Gent – Lokeren 1:1 (kon.) | Standard – Lierse 2:2 (kon.) | Oostende – Club Bruggy 2:2 (kon.)
KV Oostende
2:2 (1:1)
Club Bruggy KV
Neděle 28.09.2014, 20:00Belgická Jupiler Pro League

Zápas mezi KV Oostende a Club Brugge KV je u konce a oba týmy dnes ze stadionu odejdou po remíze 2-2 smírně. Druhý poločas začal velmi klidným tempem, kdy v prvních patnácti minutách bylo vidět pouze pár střel. To se změnilo v 60. minutě, kdy se krásnou trefou prosadil Fernando a hru trochu ''nakopl''. V 71. minutě odpověděli na inkasovanou branku hosté, konkrétně to byl svoji druhou brankou v zápasu Engels. Tímto gólem skončila krátká převaha domácích a začali hrát opět aktivněji hosté, ale vyprodukování další branky se nezrodilo. Zápas tedy skončil 2-2 a oba týmy si do tabulky přípíšou po jednom bodě. Ode mě je to dnes vše, přeji vám krásný zbytek večera. (22:00:41)

90+5

90+4
    Přímý kop hosté zvládli srazit na roh, tomu se pak ubránili bez potíží.

90+3
    Meunier poslal k zemi Jaliho a i jeho zákrok byl ohodnocen žlutou kartou.

90
    Fernando obdržel za svůj faul dnes již druhou žlutou kartu a v dnešním utkání tak dohrál.

87
    Ovono obdržel po diskusích s hlavním arbitrem žlutou kartu.

86
    Dnešní poslední změnou v sestavě bude stáhnutí Berriera a do hry vypustění Jonckheera u domácích.

86
    Další ofensivní pokus hostů skončil Gedozovým ofsajdem.

83
    Gedoz spadl v souboji s Jalim v šestnáctce, sudí Delferiere však ukázal pouze na roh.

81
    Druhá výměna domácího týmu, z hřiště pomalu odchází Ruiz a nastupuje Coulibaly

78
    Poslední střídání Clubu Brugge – přichází Storm, odchází Sobota.

77
    Siani s Ruytinxem si vyměňovali balón před šestnáctkou, první jmenovaný se nakonec odhodlal ke střele, ale vybral si pouze prostor, ve kterém se nacházel gólman Clubu.

74
    Gedoz rozehrával další standartku, obstřelil zeď a pořádně protáhl Ovona.

74
    Také domácí střídají, odchází De Schutter a do hry se zapojuje Wilmet.

73
    De Schutter obdržel žlutou kartu.
    Björn ENGELS - 2:2

71
    Bruggy právě vstřelily branku!
    Gedoz rozehrál přímý kop, balón s malou tečí propadl až na zadní tyč k BJÖRNU ENGELSOVI, který ho dokázal dostat za brankovou čáru! 2 – 2.