Olomouc – Havířov 0:1 (kon.) | Olomouc – Zlín 3:4 (kon.) | Kladno – K. Vary 3:0 (kon.)
Jihlava – Mladá Boleslav 8:2 (kon.) | Slavia – HC Litvínov 3:0 (kon.) | Č. Budějovice – Písek 9:1 (kon.)
Sparta – Liberec 4:1 (kon.) | Vítkovice – Poruba 2011 14:2 (kon.) | Havířov – Vsetín 5:1 (kon.)
Letňany – HC Plzeň 2:4 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 3:7 (kon.)
HC Dukla Jihlava
8:2 (3:0, 3:1, 2:1)
BK Mladá Boleslav
Sobota 13.09.2014, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Extraliga staršího dorostu

55:22
    Ke konci zápasu je tu ještě přesilová hra po tom, co Tomáš Mejzlík (JIH) dostává dvě minuty za zdržování hry. Na vyloučení: 7-4.

51:10
    Další vyloučení na straně Dukly. Krofta míří z brány, jelikož Tomáš Mejzlík (JIH) dostává dvě minuty za sekání. Na vyloučení: 6-4.

47:30
    Marek Mlčoch (MBL) dostává dvě minuty za sekání. Na vyloučení: 5-4.

46:58
    David Váňa (JIH) dostává dvě minuty za hákování. Na vyloučení: 5-3.

38:13
    Nyní se již trest uloží, ale na opačné straně. Daniel Kolouch (JIH) dostává dvě minuty za zákování. Na vyloučení: 4-3.

32:28
    A rychlá kombinace se Dukle vyplácí, protože Martin Kalus (MBL) si musel pomoci faulem, za což dostává dvě minuty – držení. Na vyloučení: 3-3.

28:06
    Na obranné modré fauloval loktem Vladimír Oščádal (JIH) a už míří na trestnou lavici. Na vyloučení: 3-2.

22:07
    Jihlava se bude bránit, protože Michal Smutný (JIH) jde na dvě minuty na trestnou lavici po tom, co fauloval a rozhodčí viděl jeho nedovolené bránění. Na vyloučení: 2-2.

08:23
    Druhá přesilová hra Dukly v zápasu. Jakub Planý (MBL) dostává za hákování dvě minuty. Na vyloučení: 1-2.

03:33
    Přesilová hra i na druhé straně. Jiří Ondráček (JIH) si odsedí dvě minuty za faul kolenem. Na vyloučení: 1-1

00:44
    Dukla si hned v úvodu zahraje přesilovou hru, Boleslavští byli na ledě v šesti. Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 10. Kousal (Vala, Najman), 12. Smutný (Najman, Kousal), 16. Bambula (Kolouch, Mejzlík), 26. Bambula (Mejzlík, Kolouch), 37. Najman (Kousal, Vala), 39. Bambula (Mejzlík), 55. Najman (Pražák), 60. Peschout (Ondráček, Oščádal) – 22. Planý (Krofta), 54. Straka (Tichý, Kroni)

HC Dukla Jihlava: Kořenář (Škarek) – Pospíchal, Srnský, Smutný, Pražák, Váňa, Huňáček, Klofáč – Kolouch, Mejzlík, Bambula – Najman, Vala, Kousal – Peschout, Ondráček, Oščádal – Čermák. Trenér: Patrik Augusta.
    BK Mladá Boleslav: Krofta (Vacula) – Tichý, Marček, Kalus, Ďurkáč, Řečinský, Mlčoch, Vodseďálek – Uřidil, Skořepa, Planý – Rypar, Prokop, Kroni – Kalaš, Dančišin, Vaníček – Straka, Ficek, Vajsejtl – Bohanos. Trenér: Jiří Rech

Rozhodčí: Doležal – Kuřítko, Rittich