Vítkovice – Čerepovec 3:5 (kon.) | Třinec – Košice 4:0 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
3:5 (2:1, 1:3, 0:1)
Severstal Čerepovec
Čtvrtek 14.08.2014, 15:00 • WERK ARENA Třinec • STEEL CUP

Za necelé dvě hodiny je na programu čtvrtý duel turnaje mezi Oceláři Třinec a slovenským mistrem HC Košice. U tohoto duelu se s Vámi těším, na počtenou! (17:04:55)

Severstal se se šesti body ujímá vedení v tabulce Steel Cupu 2014, Vítkovice zůstávají na třech bodech.

Skončil zápas mezi vedoucími celky tabulky Steel Cupu, lépe ze zápasu vycházejí hráči Severstalu Čerepovec, kteří si výhrou 5:3 zajistili první místo tabulky. Jedinou branku ve třetí třetině měl na svědomí Kazakovtsev, který se prosadil z nenápadné akce.

60:00

59:48
    Utkání se dohrává v pásmu Vítkovic.

59:20
    Dolejše od modré ohrozil Urbom. Vítkovický brankář vyrazil pokus Urboma za branku, kotouč se ale od mantinelu odrazil zpět do brankoviště. Dolejš musel přerušit hru.

58:55
    Hráči ruského týmu navíc kontrolují puk, zdá se, že o vítězi je rozhodnuto.

58:24
    Čerepovci se povedlo dostat puk do střední třetiny, Vítkovice si nemohou vytvořit souvislejší tlak.

58:01
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:39
    Ostravané drží útočnou třetinu, zatím se ale přes zformovanou obranu Severstalu nedokáží dostat k zakončení.

56:57
    Mons se natlačil až do střelecké pozice, jeho následný pokus ale byl sražen do ochranné sítě.

56:45
    Přechod Vítkovic do útoku tentokráte hatí ofsajd.

56:29
    Nepřesná rozehrávka na straně Vítkovic znamená icing. Hra se stěhuje před Dolejše.

56:18
    Vítkovicím se nedaří přechod modré čáry, Severstal jen odpaluje kotouč do pásma Ostravanů.

55:51
    Severstal se opět brání, tentokráte za cenu zakázaného uvolnění. Buly před Magarilovem.

55:22
    Kovář zaváhal na modré a pustil Monakhova do protiakce. Hostující froward pálil švihem, kotouč letěl nad bránu.

55:01
    Sražený pokus Vandase letěl nad branku, Magarilov ale raději ukryl puk v lapačce.

54:46
    Vítkovičtí se hodně snaží o korekci stavu, zatím ale nemohou prostřelit brankáře Severstalu

54:29
    Puk nakonec zůstal před brankovou čarou, skóre se tedy nemění.

54:29
    Že by další kuriózní branka? Střelu Patrika Zdráhala tečoval jeden z hráčů Čerepovce přímo do brakoviště, tam se kotouč několikrát odrazil od Magarilova. Rozhodčí kontrolují na videu, zda nepřešel brankovou čáru!

53:55
    Do akce Vítkovic vložil svou hůl Urbom a odrazil puk na střídačku Čerepovce. Buly ve středním pásmu.

53:00
    Dolejš si po kratší odmlce opět sáhl na puk, nahození Berdnikova ze střední třetinu mu ale žádný problém nenadělalo.

52:51
    Čerešňák zavezl puk z vlastní třetiny až před Magarilova, tam namazal Svačinovi. Jeho ránu ale brankář Severstalu zachytil lapačkou.

52:26
    O kotouč se dlouho bojovalo u hrazení, rozhodčímu nakonec došla trpělivost a přerušil hru. Po odpískání se ještě strhla menší šarvátka, tu ale sudí rychle rozehnali.

52:09
    Čerepovec je kompletní, Vítkovice pokračují v náporu...

51:59
    Rána Kloka od modré sice letěla vedle, kotouč se ale od zadního mantinelu odrazil k volnému Lukáši Kucserovi, který však přestřelil odkrytou branku!

51:23
    Nepřesná rozehrávka stála Ostravany útočnou třetinu, Vítkovicím se krátí čas.

51:00
    Stasenko odešel do kabiny. Vítkovice pokračují v klasické přesilovce...

50:54
    Stasenko za doprovodu klubového lékaře odjíždí na střídačku, vypadá ale hodně otřesený.

