözübüyük a asistenti Goossens a Langkamp.

Strømsgodset IF: Larsen (C) – Vilsvik, Storbæk, Høibråten, Hamoud – Francisco Junior, Abu, Fossum – Storflor, Ogunjimi, Kastrati
    Náhradníci: Kovács, Gundersen, Ødegaard, Wikheim, Adjei-Boateng, Sørum, Nguen

FC Steaua Bukurešť: Arlauskis – Râpă, Szukala, Varela, Latovlevici – Pîrvulescu, Sânmărtean, Chipciu, Prepeliță, Tănase (C) – Iancu
    Náhradníci: Filip, Stanciu, Neagu, Keserü, Cojocaru, Vilceanu, Gradinaru

Rozhodčí: Gözübüyük – Goossens, Langkamp (vš. NED).

Oba týmy nastoupeny

Favoritem tohoto duelu, ale i celé dvojzápasové série, je rumunský tým Steaua Bukurešť, která by měla v zápasech s norským týmem využít množství mezinárodních zkušeností a postoupit do třetího předkola milionářské soutěže. Zvlášť, když má na co navazovat – v předchozí sezóně postoupila Steaua do základní skupiny Ligy Mistrů! Norský tým je v porovnání se svým dnešním soupeřem doslova mezinárodním "zelenáčem", neboť zatím svou jedinou zkušenost datuje do roku 1971, kdy se v 1. kole tehdejšího PMEZ poměřil se slavným Arsenalem Londým, s nímž po výsledích 1:3 doma a 0:4 venku, celkem očekávaně, vypadl.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.