K. Vary – Kladno 5:6 (po pr.) | Jihlava – Letňany 1:2 (kon.) | Kolín – Liberec 3:0 (kon.)
Třinec – Vítkovice 2:3 (kon.) | Chomutov – HC Litvínov 8:2 (kon.) | Havířov – Vsetín 5:4 (kon.)
Kometa Brno – Mladá Boleslav 11:1 (kon.)
SC Marimex Kolín
3:0 (3:0, 0:0, 0:0)
Bílí Tygři Liberec
Čtvrtek 25.09.2014, 16:00 • Zimní stadion Kolín • ELIOD extraliga mladšího dorostu

obrázek (18:04:08)

obrázek

60:00

59:59
    Charvát Adam (LIB) – 2 minuty – hrubost.
    Mašín Patrik (KOL) – 2 minuty – krosček.

59:37
    Pavel Grauer – 2 minuty – zdržování hry, vyhození kotouče ze své třetiny – 4/5.

56:51
    Síly se na ledě vyrovnávají. Mário Kellner (KOL) – 2 minuty – zdržování hry, sevření kotouče – 4/4.

55:36
    Hosty se ubránili, vyhozením kotouče ze třetiny.

54:54
    Dominik Verbický (LIB) – 2 minuty – zdržování hry, vyhození kotouče ze své třetiny – 5/4.

54:42
    Zakázané uvolnění hostů.

54:21
    Hra se plynule přesunula k Březinovi.

53:54
    Sudí přerušil útok domácích, odpískaným postavení útočícího hráče v brankovišti.

53:24
    Domácí se ubránili tlaku hostů a zahájili protiútok.

51:24
    Hosté nyní útočí na Kozly, drží si svou třetinu!

49:51
    Vít Tomášek (KOL) ujel všem hráčům přes celé hřiště, ale jeho úmysl vstřelit kotouč do prázdného místa mezi betonem a tyčkou nevyšel.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 7. Martínek, 11. Martínek (Grauer, Pokorný), 15. Mašín (Martínek)

SC Marimex Kolín: Březina (Mejsar) – Duben, Dotter, Jančařík, Rulc, Grauer, Zdeněk, Beneš, Růžička, Martínek, Kellner, Plíhal, Kronus, Zhelyzniak, Bedriník, Holub, Tomášek, Jindra, Růta, Mašín
    Bílí Tygři Liberec: Hrstka (Novák) – Bednář, Krejsa, Turský, Kotyza, Bálik, Šír, Šíp, Mocek, Charvát, Čermák, Kunst, Verbický, Ira, Chrtek, Šafařovský