50:54
    Čerepovec je ve čtyřech. Další ránu Stehlíka teď schytal Nikolay Stasenko, který zůstal otřesený ležet na ledě.

50:43
    Magarilov vyrazil střelu Stehlíka a Severstal se následně osvobodil.

50:16
    Šedivý hledal volného Káňu, ten ale nedokázal před odkrytou brankou trefit prudký puk.

50:00
    Oddechový čas pro Vítkovice.

50:00
    Přesně deset minut před koncem třetí třetiny je vyloučen další hráč Čerepovce. Krosčeku se dopustil Zakhar Arzamastsev, odpyká si dvě minuty. 47 vteřin přesilovky 5 na 3 pro Vítkovice.

49:37
    Severstal je ve čtyřech a povedlo se mu osvobodit.

49:20
    Ostravané se pokusili o rychlou akci u brankoviště, Němec ale nedokázal trefit prudký pas.

48:47
    Také Ostravané si v tomto zápase zahrají dvojnásobnou přesilovku. Aleksandr Shinin u hrazení sestřelil jednoho z vítkovických hráčů, odsedí tedy dvě minuty za krosček. 40 vteřin přesilovky 5 na 3 pro Vítkovice.

48:07
    Vítkovicím se v přesilovce nedaří, Čerepovec se opět osvobodil.

47:35
    Severstal vyhrál buly a okamžitě odpálil puk za Dolejšovu branku.

47:27
    Ostravané si zahrají přesilovku. Na trestnou lavici na dvě minuty usedá Vadim Berdnikov, který se provinil nedovoleným bráněním.

46:50
    Vítkovice zavezly kotouč do útočné třetiny, další příležitost si ale zatím nevyprodukovaly.

46:05
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Nejprve před Magarilovem neuspěl Němec, Severstal pak z protiakce udeřil! NIKOLAY KAZAKOVTSEV zavezl puk do útočné třetiny a nenápadnou střelou kolem bránícího Kováře propálil Dolejše! Bez asistence.

45:12
    Šedivý se dral do zakončení, v poslední chvíli mu ale jeden z bránících hráčů vypíchl puk.

44:50
    Burger vybídl ke střele Húževku, jeho projektil se odrazil od Magarilových betonů.

44:08
    Severstal se nakonec dokázal ubránit, poslal puk do pásma Ostravanů.

43:43
    Vítkovice jsou stále v pásmu Čerepovce, Magarilova ale zatím ohrozit nedokázaly.

42:53
    Ostravané drželi útočnou třetinu, jejich kombinace se ale odehrávala za brankou. A když už se puk dostal ke Štenclovi na modrou, jeho rána šla mimo.

42:17
    Kvapil sice dokázal tečovat vyhozený puk, událo se tak ale před červenou čárou. Icing Čerepovce.

41:49
    Húževka tečoval Stehlíkovo nahození, Magarilov ukryl puk ve výstroji.

41:29
    Hlinka zavezl kotouč až před branku Severstalu, kde ho přenechal dojíždějícímu Szturcovi. Ten na Magarilova zkusil kličku do bekhendu a mnoho nechybělo, aby se radoval z gólu!

40:59
    Severstal je úvodu poslední části aktivnější. Dolejš teď raději ukryl puk před dotírajícím Monsem.

40:20
    Hned po dvaceti vteřinách od úvodního buly poslední třetiny se do šance dostal Kvapil. Jeho střel z bezprostřední blízkosti ale skončila jen v Dolejšově lapačce.

40:01

Máme za sebou čtyřicet minut divácky atraktivního duelu, po druhé třetině jdou do kabin s vedení hráči Čerepovce. Severstal dokázal v této dvacetiminutovce vstřelit tři branky, Vítkovice reagovaly pouze jednou trefou. Skóre nejprve srovnal Stolyarov, o šest minut později přechýlil vedení na stranu ruského celku Chernov. V třicáté páté minutě na 4:2 zvyšoval Kazakovtsev, o dvě minuty později na jednobrankový rozdíl korigoval Húževka.

Třetí třetina začne přibližně v 16:30.

40:00

39:26
    Další rána na Magarilova, tentokráte z hole Kováře. Kotouč ale trefil jen boční síť.

39:19
    Na jejím konci byl Húževka, který pálil od modré. Magarilov vyrazil puk do ochranné sítě.

39:01
    Do konce druhé třetiny zbývá jedna minuta. Kotouč mají v moci hráči Vítkovic, kteří rozjíždějí další akci...

