Třinec – Tappara 1:2 (kon.) | Pardubice – Bolzano 1:3 (kon.) | SaiPa – Zug 3:0 (kon.)
JYP – HV71 4:3 (2:0 po s.n.) | Villach – Ženeva 0:5 (kon.) | Eisbären – Fribourg 0:2 (kon.)
Mannheim – Sparta 3:2 (po pr.) | Ingolstadt – Vítkovice 4:5 (2:3 po s.n.) | Zürich – Vienna Capitals 2:1 (po pr.)
Bern – Stavanger 0:2 (kon.) | Kloten – Salzburg 0:2 (kon.) | Färjestad – Vålerenga 4:1 (kon.)
Luleå – Rauma 3:1 (kon.) | Nottingham – Hamburg 3:1 (kon.) | Djurgården – Zlín 8:0 (kon.)
EHC Kloten Flyers
0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
EC Red Bull Salzburg
Úterý 23.09.2014, 19:45 • Kolping Aréna. • Hokejová Liga mistrů

Skončilo nám utkání ve kterém, podle předpokladů, zvítězil domácí celek. Ovšem velice dlouho jsme neviděli první branku. O tu se postaral až ve 48. minutě Brett Sterling. Do prázdné branky dal hostům jistotu David Meckler. Domácí tak končí úplně poslední ve své skupině, naopak Salzburg dál drží první místo. (22:06:12)

60:00
    MECKLER - 0:2

59:33
    Salzburg právě vstřelil branku!
    A je dobojováno! DAVID MECKLER posílá kotouč do prázdné brány! Asistence: Matthias Trattnig, Ben Walter.

59:01
    Domácí hrají bez brankáře!

58:54
    Hosté mají kotouč ve své moci.

58:25
    Náhodně odražený kotouč raději zakryl muž s maskou hostujícího celku.

58:09
    Nyní poslali domácí kotouč na zakázané uvolnění.

57:43
    Gračnar přerušuje hru před najíždějícím Stevem Kellenbergerem.

57:14
    Až nyní to dokázal Cyrill Buhler. Jeho rána ale trefila přesně postaveného brankáře Salzburgu.

56:53
    Hosté v plném počtu. Letci se vůbec nedostali k nějakému zakončení.

56:02
    Hosté vyhazují kotouč do střední třetiny.

54:53
    Alexander Pallestrang dostává dvě minuty za sekání. Naděje na vyrovnání pro domácí Kloten žije.

54:45
    Matthias Bieber dostal skvělý pas, ale jeho střela byla nepřesná a trefila plexisklo za brankou Gračnara.

54:08
    Red Bull je stále více při chuti a je aktivnější.

52:45
    Na druhé straně se v podobné situaci ocitl Gračnar.

52:30
    Müller musel přerušit hru po střele Duncana.

52:02

51:44
    Klotenu se zatím nedaří udržet puk v pásmu Salzburgu.

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 48. Sterling (Trattnig, Heinrich), 60. Meckler (Trattnig, Walter)

EHC Kloten Flyers: Müller (Gerber) – Dupont, Back, Frick, von Gunten, Vandermeer, Schelling, El Assaoui, Harlacher – Kellenberger, Santala, Praplan – Stancescu, Liniger, Bieber – Jenni, Buhler, Lemm – Studer, Casutt, Leone.
    EC Red Bull Salzburg: Gračnar (Bruckler) – Trattnig, Heinrich, Fahey, Milam, Pallestrang, Kutlák, Muhlstein – Walter, Sterling, Hughes – Raffl, Latusa, Komarek – Duncan, Welser, Meckler – Cijan, Brucker, Beach – Rauchenwald.

Rozhodčí: Oskirko (RUS), Kurmann (SUI) – Burgi (SUI), Kovacs (SUI)