Olomouc – Havířov 0:1 (kon.) | Olomouc – Zlín 3:4 (kon.) | Kladno – K. Vary 3:0 (kon.)
Jihlava – Mladá Boleslav 8:2 (kon.) | Slavia – HC Litvínov 3:0 (kon.) | Č. Budějovice – Písek 9:1 (kon.)
Sparta – Liberec 4:1 (kon.) | Vítkovice – Poruba 2011 14:2 (kon.) | Havířov – Vsetín 5:1 (kon.)
Letňany – HC Plzeň 2:4 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 3:7 (kon.)
HC Dukla Jihlava
8:2 (3:0, 3:1, 2:1)
BK Mladá Boleslav
Sobota 13.09.2014, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Extraliga staršího dorostu

Z Horáckého zimního stadionu se loučí a hezkou sobotu přeje Tomáš Lysý. (14:40:32)

Jihlava dnes naprosto zaslouženě vyhrála 8:2 a navázala na včerejší první výhru v sezoně. Hrdinou zápasu je bezpochyby čtyřbodový Ondřej Najman (2+2) a hlavně Jiří Bambula, který dnes vstřelil hattrick. U všech tří gólů mu asistoval Tomáš Mejzlík. Tři kanadské body si připsal také Pavel Kousal – (1+2). Skóre Mladé Boleslavi ze včerejšího a dnešního zápasu je naopak hrozivé – 3:20.

60:00

59:15
    Dukla právě vstřelila branku!
    Také třetí třetinu Dukla vyhraje. Už to vypadalo, že po závaru před brankou bude mít Krofta puk ve své moci, ale nakonec RICHARD PESCHOUT uplatnil svůj důraz a dává výsledku zřejmě konečnou podobu. Asistence: Jiří Ondráček, Vladimír Oščádal.

58:14
    Nahození Vaníčka má Kořenář bez potíží v lapačce.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a již rozhodnutého zápasu.

57:22
    Dukla v plném počtu.

57:10
    Až v závěru přesilové hry se Mladá Boleslav opět dostává před Kořenáře.

56:57
    Hosté to s rozehrávkou neudělali vůbec dobře a domácí jim svým napadáním sebrali několik desítek vteřin z přesilovky.

56:28
    Jihlava posílá puk do středního pásma.

55:50
    Ránu Marčeka od modré viděl Kořenář, takže jí bezpečně ukrývá do své lapačky.

55:22
    Ke konci zápasu je tu ještě přesilová hra po tom, co Tomáš Mejzlík (JIH) dostává dvě minuty za zdržování hry. Na vyloučení: 7-4.

54:44
    První gól domácích ve třetí třetině a celkově sedmý v zápasu. Po pasu Pražáka usměrnil ONDŘEJ NAJMAN (2+2) puk za záda nešťastného boleslavského gólmana, který už by se nejraději viděl na cestě zpět do města automobilů. Asistence: Vojtěch Pražák (0+1).

54:16
    Zakázané uvolnění mladoboleslavských hokejistů.

53:40
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Boleslavští kosmeticky upravují skóre, když na levém kruhu získal kotouč PATRIK STRAKA , najel si před Kořenáře a bekhendem poslal puk mezi jeho betony. Asistence: Ondřej Tichý, Musliu Kroni.

53:10
    Domácí bez potíží přestáli přesilovou hru a jsou v plném počtu.

52:53
    Také nyní končí útok Boleslavi na modré čáře. Šiky Dukly jsou dobře zformované a puk je znovu až někde u Krofty.

52:09
    Obrana Dukly bezpečně sbírá puk a posílá jej až před Kroftu.

51:52
    Hostům se vůbec nedaří dostat se před Kořenáře.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 10. Kousal (Vala, Najman), 12. Smutný (Najman, Kousal), 16. Bambula (Kolouch, Mejzlík), 26. Bambula (Mejzlík, Kolouch), 37. Najman (Kousal, Vala), 39. Bambula (Mejzlík), 55. Najman (Pražák), 60. Peschout (Ondráček, Oščádal) – 22. Planý (Krofta), 54. Straka (Tichý, Kroni)

HC Dukla Jihlava: Kořenář (Škarek) – Pospíchal, Srnský, Smutný, Pražák, Váňa, Huňáček, Klofáč – Kolouch, Mejzlík, Bambula – Najman, Vala, Kousal – Peschout, Ondráček, Oščádal – Čermák. Trenér: Patrik Augusta.
    BK Mladá Boleslav: Krofta (Vacula) – Tichý, Marček, Kalus, Ďurkáč, Řečinský, Mlčoch, Vodseďálek – Uřidil, Skořepa, Planý – Rypar, Prokop, Kroni – Kalaš, Dančišin, Vaníček – Straka, Ficek, Vajsejtl – Bohanos. Trenér: Jiří Rech

Rozhodčí: Doležal – Kuřítko, Rittich