Klášterec nO – Kolín 4:7 (kon.) | Řisuty – Děčín 6:2 (kon.) | Přerov – SK Karviná 4:1 (kon.)
Poruba 2011 – Vsetín 2:3 (kon.) | SHK Hodonín – Val. Meziříčí 4:1 (kon.) | Břeclav – Frýdek-M. 5:3 (kon.)
Bílina – Sokolov 2:3 (1:2 po s.n.) | Pelhřimov – Kobra 1:2 (kon.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 2:3 (po pr.)
Žďár n/S – Mor. Budějovice 5:2 (kon.) | Tábor – Klatovy 4:3 (po pr.) | Nový Jičín – Technika Brno 5:4 (kon.)
HC ZUBR Přerov
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
SK Karviná
Sobota 20.09.2014, 17:00 • Meo aréna • 2. liga skupina Východ

59:25
    Jiří Goiš (PŘE) 2+2 minuty za faul kolenem a hrubost – Jakub Szajter (SKK) dvě minuty za hrubost.

58:33
    Matěj Blinka (PŘE) 2 minuty hrubost – Tomáš Mládenka (SKK) 2 minuty hrubost.

57:43
    Přerov právě vstřelil branku!
    MATĚJ MÁLEK se dnes podruhé dokázal uvolnit a opět se ocitl tváří v tvář karvinskému brankáři. Přerovský útočník tentokrát zvolil zakončení mezi betony a zvyšuje vedení svého celku. Asistence: Jan Kolář, Matouš Kratochvíl.

54:20
    Martin Kasperlík (SKK) 2 minuty za sekání.

48:38
    David Šťastný nevyzrál v samostatném úniku na brankáře Vrbu, který mu zneškodnil jeho finální zakončení.

47:42
    Matěj Málek (PŘE) 2 minuty za sekání. Sotva přerovský útočník trestnou lavici opustil, usedá na ni znova a za stejný prohřešek.

46:28
    Zdeněk Sedlák (PŘE) – Vladimír Luka (SKK) oba 5. minut + trest do konce utkání za hrubost. Oba hráči tedy místo na trestnou lavici zamíří rovnou do sprchy.

45:29
    Karviná bude mít výhodu přesilové hry pěti proti čtyřem. Matěj Málek (PŘE) 2 minuty za sekání.

35:28
    Šťastný chtěl ještě akci vyšperkovat finální přihrávkou na Davida Šebka, jenže do přihrávky se na poslední chvíli vložil bránící Zamecznik a útočník Zubrů nemohl zakončovat do odkryté části branky.

34:28
    Pořádný závar se odehrál před brankou Karviné. Vrba nakonec zasahovat nemusel, ale měl trošku štěstíčka, že dorážka Sedláka byla na poslední chvíli ztečována obráncem do ochranné sítě.

33:03
    Zubři opět uděřili z ničeho nic a vytvářejí si dvougólový náskok. Bratrskou spolupráci v předbrankovém prostoru dokončil ŠIMON KRATOCHVÍL, který sebral vyražený kotouč brankářem Vrbou a uklidil jej do vrchní části odkryté branky. Asistence: Matouš Kratochvíl, Mikuláš Zbořil.

30:33
    Jiří Osina (PŘE) je potrestán dvěma minutami za hru vysokou holí. Hraje se 4na4.

30:33
    Vrba fantasticky vykopl levým betonem Goišovu dělovku po vyhraném vhazování.

30:26
    Filip Dýrr (SKK) 2 minuty za hákování.

28:19
    Dostálek předložil puk bekhendem do druhé vlny Blinkovi, který z první nedokázal překonat pozorného Vrbu. Slibná šance domácího celku končí nevyužita.

24:31
    Zubři stahují vedení na svoji stranu a vytváří si jednogólový náskok. MATĚJ MÁLEK se řítil zcela sám na brankáře Vrbu, kterého překonal nekompromisní střelou do pravého horního rohu. Bez asistence.

20:13
    Zdeněk Sedlák (PŘE) 2 minuty hákování.

18:44
    Karviná vstřelila branku!
    Hostující celek využívá dvojnásobnou přesilovku a srovnává stav zápasu. Pohlednou kombinaci na několik doteků zakončil tvrdou a přesnou střelou z hranice brankoviště JAN DIVIŠ. Kotouč vymetl levý horní růžek Vojtkovy branky. Asistence: Tomáš, Foltýn, Karel Vydra.

17:59
    Mikuláš Zbořil (PŘE) 2 minuty krosček.

16:44
    Počet hráčů na ledě se srovná a poté si Karviná zahraje zkrácenou přesilovou hru. Radek Procházka (PŘE) 2 minuty za hákování.

15:43
    Dostálkova dorážka z brankoviště jen těsně prosvištěla kolem levé tyčky karvinské klece.

13:09
    Zdeněk Deutsch (SKK) 5. minut + trest do konce utkání za vražení na hrazení.

11:41
    David Šebek (PŘE) 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

11:19
    David Šťastný měl na čepeli druhou branku v dnešním utkání, ale přerovský útočník ve slibné šanci selhal.

5:31
    Bude se hrát dvě minuty na obou stranách ve čtyřech. Jakub Szajter (SKK) 2 minuty podražení – Matěj Blinka (PŘE) 2 minuty za hru vysokou holí.

3:29
    Vojtek nepůsobí z kraje zápasu příliš jistým dojmem. Lehčí nahození z čepele Zakuťanského nadělalo brankáři Zubrů větší potíže, když poskakující kotouč naštěstí pro domácího brankáře skončil těsně vedle pravé tyče.

2:53
    Zdeněk Deutsch (SKK) 2 minuty za hrubost.

2:53
    Matěj Blinka (PŘE) 2 minuty za hrubost.

1:54
    Vojtek měl pořádnou porci štěstí, když se agilní Kasperlík obtočil kolem branky a moc nescházelo, aby kotouč skončil za brankovou čarou.

1:29
    Zubři se brzy ujímají vedení v zápase. Šebek chytrou přihrávkou zpoza branky našel neobsazeného DAVIDA ŠŤASTNÉHO, jenž z první propálil stojícího Vrbu. Asistence: David Šebek..

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 2. D. Šťastný (Šebek), 25. Málek, 34. Š. Kratochvíl (Kratochvíl, Zbořil), 58. Málek (Kolář, M. Kratochvíl) – 19. Diviš (Foltýn, Vydra)

HC ZUBR Přerov: Vojtek (Slovák) – Pala, Osina, Vlček, Polák, Kudělka, Andrýsek, Zbořil – Goiš, Sedlák, Popelka – Šebek, Procházka, D. Šťastný – Málek, M. Kratochvíl, Š. Kratochvíl – Blinka, Kolář, Dostálek.
    SK Karviná: Vrba (Tomšů) – Deutsch, Zamecznik, Baronšák, Matějíček, Dýrr, Hublík, Foltýn, Szajter, Vydra, Hoďa, Mládenka, Diviš, Zuber, Zakuťanský, Cháňa, Graca, Jaroch, Kasperlík, Luka.

Rozhodčí: Slavka – Matěj, Vožda