Žilina B – Dubnica 5:3 (kon.) | Slovan Bratislava U21 – Trnava B 1:1 (kon.) | Pohronie – Šaľa 0:1 (kon.)
Trebišov – Poprad 1:1 (kon.) | Lok. Košice – Bodva Moldava 2:1 (kon.)
Slavoj Trebišov
1:1 (0:1)
FK Poprad
sk Neděle 24.08.2014, 16:00 • Slavoj Trebišov (Trebišov) • MONACObet liga

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:00.

Dobrý deň, vítam Vás pri on-line prenose zo zápasu 5.kola DOXXbet ligy skupiny Východ v ktorom sa stretnú domáci Slavoj Trebišov proti FK Poprad.Domáci sa po 4 kolách nachádzajú na siedmom mieste s pasívnym skóre 3:7, hostia okupujú štvrtú pozíciu zo skóre 7:7.

FK Poproč 1:0 Slavoj Trebišov.

Trebišovčania dokázali prekvapiť víťazstvami na ihriskách súperov keď rozhodujúce góly ktoré znamenali bodový zisk zaznamenali v poslednách minútach, môže ich mrzieť domáca prehra s Lokomotívou Košice, v tomto zápase mali k dispozícii skoro celý druhý polčas prevahu o jedného a od 72.minúty až o dvoch hráčov a nevyužili ani penaltu.Mrzieť ich môže tiež vypadnutie zo Slovnaft Cup-u v ktorom prehrali u piatoligistu z Poproča 1:0, šancu však dostali hráči širokého kádra.V dnešnom zápase bude Slavoju chýbať Tomáš Krochta ktorý si v minulotýždňovom zápase proti Moldave privodil zranenie členka.

FK POPRAD

1.kolo 1.FC Tatran Prešov 5:1 FK Poprad
    2.kolo FK Poprad 2:0 Partizán Bardejov
    3.kolo MŠK Rimavská Sobota 1:1 FK Poprad
    4.kolo FK Poprad 3:1 MFK LOKOMOTÍVA ZVOLEN

FK POKROK-SEZ Krompachy 2:2 FK Poprad, 3:5 na 11 m.

Popradčania v prvom kole zaplatili nováčikovskú daň keď dostali v Prešove debakel 5:1.V ďalších troch kolách to bolo o poznanie lepšie, keď postupne zdolali doma Bardejov, priniesli cennú remízu z Rimavskej Soboty a v minulom kole pred krásnou návštevou 2036 divákov porazili silný Zvolen 3:1, pričom hodno povedať že Zvolen inkasoval vôbec prvé góly v tejto sezóne, doposiaľ mal skóre 9:0 a okupoval prvú pozíciu.Popradčania aj keď s odretými ušami tak predsa postúpili cez neďakejé Krompachy do ďalšieho kola Slovnaft Cup-u v ktorom majú doma šancu na reparát proti Tatranu Prešov.

Úvodné zostavy:

Slavoj Trebišov: Sudimák – Capko(C), Glushkov, Makela, Shekel, Čižmár, Dragula, M.Lukáč, E.Lukáč, Tomko, Olah
    Náhradníci: Deme, Kolesár, Šimko, Vaňo, Bandoľa, Syvakivskyi(NB)

FK Poprad: Rušin – Ondruš, Michlík, Bendík(C), J.Tropp, Rams, Palutka, M.Ferenc, Ujčík, Kubus, E.Maliňák
    Náhradníci: Janigloš, T.Ferenc, A.Tropp, Orenič, Chmura(NB)

Rozhodca: Sedlák- Špivak, Perát.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

1
    Úvodný výkop stretnutia obstarali domáci futbalisti.

2
    Hneď v úvode veľká šanca domácich keď Glushkov potiahol loptu pri strane, našiel prihrávkou Tomka ktorý z bezprostrednej blízkosti triafa len do brankára Rušina, následna dorážka Makelu zblokovaná obrancami Popradu.

5
    Domáci sú v úvodných minútach aktívnejší, momentálne sa hrá medzi šestnástkami.

6
    Glushkov hľadal Čižmára avšak lopta ktorú mu poslal bola príliš prudká a tak všetko majú pod kontrolou hosťujúci obrancovia.