38:29
    Obrovská šance Vítkovic na srovnání! Patrik Zdráhal našel zcela volného Petra Koloucha, ten ránou z první ale nedokázal trefit prázdnou branku!

37:45
    Vítkovičtí nakonec nic nevymýšleli a nahodili puk na Magarilova. Ten jej raději ukryl ve výstroji a přerušil hru.

37:30
    Ani jednomu z celků se teď nedaří přechod střední třetiny, hra se proto odehrává v neutrální zóně.

36:37
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Tlak Vítkovic přináší třetí branku v Magarilově síti! Jiří Burger našel zpoza branky zcela nehlídaného PETRA HÚŽEVKU, jen ránou z voleje vymetl pavučinky Magarilovy branky! Asistence: Jiří Burger.

36:00
    Nepřesnou přihrávku vyslal Monakhov, kotouč nakonec skončil na zakázaném uvolnění.

35:30
    Kotouč se drží v pásmu Severstalu, tam jej ale kontrolují hráči v černých dresech.

34:30
    Severstal odskakuje do dvoubrankového trháku! Kvapil po návratu z trestné rozjel akci svého celku, na jejím konci stál NIKOLAY KAZAKOVTSEV, který propálil Dolejše mezi betony! Asistence: Gennadiy Stolyarov.

34:18
    Čerepovec je kompletní.

34:04
    Prudkou ránu Čerešňáka od modré chtěl před brankovištěm tečovat Kovář. To se mu sice povedlo, Magarilov ale dokázal puk ukrýt v lapačce.

33:20
    Monakhov zachytil pas na beky a vyvezl kotouč k Dolejšovi. Tam jej ještě chvíli držel, čímž ušetřil cenné vteřinky z oslabení.

33:01
    Vítkovice jsou opět nastěhovány v útočné třetině, zatím ale o puk bojují v rohu kluziště.

32:30
    Střelu Šenkeříka od modré dokázal Magarilov vyrazit do rohu. Tam se kotouče zmocnili jeho spoluhráči a vyhodil puk k Dolejšovi.

32:12
    Přesilovka pro Vítkovice. Roman Szturc se už už dral do úniku, když ho na modré podrazil Marek Kvapil. Ten si odsedí dvě minuty.

32:00
    Hra nabrala na tempu, kotouč jezdí z jedné strany na druhou. Brankáři zatím zasahovat nemuseli.

31:35
    Hned po buly se do kotouče opět Szturc, střelou příklepem ale trefil jen bránícího hráče.

31:30
    Icing Čerepovce.

31:11
    Z voleje pálil Kolouch, rána mu ale vůbec nesedla a letěla vedle branky.

30:53
    Ostravané jsou kompletní.

30:32
    Čerepovci se sice povedlo usadit v útočné zóně, Dolejše ale hráči v černých dresech ohrozit nedokázali. Vítkovice se osvobozují.

29:50
    Severstal pokračuje v klasické početní výhodě, nyní ale musí hrát u vlastní branky.

29:31
    Severstal nakonec dvojnásobnou výhodu využívá a jde do vedení! Evgeniy Mons vyslal puk skrz brankoviště na volného PAVLA CHERNOVA, který jen doklepl puk do odkryté branky! Asistence: Evgeniy Mons, Dmitriy Kagarlitskiy.

29:23
    Shinin střílel z první, rána mu ale nesedla a zamířila do rohu.

28:53
    Výhoda Čerepovce se zdvojnásobuje! Andreyho Shefera nedovoleně bránil Roman Szturc. Severstal má k dispozici 1:15 přesilovky 5:3.

28:35
    Severstal se hned po buly vydal do útoku, ten končí ránou Kvapila a zákrokem Dolejše.

28:22
    Kucsera vybojoval kotouč, projel celé hřiště a tvrdě vypálil. Magarilov kryje, buly v pásmu Čerepovce.

28:08
    Tým z Ruska si zahraje početní výhodu. Na trestnou lavici usedá Jan Štencel, který se provinil nedovoleným bráněním.

27:55
    Prudká rána z ostrého úhlu v podání Kováře, Magarilov vyrazil puk do rohu.

27:28
    Berdnikov se pustil do dvojice bránících hráčů, ti dokázali zastavit postup ruského forwarda.

26:40
    Severstal pak přenesl hru do pásma Vítkovic, tam ale o kotouč přišel. Následná rozehrávka Ostravanů končí v icingu.

