Gent – Lokeren 1:1 (kon.) | Standard – Lierse 2:2 (kon.) | Oostende – Club Bruggy 2:2 (kon.)

90+3
    Remacle se dostal do veliké šance, kterou mu vzala píšťalka rozhodčího. Jednalo se o ofsajd.

90+2
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Leye, přichází Dessers.
    DEPOITRE - 1:1

90+1
    Gent právě vstřelil branku!
    Domácí rozehráli standartní situaci. Miličevićovi se vrátil balón na levou stranu a ten centroval před Barryho, kde byl připravený Depoitre a hlavou vyrovnal na 1:1!

90
    Žlutou kartu dostává Remacle (KSC Lokeren).

89
    Gent začíná opět od svého brankáře. Domácím moc času nezbývá.

88
    Vanaken si ve vápně zasekl balón, udělal kličku, ale míč poté poslal vysoko nad Selsovu bránu.

88
    Rozhodčí odpískal faul na Remacleho, ale domácí hráč se ho evidentně ani nedotkl.

87
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází De Pauw, přichází Ngolok.

87
    Centr z pravé strany vyboxoval připravený Barry. Ovšem tlak domácích neustává.

86
    Ten si obránci Lokerenu pohlídali a míč odhlavičkovali do uctivé vzdálenosti od své branky.

85
    Domácí přitvrzují. Tentokrát pálil ve vápně z otočky Depoitre, ale i jeho pokus končí pouze na rohovém kopu.

85
    Následný rohový kop se neujal, ale modrobílí zůstávají s míčem před vápnem hostů.

84
    Miličevićovau střelu tečoval Marić a Barry měl co dělat, aby ji vytěsnil na rohový kop.

83
    Míč je na půli domácích, kteří se brání útoku Lokerenu.

81
    Krásnou nahrávku dostal mezi obránce Foket, ale při zpracování balónu upadl.

80
    Soumahoro přihrával z levé strany před branku, ale obrana domácích jeho nahrávku odvrátila daleko od své branky.

79
    Domácím čas rychle ubývá a hosté zatím zodpovědně brání své těsné vedení.

77
    Hráči Lokerenu se pokusili zaútočit, ale jejich snaha končí pouze odkopem Selse.

76
    O pár vteřin později se právě střídající Saief dostal do vápna, kde se skácel k zemi. Rozhodčí se nenechal napálit a ukazuje domácímu hráči žlutou kartu

75
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Dejaegere, přichází Saief.

74
    Domácím se roh vůbec nepovedl a hosté odhlavičkovali balón do bezpečí.

73
    Jeden z domácích hráčů zatáhl míč do vápna, kde ho následně poslal zpět na Neta a ten poslal ránu na Barryho, který výborně vyráží na roh.

72
    Před vápnem obral čistě o míč Galitsios svého soupeře. To se nelíbí domácím fanouškům, ale rozhodčí nechává pokračovat ve hře.

70
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Abdurahimi, přichází Remacle.

70
    Domácí měli možnost rohového kopu, který následně zakončil hlavičkující Dejaegere. Jeho pokus skončil dva metry vedle pravé tyče.

69
    De Pauw se ocitl v ofsajdu a balón tak musel odevzdat soupeři.

68
    Ten rozehrál Abdurahimi, ale jeho centr na dlouhou tyč neslavil úspěch.

68
    Lokeren zatlačil a dostal se před branku, kde vytěžil rohový kop.

66
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Oussalah, přichází Soumahoro.

65
    Z pravé strany přihrával Foket na Raman a ten ve zmatku kopl míč na vzdálenější tyč, kde nikdo nebyl.

64
    Persoons se ukličkoval s balónem až do zámezí.

62
    Z pravé strany si pohlídal vysoký centr Barry a schoval míč do rukavic.

61
    Na druhé straně se do útoku vydali domácí, ale jejich snažení vyšlo vniveč.

60
    Jako bych to zakřikl. Po levé straně utekl Abdurahimi, udělal kličku obránci a následně vypálil. Ovšem jeho pokus byl nepřesný a skončil vedle.

