Lipt. Mikuláš – Detva 2:5 (kon.) | Spišská N. Ves – Michalovce 6:4 (kon.) | Prievidza – Trnava 3:1 (kon.)
Prešov – Pov. Bystrica 5:0 (kon.) | Topoľčany – Bardejov 2:4 (kon.) | Senica – SR 18 6:0 (kon.)
MšHK Prievidza
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
HK Gladiators Trnava
sk Pátek 19.09.2014, 17:00 • Zimný štadión Prievidza • 1. liga (SR)

Prievidžania napokon porazili Trnavu 3:1! V tretej tretine na strely 6:10, celkove 23:32. (19:41:18)

60:00

59:38
    Prievidza dala gól!
    Trnava predsa len skúsila hrať bez brankára, takže sa hralo piati proti piatim. Puk ale do opustenej brány poslal JURAJ ROŽNÍK.
    Asistencie: Tomáš Môcik a Michal Beňadik.

58:34
    Trnava – Pavol Poláček – dve minúty za podrazenie.

56:36
    Burzala na ľade, o chvíľu sa skončí aj kratulinká presilovka Trnavy.

54:47
    Dnes tu máme festival píšťaliek...
    Prievidza – Tomáš Môcik – dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

54:36
    Trnava – Ondrej Burzala – dve minúty za hákovanie. Nádej na vyrovnanie sa vzďaľuje...

Do konca tretej tretiny ostáva päť minút. Podarí sa Trnave vyrovnať, alebo si domáci víťazstvo ustrážia?

49:18
    MATÚŠ VIEDENSKÝ posiela Prievidzu opäť do vedenia!
    Asistencie: Michal Kováč a Tomáš Čičala.

46:36
    Aj Čičala na ľade. Uvidíme, ako dlho vydrží hra piatich proti piatim...

46:01
    Čunderlík na ľade, krátka presilovka Trnavy.

45:19
    Kovalík je späť v hre, hrá sa teda štyria proti štyrom.

44:36
    Prievidza – Tomáš Čičala – dve minúty za podrazenie.

44:01
    Trnava – Martin Čunderlík – dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

43:19
    Prievidza – Matej Kovalík – dve minúty za seknutie.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

V druhej tretine sme sa už dočkali aj gólov, ale vylučuje sa až pričasto aj naďalej. Strely na bránu v druhej tretine 11:10, celkovo priebežne 17:22.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:35
    Burzala na ľade, Trnava náročné oslabenie ustála.

39:04
    A máme tu menšiu potýčku.
    Trnava – Pavol Poláček a Prievidza – Michal Beňadik – obaja dve plus dve minúty za údery.

Dominika Haršáni Handzušová

Branky a nahrávky: 23. Budiak (Uharček), 50. Viedenské (Kováč, Čičala), 60. Rožník (Môcik, Beňadik) – 35. Brandis (Čunderlík, Hronec)

MšHK Prievidza: Volentier – Hús, Černý, Slota, Beňadik, L. Škrak – Mat. Viedenský, Mi. Kováč, T. Čičala – Budiak, M. Kovalík, Môcik – J. Rožník, Piják, Uharček ml.
    HK Gladiators Trnava: Hála – Reho, P. Poláček, Šišmič, Marek Hronec, Závodský, Burzala, U. Demo – Lisoň, M. Baran, Tahotný – P. Barinka, M. Čunderlík, D. Hegyi – Achs, D. Schmidt, Hluch – Hrbáčik, Marcel Tvrdoň, Brandis – D. Božik.

Rozhodčí: Jakubec – Drblík, Žák