26:10
    Burger chtěl vymyslet akci svého týmu, obránci Čerepovce mu ale nedopřáli dostatek času na přihrávku.

25:32
    Kucsera poslal puk do jízdy Hlinkovi, ten ale byl u mantinelu zastaven dvojicí protihráčů.

25:00
    Nepřesná rozehrávka Vítkovic končí icingem, hra se stěhuje před Dolejše.

24:22
    Na Magarilova teď pálil Kucsera, ani on ale brankáře Severstalu nepřekonal

24:03
    Vítkovice se po inkasované brance opět vrhly do útoku, Svačinova rána ale trefila jen hlouček hráčů stojících před brankovištěm.

23:19
    Tentokráte už se GENNADIY STOLYAROV nemýlil a srovnává stav zápasu! Dolejš před inkasovanou brankou dokázal zastavit dva pokusy Čerepovce, na dorážku Stolyarova už ale byl krátký! Asistence: Nikolay Kazakovtsev.

22:49
    Severstal se usadil v útočné třetině. Od modré to zkoušel Stolyarov, Dolejš jeho pokus vyrazil.

22:12
    Vandasovi se povedlo zavézt puk do třetiny Čerepovce, navíc i vystřelit. Jeho pokus ale mířil nad branku.

21:47
    Na Magarilovi si teď vylámal zuby také Kolouch. Patrik Zdráhal pak ve snaze vybojovat puk fauloval jednoho z protihráčů, odsedí si tedy dvě minuty za hákování.

21:30
    Vítkovicím se povedl rychlý přesun do útočné třetiny, pokus Kucsery ale úspěšný nebyl.

21:18
    Dělovku od modré vyslal Stasenko, Dolejš si proti jeho ráně povyjel a ukryl ji v náruči.

20:46
    Vítkovice se hned po úvodním buly vrhly do útoku, branku Magarilova ale ohrozit nedokázaly. Stejně si na druhé straně počínal také Kvapil.

20:01

Skončila první perioda úvodního zápasu druhého kola turnaje Steel Cup, lepší jsou zatím hráči Vítkovic. Vedení se sice ujali hráči Čerepovce, když Dolejše překonal Chernov, Ostravané si ale do konce dvacetiminutovky vzali vedení na svou stranu. Obě branky domácího celku zaznamenal Jan Káňa, tu druhou s velkým přispěním brankáře Magarilova, který si srazil puk za vlastní záda.

Druha třetina začne přibližně v 15:43.

20:00

19:47
    Tak ještě jedna šance Vítkovic. Od levého mantinelu pálil Hlinka, Magarilov vyrazil puk do rohu.

19:20
    Běží poslední minuta třetiny, kotouč je za brankou Magarilova. Zdá se, že oba týmy už chtějí třetinu jen dohrát.

18:53
    Ostravané zavezli puk do třetiny Čerepovce, tam o něj ale přišli. Severstal se poté vydal do protiakce, tu však zhatil nepřesný pas.

18:24
    Ojedinělá akce Čerepovce končí na útočné modré čáře. Odpískán ofsajd, buly ve střední třetině.

17:50
    Vítkovice jsou momentálně lepším týmem. Magarilovu pozornost otestoval Svačina, brankář Severstalu schoval puk v lapačce.

17:29
    Němec předal puk do jízdy Káňovi, ten byl ale v příliš ostrém úhlu na to, aby dokázal překonat Magarilova.

16:34
    Dudáš si sjel z modré čáry do prostoru mezi kruhy, bekhendem mířil pod horní tyč. Magarilov vyrazil puk nad branku.

16:15
    Magarilov opět v akci, tentokráte vyrazil ránu Szturce.

15:48
    Húževka se málem dostal do úniku, cestu mu v posledním okamžiku zahradil Shinin.

15:15
    V další akci byl Šedivý, ten ale nedokázal přejít skrz dvojici bránících hráčů

14:08
    Ostravané vsítili velmi kuriózní braku a jdou do vedení! JAN KÁŇA nahazoval puk ze středového kruhu na branku, Magarilov ho ale vyrazil hodně nešťastným způsobem a černý kousek pryže doskákal do branky! Asistence: Vladimír Svačina, Erik Němec.

13:45
    Nepřesné Dolejšovy rozehrávky chtěl využít Berdnikov. Hostující forward adresoval puk před odkrytou branku, tam ale nenašel žádného ze svých spoluhráčů.

