Jekatěrinburg – Novosibirsk 2:3 (po pr.) | Magnitogorsk – Chabarovsk 7:2 (kon.) | CSKA Moskva – Nižněkamsk 6:3 (kon.)
Čerepovec – Minsk 1:3 (kon.) | Kazaň – Novokuzněck 1:2 (0:2 po s.n.) | N.Novgorod – Toljatti 3:0 (kon.)
Soči – Dynamo Moskva 0:1 (kon.) | Jokerit – Vladivostok 7:3 (kon.) | Petrohrad – Atlant 5:4 (kon.)
Riga – Viťaz 0:1 (0:1 po s.n.)
HK Soči
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Dynamo Moskva
Čtvrtek 25.09.2014, 17:00 • Ledový palác Bolšoj • KHL

Já se s vámi tímto loučím a přeji hezký zbytek dne. (19:32:44)

Československá stopa
    Filip Novák (DMS) 0+0, čas na ledě 19:35

Domácí to ještě v závěru zkoušeli, ale Jerjomenko byl dnes bezchybný a hosté si tak odváží 3 body za těsné vítězství 1:0. Jediný gól dnes vstřelil Jurij Babenko v 15. minutě. Šancí bylo ale dost na obou stranách, na hostující to byl v samotném závěru Denis Kokarev, jeho střelu ale vychytal domácí Gavrilov, jenž kromě gólu Babenka byl dnes naprosto bezchybný. U domácího celku měl největší šanci ve 26. minutě Ševčenko, ale i jeho střelu si dnes stoprocentní Jerjomenko pohlídal. Do Moskvy tak putují tři body, zato domácí jsou opět bez bodů.

60:00

59:49
    Oddechový čas pro domácí.

58:59
    Soči se konečně dostalo ze svého pásma a odvolává brankáře. Bude tak hrát v šesti.

58:37
    A mohlo být rozhodnuto! Denis Kokarev stál tváří v tvář domácímu Gavrilevovi, ten ale fantastickým zákrokem udržel naděje svého týmu na body.

58:07
    Dinamo je v pásmu Leopardů a nepouští je k puku.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny. Soči má pouze dvě minuty na to vstřelit vyrovnávací gól.

57:04
    Hosté jsou u puku a hlídají si těsný náskok.

56:44
    Ščitov zkoušel vyrovnat, ale jeho střelu si Jerjomenko pokryl.

55:05
    Dinamo čelilo útoku místních, ti se ale ke střele nedostali a tak jsou u puku hosté.

54:11
    Hosté jsou již dlouhou dobu v útočném pásmu a drtí soupeře. Soči si na puk jen tak nesáhne.

53:54

53:25
    Domácím se v této přesilovce vstřelit gól zjevně nepodaří, hosté kontrolují hru.

52:55
    Leopardi ztratili puk v útočném pásmu a opět čelili nájezdu hostujícího Karpova. Gavrilov byl ale připraven.

51:54
    Přesilovka pro domácí a velká šance na vyrovnání skóre! Za sekání si jde na 2 minuty sednout Dmitrij Višněvskij.