Linköping – Bolzano 5:0 (kon.) | HV71 – Salzburg 3:5 (kon.) | Nottingham – Luleå 1:10 (kon.)
TPS – Pardubice 2:1 (kon.) | Kuopio – Mannheim 1:0 (kon.) | JYP – Kloten 2:0 (kon.)
Växjö – Sparta 2:5 (kon.) | Zlín – Djurgården 3:1 (kon.) | Hamburg – Rauma 0:3 (kon.)
JYP Jyväskylä
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
EHC Kloten Flyers
Neděle 24.08.2014, 15:00Hokejová Liga mistrů

58:19
    Oddechový čas pro hosty. Gerber zůstane na střídačce.

48:29
    Na trestnou lavici usedne Buhler (KLO) – 2 minuty za krosček.

38:08
    Další trest. Tentokrát pro Buhlera (KLO) – 2 minuty za podražení. Hraje se čtyři na tři.

36:30
    Menší potyčka u střídaček. Vyloučeni Tuppurainen (JYP) – 2 minuty za vražení a Jenni (KLO) – 2 minuty za hrubost.

35:32
    JYP právě vstřelilo branku!
    ERIC PERRIN dostal přihrávku na modrou čáru, sjel si do kruhu a namířil kotouč do vzdálenějšího rohu švýcarské klece. Asistence: Mikko Mäenpää, Jani Tuppurainen.

35:15
    Do čtyř půjde nyní naopak Kloten. Buhler (KLO) – 2 minuty za hákování.

32:38
    Salonen (JYP) – 2 minuty za faul loktem. Další přesilovka pro Švýcary.

28:27
    Potrestán Perrin (JYP) – 2 minuty za nedovolené bránění.

28:27
    Tvrdou střelu od modré vyslal Dupont, avšak Tarkki včas zasahuje. Následně se strhla v brankovišti menší strkanice. Domácí půjdou na chvíli do tří.

26:34
    Po komerční přestávce budou hrát hosté přesilovku. Auvinen (JYP) – 2 minuty za podražení.

13:15
    Jaatinen (JYP) si u mantinelu pomohl nedovoleným způsobem – 2 minuty za hákování.

12:29
    Do dobré pozice se nyní dostal Tuppurainen, který obdržel přihrávku do kruhu a snažil se překvapit backhandem, avšak trefil pouze klín připraveného Gerbera.

05:03
    Praplan trefuje z bezprostřední blízkosti tyčku domácí branky!

02:36
    Finský celek využívá po několika sekundách přesilovou hru. MIKKO MÄENPÄÄ propálil od modré čáry vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Jani Tuppurainen, Tuomas Pihlman.

02:22
    Lemm (KLO) půjde na trestnou lavici – 2 minuty za hrubost. První přesilová hra pro domácí.

Lukáš Caha

Branky a nahrávky: 3. Mäenpää (Tuppurainen, Pihlman), 36. Perrin (Mäenpää, Tuppurainen)

JYP Jyväskylä: Tarkki (Rajaniemi) – Kemiläinen, Mäenpää, Viitanen, Hietanen, Salonen, Kalteva, Auvinen – Perrin, Jaatinen, Hubáček – Boyce, Salmio, Pihlman – Tuppurainen, T. Nättinen, Hännikäinen – Lahti, Nenonen, Poukkula, J. Nättinen.
    EHC Kloten Flyers: Gerber (Müller) – Dupont, Harlacher, von Gunten, El Assaoui, Vandermeer, Schelling, Randegger, Back – Santala, Praplan, Bieber – Stancescu, Liniger, Casutt – Bodenmann, Kellenberger, Leone – Jenni, Buhler, Lemm.

Rozhodčí: Andersson (SWE), Pajula (FIN) – Saha (FIN), Nieminen (FIN)