13:02
    Čerepovec šel do přečíslení 3 proti 2. Akci vedl Mons, který se rozhodl pro individuální zakončení. Jeho střela zápěstím skončila na Dolejšově vyrážečce.

12:39
    Ostravané zavezli kotouč až za Magarilovu branku, tam o něj ale přišli. Severstalu se ale poté nepovedla rozehrávka a poslal puk na icing.

12:13
    Čerepovec dostal kotouč do útočné třetiny, Dolejše ale ohrozit nedokázal. Kotouč kontrolují Vítkovice.

11:37
    Vítkovicím je v krátkém sledu za sebou dvakrát pískán ofsajd.

11:07
    Ostravané skórují z protiútoku a srovnávají krok! Vladimír Svačina vyslal na Magarilova prudký projektil, brankář Severstalu ho nedokázal udržet a dojíždějící JAN KÁŇA doklepl kotouč do sítě! Asistence: Vladimír Svačina, Erik Němec.

10:51
    Severstal je kompletní a hned se vrhl do útoku. Jeho akce ale skončila nepřesnou přihrávkou.

10:19
    V závěru přesilovky vyslal Pastor bombu od modré. Magarilov měl co dělat, aby kotouč vyrazil do rohu.

09:33
    Ostravané se sice dokázali dostat do útočné třetiny, tam ale příliš dlouho nepobyli. Čerepovec se opět osvobodil.

09:00
    V oslabení navíc zahrozil Kvapil, který projel skrz celé kluziště. Střelu z ostrého úhlu ale poslal jen do Dolejše.

08:42
    Severstal se hned po buly zmocnil puku a odpálil ho k Dolejšovi.

08:28
    Vítkovice si zahrají přesilovku. Na trestnou lavici usedá Stanislav Kalashnikov, který nedovoleně bránil vítkovický útok.

08:02
    Čerepovci se ale dlouho držet puk nepovedlo, v šanci se ocitl Svačina. Střelu bekhendem ale poslal mimo tři tyče.

07:42
    Svačina jen protečoval nahození do útočné třetiny tam se kotouče zmocnili hráči Severstalu.

06:48
    Čerepovec jde do vedení! Severstal sehrál před Dolejšem rychlou akci na jeden dotek, na jejímž konci byl PAVEL CHERNOV, jemuž stačilo poslat kotouč do odkryté branky! Asistence: Dmitriy Kagarlitskiy, Evgeniy Mons.

06:06
    Nahození Severstalu ze střední třetiny Dolejš ztlumil pro své spoluhráče, ti tak mohou rozjet další akci.

05:25
    Teď už musel Magarilov zasáhnout. Zcela sám se před ním zjevil Svačina, mezi betony brankáře hostů ale kotouč propasírovat nedokázal.

05:03
    Nebezpečnou ránu na Magarilova vyslal Káňa. Brankář Čerepovce toho moc neviděl, kotouč však letěl mimo branku.

04:40
    Severstal sice dokázal nahodit kotouč do útočné třetiny, nepřesná příhrávka Kuptsova ale vrací hru do střední zóny.

03:45
    Ke střele od modré se dostal vítkovický Pastor. Než však stačil srovnat mířidla, skočil mu do rány Berdnikov a odrazil puk do ochranné sítě.

03:18
    Ofsajd pískán také na druhé straně, Severstalu se nepovedl přechod modré čáry.

02:53
    Sudí přerušil hru pro přihrávku rukou, buly v pásmu Čerepovce.

02:34
    Šenkeřík chtěl skrz trojici bránících hráčů proniknout do útočné třetiny. To se mu sice povedlo, jeden z jeho kolegů však stál v ofsajdu.

01:50
    Čerepovci se nedaří ohrozit Dolejše. Ostravané se zmocnili puku, nepřesným pasem ho ale jen odevzdali soupeři.

01:19
    Severstal je nadále aktivnější, hra se drží v pásmu Vítkovic. Dolejšova branka byla vychýlena, buly v útočném pásmu Čerepovce.

00:53
    Dolejš musel řešit první šanci. Před brankáře Ostravanů se natlačil Zemchenko, střelou mezi betony ale neuspěl.

00:32
    V první akci Čerepovec. Stolyarov hledal volného Kvapila, než se ale kotouč dostal k českému útočníkovi, dokázali ho Vítkovičtí tečovat do střední třetiny.

00:01

Stadionem zní hymna České republiky, následovat bude hymna Ruské federace.