59
    Hra se zklidnila a oba celky se nikam neženou.

57
    Následný centr do vápna nenadělal mnoho vzruchu před Barrym.

56
    Abdurahimi zezadu podebral Foketa a Gent má k dispozici standartní situaci z pravé strany.

55
    Persoons se ocitl po souboji s Depoitrem na zemi.

54
    Domácí začínají postupný útok od svého brankáře.

53
    Je za námi teprve pár minut druhého poločasu, ale branku jsme mohli vidět již na obou stranách.

51
    Leye postrčil při útočném snažení jednoho z domácích a rozhodčí píská faul hostujícímu hráči.
    Výborný zákrok Selse.

50
    Sels předvedl na brankové čáře výborný zákrok, kterým uchránil domácí od pohromy.

49
    Hráči Lokerenu mají k dispozici rohový kop.

48
    Domácí jsou stále při chuti a nepůjčují Lokerenu balón.
    Hosty zachránila tyčka.

47
    Hostujícímu brankáři pomohla při standartní situaci branková konstrukce. Genk bude pokračovat rohovým kopem.

46
    Před vápnem fauloval Marić a domácí mají dobrou šanci ze dvaceti metrů.

46
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Pollet, přichází Raman.

46

Je za námi první poločas utkání, ve kterém přivítal Gent na své půdě Lokeren. Domácí byli lepším celkem v průběhu prvního poločasu, ale hosté hrozili z protiútoků. Jeden z nich využil ve dvaatřicáté minutě Vananen a poslal hosty do jednobrankového vedení.

45+1

45+1
    Míč je na polovině hřiště a nic nenaznačuje tomu, že by se skóre mělo ještě do poločasu měnit.

45
    Rozhodčí nastaví k prvním pětačtyřiceti minutám jednu navíc.

44
    Dobře pracující obrana domácích nepustila ani jeden ze tří centrů směřujících před jejich branku.

43
    Oussalah zvládl obrannou činnost na jedničku. Čistě obral o balón Vanakena.

42
    Před branku centroval De Pauw, ale nikdo si na jeho hlavičku nenaběhl.

41
    V souboji s domácím gólmanem fauluje Leye.

40
    Na levé straně operuje Persoons, který nenašel nkoho ze svých spoluhráčů.

39
    Hra se trochu uklidnila a oba celky se soustedí, aby neudělali chybu před koncem poločasu.

37
    Pollet fauloval Schulze a hosté budou na balónu.

36
    Hráči Gentu se nemohou dostat před vápno hostů, keří zodpovědně brání.

34
    Rozhodčí Boucaut odpískal faul Dejaegeremu, což se nelíbí domácím příznivcům.

33
    Domácí se snaží o rychlou odpověď. Ovšem faul Oussalaha je zbrzdil ve snaze zaútočit.
    VANAKEN - 0:1

32
    Lokeren právě vstřelil branku!
    Hosté se dostávají do vedení 1:0! Abdurahimi našel vzduchem přesně HANSE VANAKENA, který si balón zpracoval a následně ho poslal k tyči za záda bezmocného Selse.

31
    Barry si pohlídal míč, který směřoval vzduchem před jeho branku.

30
    Míč se snášel před branku, kde si to pohlídal Sels a balón chytil do rukavic.

29
    Hosté zapínají druhý stupěň. Tentokrát odvracel hrozbu Nielsen hlavou pouze na roh.

28
    Následný přímý kop KSC nikam nevedl. U míče jsou hráči v modrobílých dresech.

27
    Při obranné činnosti fauloval Asare loktem De Pauwa. Hostující hráč bude v pořádku.
    Renato Nato minul branku Lokerenu.

25
    Pollet minul ve vápně balón, který se následně dostal k Renato Netovi, a ten vypustil ránu na branku Lokerenu. Ke smůle domácích mířila střela mimo.

