Novokuzněck – Barys 2:5 (kon.) | Novosibirsk – Omsk 3:5 (kon.) | Čeljabinsk – Jokerit 1:2 (kon.)
Jaroslavl – Magnitogorsk 1:4 (kon.) | Toljatti – Petrohrad 2:4 (kon.) | Nižněkamsk – Riga 2:3 (kon.)
Viťaz – Jekatěrinburg 6:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Kazaň 3:2 (kon.)
HC Viťaz Moskevská oblast
6:1 (0:1, 1:0, 5:0)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Sobota 13.09.2014, 15:00 • Ice Hockey Center 2004 • KHL

To je ode mě pro dnešek všechno, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek víkendu. (17:35:52)

Česká a slovenská stopa

Robert Kousal (CEC) 1 bod (1+0)
    Roman Horák (CEC) 1 bod (1+0)
    Jakub Kovář (JEK)- inkasoval čtyři branky, ve 46. minutě střídal

Dlouho vyrovnané utkání mezi Podolskem a Jekatěrinburgem mělo jasné vyústění ve třetí třetině, Domácí hokejisté se trefili hned pětkrát. Povedlo se jim tak vyhnat z brány českého gólmana Jakuba Kováře a vyhrát vysoko 6:1. Pro české fanoušky je jisté dobrá zpráva, že na výhře domácího celku se gólem podíleli oba krajánci v dresu Podolsku, Robert Kousal vstřelil vítěznou branku, Roman Horák zvyšoval na rozdíl dvou branek.

60:00

58:25
    Dvě minuty za sekání obdržel Anton Buchanko (CEC).

58:14
    Hostům dnes přesilové hry vůbec nejdou, nevyužili ani tu, která právě končí.

56:14
    Dvouminutový trest pro Ivana Vereščagina.

55:12
    Čechov právě vstřelil branku!
    Tohle už začíná zavánět debaklem! Hra Jekatěrinburgu je v troskách, z čehož vytěžil gól NIKITA ŠACKIJ. Asistence: Roman Kudinov, Georgij Berdjukov.

52:58
    Domácí hokejisté zřejmě definitivně rozhodují o své výhře. Pátou branku Podolsku v dnešním zápase vstřelil JURIJ KOKŠAROV. Asistence: Anton Koroljov, Denis Grebeškov.

51:32
    Kokšarov skáče na led a to znamená jediné- domácí přečkali dlouhé oslabení bez inkasované branky.

50:40
    Lobanov se vrací na led, stejně jako Zjazov. Hostům jejich hra vabank nevyšla.

49:32
    Velice nezvyklá situace, hostující trenér odvolává Lobanova a Jekatěrinburg hraje uprostřed třetí třetinu vabank v šesti mužích proti třem!

49:32
    A pozor, domácí jsou do tří, vyloučen byl Jurij Kokšarov.

48:15
    Hosté nyní dostávají příležitost ještě nějak utkání ovlivnit, potřetí v dnešním zápase míří na trestnou lavici Zjazov.

45:31
    Tři inkasované branky v krátkém časovém úseku vyhnaly z brány Jakuba Kováře, jehož nahradil Jevgenij Lobanov.

45:31
    Jekatěrinburg je nyní v obrovské křeči, čehož dokonale využil ANTON KOROLJOV. Během čtyř minut vstřelili domácí hráči tři branky! Asistence: Vjačeslav Soloduchin, Jurij Kokšarov.

44:40
    Domácí jsou v laufu, což nyní potvrzuje český útočník ROMAN HORÁK, který dostává své mužstvo do dvoubrankového vedení. Asistence: Dmitrij Cyganov, Matias Porseland.

44:23
    Hosté početní převahu nevyužívají. Viťaz hraje v plném počtu.

42:23
    Domácí hráli v šesti a nyní budou hrát oslabení.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 32. Soloduchin (Koroljov), 42. Kousal (Afinogenov, Vyglazov), 45. Horák (Cyganov, Porseland), 46. Koroljov (Soloduchin, Kokšarov), 53. Kokšarov (Koroljov, Grebeškov), 56. Šackij (Kudinov, Berdjukov) – 4. Jemelejev (Lapenkov, Lewandowski)

HC Viťaz Moskevská oblast: Saterri (Saprykin)- Porseland, Grebeškov, Berdjukov, Vereščagin, Golovkov, Selezňjov, Buchanko, Kudinov- Horák, Kempe, Cyganov- Soloduchin, Koroljov, Kokšarov- Kousal, Afinogenov, Vyglazov- Zjazov, Šackij, Makejev
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (46.Lobanov)- Viklund, Lepistö, Metljuk, Megalinskij, Trjamkin, Antonov, Žuravljov, Postnikov- Simakov, Petružálek, Brule- Lazarev, Krysanov, Bumagin- Lapenkov, Jemelejev, Lewandowski- Golyšev, Komarov, Arkalov

Rozhodčí: Kadyrov, Komarov- Strelcov, Tarasov