Jako domácí tým jsou v dnešním zápase vedeny Vítkovice, budou tedy mít možnost druhého střídání. Vítkovice nastoupí v bílých dresech, Čerepovec v černých.

HC Vítkovice Steel: Dolejš (Šindelář) – Stehlík, Šenkeřík, Kovář, Čerešňák, Klok, Štencel, Pastor, Dudáš – Húževka, Burger, Šedivý – Svačina, Němec, Káňa – Zdráhal, Kolouch, Kucsera – Szturc, Hlinka, Vandas

Severstal Čerepovec: Magarilov (Smiryagin) – Shefer, Urbom, Shinin, Stasenko, Arzamastsev, Lukin, Kalashnikov, Nekolenko – Kvapil, Zemchenko, Stolyarov – Kagarlitskiy, Chernov, Mons – Monakhov, Berdnikov, Dedunov – Kuvaev, Kuptsov, Kazakovtsev

Rozhodčí: Mikula, Trombik – Hlavatý, Tošenovjan.

Časový harmonogram turnaje Steel Cup

Úterý 12. srpna: HC Oceláři Třinec – HC Vítkovice Steel, 2:3

Středa 13. srpna: Severstal Čerepovec – HC Košice, 1:3.

Čtvrtek 14. srpna: HC Vítkovice Steel – Severstal Čerepovec, od 15:00 hod.

Čtvrtek 14. srpna: HC Oceláři Třinec – HC Košice, od 19:00 hod.

Pátek 15. srpna: HC Oceláři Třinec – Severstal Čerepovec, od 14:00 hod.

Pátek 15. srpna: HC Vítkovice Steel – HC Košice – utkání se odehraje v ostravské ČEZ aréně od 17:00.

Ze všech zápasů Vám server onlajny.com zprostředkuje textové online přenosy.

Výsledky odehraných zápasů turnaje

Steel Cup má za sebou zatím dva zápasy. Nejprve se proti sobě postavili krajští rivalové - Oceláři Třinec a Vítkovice Steel. Do úterního zápasu sice lépe vstoupili domácí hokejisté, Ostravané ale dokázali ještě v první třetině otočit vývoj duelu. V závěrečné periodě sice Slezané dokázali srovnat krok, minutu před koncem však o vítězi rozhodl Vladimír Svačina, který tak přisoudil svému týmu první tři body v turnaji.

12. srpna: Třinec – Vítkovice 2:3 (1:2, 0:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 6. Klesla (Žejdl, Rufer), 47. Kreps (Orsava) – 8. Svačina (TS), 17. Zdráhal (Kucsera), 60. Svačina (Němec).

O den později na led WERK ARENY vyjeli hráči Severstalu Čerepovec a Košic. Vyrovnaný duel musela rozhodnout až závěrečná dvacetiminutovka, ve které se dvakrát dokázal prosadit ruský celek a získat tak tři body na své konto.

13. srpna: Severstal Čerepovec – HC Košice 3:1 (1:0, 0:1, 2:0

Branky a nahrávky: 17. Zemchenko (Kuptsov, Kazakovtsev), 47. Arzamastsev (Monakhov), 51. Berdnikov (Shinin, Dedunov) – 26. Stupka (Pašek).

Hezké čtvrteční odpoledne z Třince! Třetím dnem dnes pokračuje první ročník turnaje Steel Cup, na programu jsou dnes dva zápasy. Nejprve se na ledě třinecké WERK ARENY od 15 hodin představí celky Vítkovice Steel a Severstal Čerepovec. Ve večerním duelu, který startuje od 19 hodin se proti sobě postaví domácí Oceláři Třinec a slovenský mistr HC Košice.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 12. Káňa (Svačina, Němec), 15. Káňa (Svačina, Němec), 37. Húževka (Burger) – 7. Chernov (Kagarlitskiy, Mons), 24. Stolyarov (Kazakovtsev), 30. Chernov (Mons, Kagarlitskiy), 35. Kazakovtsev (Stolyarov), 47. Kazakovtsev

HC Vítkovice Ridera: Dolejš (Šindelář) – Stehlík, Šenkeřík, Kovář, Čerešňák, Klok, Štencel, Pastor, Dudáš – Húževka, Burger, Šedivý – Svačina, Němec, Káňa – Zdráhal, Kolouch, Kucsera – Szturc, Hlinka, Vandas

Rozhodčí: Mikula, Trombik – Hlavatý, Tošenovjan