Ural – Saransk 2:3 (kon.) | Arsenal Tula – Zenit 0:4 (kon.) | CSKA Moskva – Torpedo Moskva 4:1 (kon.)
CSKA Moskva
4:1 (2:1)
FC Torpedo Moskva
Sobota 02.08.2014, 19:30 • Arena Khimki • Ruská Premier Liga

Z mé strany je to vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera. (21:32:42)

Utkání prvního kola Premier Ligy bylo mezitím ukončeno, CSKA Moskva se raduje z vítězství 4-1. První gól sice vstřelil hostující Fomin, ale zhruba v půlce první půle už začalo kralovat CSKA, které otočilo ještě v prvním poločase. Druhá půle se celá hrála prakticky na jednu branku a Torpedo se už k ničemu nezmohlo.

Za potlesku diváků je Vadim Stěklov na nosítkách odnášený do sanitky. Doufejme, že hostující záložník bude v pořádku.

90+5

90+4
    Na hrací ploše stále probíhá ošetřování, hlavní rozhodčí by asi měl utkání ukončit.

90+2
    Žlutou kartu dostává Georgi Milanov (CSKA Moskva).

90+2
    Ojojoj, Vladim Stěklov dostal od Milanova loktem do obličeje a lékařské štáby obou týmů si nyní musí poradit se zapadlým jazykem. Tohle není vůbec hezký konec zápasu.

90+1
    Trápení Torpeda bude trvat ještě dvě minuty, které jsou nastaveny nad rámec druhé půle.

90
    O vstřelení branky se pokusil také krajní obránce Kirill Nababkin, jenže jeho přízemní střela gólové parametry opravdu neměla.

90
    Na hřišti se teď pohybuje jednadvacet chodících hráčů, zápas se už pouze dohrává a fanoušci začínají slavit.

89
    Tentokrát pálil Zuber, ale proti jeho střele neměl Ževnov žádný problém.

88
    Brazilec Vitihno našel přesně hlavu svého kapitána Ignaševiče, který však byl v těžké pozici a míč do branky neumístil.

87
    Ivan Novoselcev fauloval unikajícího Jefremova, CSKA má k dispozici volný přímý kop.

86
    Armádní celek stále nemá dost a pokračuje v útočení. Pátá branka v síti Ževnova je na spadnutí.

85
    Střídání v týmu FC Torpedo Moskva: ze hřiště odchází Sergej Davydov, přichází Alexandr Salugin.

84
    Ani jeho druhý centr žádného spoluhráče nenašel, pro míč si došel Ževnov, který ho vyboxoval do bezpečí.

84
    Tradiční exekutor standardních situací ze hřiště odešel, a tak se o rozehrávku rohu postaral Milanov, který si celou situaci bude moci zopakovat.

83
    Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Zoran Tošić, přichází Dmitrij Jefremov.

82
    Torpedo ihned odevzdalo míč soupeřům a CSKA bude moci zvýšit své vedení za pomoci rohového kopu.

Petr Kašpárek

Branky: 35. Doumbia (pen.), 45+1. Pančenko (Tošić), 49. Ajdov (vla.), 81. Vitinho (Fernandes) – 5. Fomin (Davydov)

Karty:   76. Fernandes (CSK), 90+2. Milanov (CSK) – 43. Ševčenko (TMO), 55. Fomin (TMO)   33. Rykov (TMO)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 12:5. Střely mimo: 10:7.
    CSKA Moskva: Akinfejev (C) – Fernandes, V. Berezuckij, Ignaševič, Nababkin – Wernbloom, Milanov – Tošić (83. Jefremov), Pančenko (76. Vitinho), Musa (71. Zuber) – Doumbia.
    Náhradníci: Čepčugov – A. Berezuckij, Zuber, Jefremov, Vitinho, Bazeljuk, Černov.

FC Torpedo Moskva: Ževnov – Kacalapov, Rykov, Ajdov (C), Tesák – Pugin (62. Novoselcev), Kulešov, Stěklov, Fomin, Ševčenko (46. Kokoszka) – Davydov (85. Salugin).
    Náhradníci: Budakov, Šafinskij – Kokoszka, Kňazev, Tarakanov, Novoselcev, Mirzov, Salugin.

Rozhodčí: Fedotov – Bogdanov, Čelcov