23
    Z pětadvaceti metrů střílel Abdurahimi. Jeho razantní rána mířila ovšem doprostřed a Sels s ní neměl problémy.

22
    Ve vápně byl držen Pollet, ale rozhodčí zůstal ledově klidným, což se samozřejmě nelíbí domácím fanouškům.

20
    Dobrá práce Galitsiose zachránila domácí od další šance.

19
    Ten se domácím nepovedl a balón je na jejich polovině.

19
    Oussalah byl faulován Abdurahimim a domácí majímožnost přímého kopu z levé strany.

18
    Z pětadvaceti metrů vystřelil z voleje Abdurahimi, ale jeho pokus skončil nad brankou domácích.

17
    Následný rohový kop si stáhl do svých rukavic Barry.

16
    Scholz tečoval před vápněm balón, který zamířil na rohový kop.

15
    Na druhé straně se usadili hráči Lokerenu, ale Sels byl bez práce.

14
    David Pollet se utrhl na levé straně, ale jeho zpětná nahrávka byla z kategorie těch horších a k nikomu z domácích hráčů se nedostala.

13
    Hráči Gentu operují ve vápně Lokerenu. Modrobílí jsou nyní mnohem lepším týmem, ale Barry nemusel ještě zasahovat.

12
    Následný roh skončil útočným faulem Polleta a Barry bude odkopávat od své branky.

11
    Balón propadl k Foketovi, který dával míč před branku. Tam byl ovšem Marić, který balón tečoval na rohový kop.

10
    Hraje se desátá minuta, ve které se hra vyrovnala a oba celky hrají převážně na polovině hřiště.

9
    Hostující obránce je zpět na nohou a hra pokračuje dále.

8
    Oussalah fauloval Galitsiose, který dostal úder do obličeje a je stále na zemi.

8
    Domácí kombinují, ale přes dobře pracující obranu Lokerenu se nemohou prosadit.

6
    U střídaček na půli hřiště fauluje hostující Marić a Gent se tak dostává zadarmo k balónu.

5
    Pro centr z pavé strany si vyskočil Barry a schoval ho v náručí.

5
    Z toho nic nebylo a míč je zpět na středu hřiště.

4
    Hosté jsou zatím aktivnější. Do druhé vlny vracel jeden z hráčů Lokerenu, Abdurahimi míč propustil na volného Leye, který vypálil a míč končí po teči domácího obránce na rohovém kopu.

3
    První zákrok si připsal Sels po střele jednoho z domácích hráčů.

2
    Hostující De Pauw se dostal na pravé straně do ofsajdu.

1
    Hosté uvedli balón do dnešního utkání.

1

Rohodčí přívádí obě mužstva na trávník. Po následných ceremoniích nám utkání začne.

KAA Gent: Sels – Foket, Nielsen, Asare, Gershon – Miličević, Renato Neto, Dejaegere, Oussalah – Depoitre, Pollet
    Náhradníci: Rafinha, Raman, Saief, Van den Bruggen, Soumahoro, Vandenbussche, Lepoint

KSC Lokeren: Barry – Galitsios, Marić, Scholz, Odoi – Persoons, Vanaken, Overmeiere – De Pauw, Leye, Abdurahimi
    Náhradníci: Mertens, Henrique, Kaya, Lazić, Remacle, Dessers, Ngolok

Rozhodčí: Boucaut – Huens, Waroux.

KSC Lokeren

Hráči Lokerenu obývají první část tabulky. Za osm odehraných kol nasbíral Lokeren čtrnáct bodů za čtyři vítězství, dvě remízy a dvě porážky. V tabulce jim patří čtvrtá pozice, tedy o dvě příčky níže, než-li Gent.

KAA Gent

Domácí Gent má odehráno v letošním ročníku Jupiler Pro League již osm utkání s bilancí pěti výher, jedné remízy a dvou proher. S celkovým počtem šestnácti bodů se Gent nachází na druhé příčce tabulky. V případě výhry se může dotáhnout na rozdíl dvou bodů od vedoucího Anderlechtu.

dalších pět hráčů po jedné brance

Krásný odpoledne. Vítám Vás u sledování dalšího ze zápasů belgické Jupiler Pro League, kde se dnes střetne domácí KAA Gent, který přivítá na svém hřišti KSC Lokeren. Úvodní výkop je naplánován na 14:30. Sledujte dnešní onlajn přenos a buďte s námi ve hře.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.