11
    Autové vhadzovanie pre domácich na útočnej polovici ktoré zahral Milan Lukáč na Čižmára, následne sa však domáci na útočnej polovici neudržali a všetko končí odkopom hosťujúcej obrany.

13
    Emil Lukáč hľadal Čižmára ktorý si nabiehal za hosťujúcu obranu ale prihrávku ktorá smerovala prudko po zemi nemal šancu zachytiť.

15
    Rohový kop pre hostí, zahral ho Marián Ferenc, hostia sa dostali aj k zakončeniu ktoré však domáceho brankára Sudimáka neohrozilo.

16
    Emil Lukáč našiel prihrávkou Makelu ktorý poslal do vápna skvelý center, Čižmár však loptu aj vďaka zlému postaveniu len pohladil hlavou.

17
    Prihrávka Glushkova ktorá našla na hranici šestnástky Makelu a ten z prvej tesne míňa hosťujúcu bránu.

18
    Krásne prenesenie hry od Ondruša keď dlhou prihrávkou našiel Ferenca ten sa však v súboji jeden na jedného nepresadil a nasleduje len odkop od Sudimákovej brány.

21
    K strele sa odhodlal Emil Lukáč, jeho pokus však smeruje len medzi stromi v miestnom športovom areáli.

23
    Capko našiel Glushkova avšak k ničomu to neviedlo keďže ukrajinský futbalista loptu stratil. Loptu držia prevažne domáci futbalisti, hostia hrozia z brejkových situácii.

25
    Capko skvele čítal hru, zachytil prihrávku hostí avšak následne tá jeho bola nepresná a tak domáci slušne sa rozbiehajúcu akciu pokazili už v zárodku.

26
    Domáci rozohrali z vlastnej polovice priamy voľný kop, lopta smerovala na Makelu ktorý ju zachytil, avšak bol v postavení mimo hry a tak táto akcia končí len odkopom hosťujúceho Ondruša.

26
    Strela Pavla Ramsa z hranice šestnástky, Sudimák mal čo robiť aby loptu ktorá smerovala po zemi vyrazil ! Rohový kop pre hostí.

33
    Poprad dal gól! Gól strelil MICHLÍK.

Hostia sa po rohovom kope ujímajú vedenia keď na hlavičku Michlíka z bezprostrednej blízkosti nemal Sudimák nárok !

34
    Časomiera na futbalovom štadióne v Trebišove je v havarijnom stave, tak prosím ospravedlňte menšie časové nepresnosti.Teraz napríklad ukazovala stav 1:1.

35
    K slovu sa dostali aj domáci keď Makela si krásne obhodil hosťujúceho obrancu avšak následne všetko kryje brankár Rušin.

37
    Veľká šanca domácich ! Emil Lukáč našiel prihrávkou Glushkov ktorý si v šestnástke zasekol dvoch obrancov hostí a našiel prihrávkou Čižmára ktorý z asi dvoch metrov netrafil odkrytú bránu hostí, hodno však povedať že bol zozadu tiesnený vracajúcimi sa hosťami.

40
    Teraz si hostia po faule Dragulu na Erika Maliňáka pýtali žltú kartu, rozhodca však len napomína domáceho futbalistu, Maliňák je ošetrovaný a naťahuje čas.Priamy voľný kop pre hostí z polovice ihriska.

43
    Hostia po strelenom góle prevzali iniciatívu a sú aktívnejší.

45
    Prvý polčas sa skončil.

V prvom polčase sme nadstavený čas nevideli a tak rozhodca odpískal koniec.Remíza by bola vzhľadom na priebeh hry zaslúženejšia, avšak aj o tom je futbal.Hostia vyťažili z minima maximum a tak je stav po prvom polčase 0:1.Druhý polčas začne približne o 17:02.

Hráči už pomaly nastupujú na hraciu plochu.Výkop v druhom polčase budú mať hosťujúci futbalisti.

46
    Začal sa druhý polčas.

46
    Makela našiel v šestnástke Glushkova ktorý však s loptou príliš vymýšľal a tá končí u hosťujúcich obrancov.

47
    Po akcii bratov Lukáčovcov následne lopta končí u brankára Rušina.

50
    Akcia domácich ktorá končí razantným odkopom hosťujúceho Kubusa.Nasleduje rohový kop pre domácich ktorý zahrá Makela.

51
    Makela zahral rohový kop veľmi nedôrazne na prednú tyč, hostia nemali problém loptu odvrátiť do bezpečia.

54
    Domáci futbalisti sa tlačia dopredu avšak vo finálnej fáze je to príliš nedôsledné.

55
    Na ihrisku vzrastá nervozita, teraz Ujčík bol tiesnený dvoma hráčmi, rozhodca nakoniec odpískal faul aj keď Ujčík padol na zem veľmi rád, k čomu sa negatívne vyjadril aj domáci kapitán Capko.

57
    Striedanie v tíme Slavoj Trebišov: z ihriska odchádza Čižmár, prichádza Kolesár.

58
    Glushkov našiel peknou prihrávkou Capka ale v poslednom momente mu loptu vypichla hosťujúca obrana.

61
    Lopta obidvom tímom odskakuje od kopačiek, krajšiu kombináciu sme už dlhšiu chvíľu nevideli.

62
    Priamy kop pre domácich ktorý zahrá Makela.

62
    Priamy kop Makelu smeroval na bránu, brankár Rušin prekvapujúco len vyrazil pred seba a mal šťastie že následne dorážka smerovala len do tiel jedného z jeho spoluhráčov.

64
    Trebišov dal gól! Gól strelil MAKELA.

Center do šestnástky ktorý nevyzeral nebezpečne, avšak hosťujúci brankár Rušin zaváhal a pri lopte bol o kúsok skôr domáci Makela ktorý aj zo šťastím hlavičkou upravuje stav stretnutia na 1:1.

65
    Domáci ožili v čom im pomohol aj strelený gól, teraz uvidíme rohový kop ktorý zahrá agilný Makela.

66
    Center od Makelu, loptu odhlavičkovali hostia len k Emilovi Lukáčovi ktorého strela však končí zblokovaná.

68
    Hostia pripravujú striedanie, na ihrisko sa dostane Lukáš Janigloš.

69
    Rohový kop pre hostí, zahráva Marián Ferenc.

69
    Rohový kop vyboxoval Emil Sudimák na Milana Lukáča, jeho akcia však končí skôr ako začala.

72
    Striedanie v tíme Slavoj Trebišov: z ihriska odchádza J.Tropp, prichádza Janigloš.

72
    Po akcii Ujčíka nasleduje rohový kop ktorý zahrá Ferenc.

73
    Rohový kop hostí domácich príliš neohrozil, následne však po centri Ferenca končí lopta na hlave Bendíka ktorý tesne míňa domácu svätyňu.

74
    Dnešné stretnutie sleduje 520 divákov.

75
    Priamy voľný kop od Makelu odvracia hosťujúca obrana, následne dorážka Capka končí taktiež na tele jedného z hostí.

76
    Strela Pavla Ramsa z asi dvadsiatich metrov končí v náruči brankára Sudimáka.

79
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Ujčík, prichádza A.Tropp.

80
    Faul hostí a domáci budú mať šancu priameho kopu z nebezpečnej vzdialenosti ktorý zahrá Capko.

80
    Žltú kartu dostává Kubus (FK Poprad).

81
    Capkov center odvracia do bezpečia hosťujúca obrana.

81
    Následne rohový kop pre domácich od toho istého hráča, jeden z hosťujúcich hráčov však hlavičkuje do bezpečia.

83
    Domáci futbalisti sú v posledných minútach aktívnejší a hra sa odohráva prevažne na polovici hostí.

83
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Michlík, prichádza T.Ferenc.

85
    Sľubnú akciu hostí zastavil offside.

87
    Obidva tímy hrajú na istotu a nechcú riskovať prípadnú stratu bodu.

88
    Šanca pre hostí keď Erik Maliňák dostal dobrú prihrávku za obranu avšak lopta mu ušla a končí tak len u Sudimáka.

90
    Nadstavený čas v druhom polčase – 2 minúty.

90+1
    Makela potiahol loptu a z hranice šestnástky skúsil vystreliť, dobrý pokus však končí len v náručí brankára Rušina.

90+2

Skončilo sa druholigové stretnutie medzi domácim Trebišovom a hosťami z Popradu v ktorom sa zrodila remíza 1:1.Remíza je vzhľadom na priebeh hry zaslúžená.Ja Vám ešte prajem príjemný zvyšok večera. (19:07:30)