Excelsior – Cambuur 1:1 (kon.) | Groningen – Willem II 1:0 (kon.) | Twente – Utrecht 3:1 (kon.)
Heerenveen – Eindhoven 1:0 (kon.)
FC Groningen
1:0 (1:0)
Willem II Tilburg
Neděle 28.09.2014, 14:30 • Euroborg, Groningen • Nizozemská Eredivisie

Dnešní utkání je u konce. Po úvodní nemastné půlhodině se Groningen dostal do vedení z pokutového kopu a nakonec těsné vítězství udržel. Hosté ve druhé půli tlačili a utkání by asi slušela remíza, bohužel nováčkovi to nakonec nevyšlo. Je sice pravdou, že mu sudí asi upřel pokutový kop, na to se však historie neptá. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (16:30:24)

90+7

90+7
    K ničemu to nevedlo a máme tu konec!

90+6
    Tak přeci jen ještě jedna, každou chvíli ale bude konec!

90+5
    Probíhá poslední minuta a domácí budou mít k dispozici ještě jednu standardku.

90+4
    Ani tento centr hostům nevyšel, od branky bude odkopávat Padt.

90+2
    V závěru ještě žlutá karta pro hosty, Ondaan ostře atakoval van der Veldena.

90+1
    Tilburg se snažil uniknout středem hřiště, jenže to se mu nepovedlo.

90
    Nastavovat se bude pět minut.
    Zatím jediná branka utkání

88
    van der Velden dostal krásný pas za obranu a místo střely volil přihrávku před branku, kde však našel jen protihráče.

86
    Opět závar před Padtem, ten si znovu připisuje dobrý zákrok.

85
    Míč propadl až k Armenterosovi, který ale akrobaticky přes hlavu zakončuje nad horní tyčku.

84
    Centry na obou stranách vždy dokázal odvrátit obrana, Tilburg neustále hrozí hlavně ze standardních situací.

82
    Domácí ze standardní situace nic nevymysleli, hosté útočí už v mnoha lidech a otevírají okénka v obraně.

80
    Střídání na obou stranách. Ze hřiště odchází Cabral a nahrazuje ho Bruno Andrade.

79
    Hoesen byl ostře zasažen do zad musí být ošetřen jen těžko se zvedá z trávníku.

78
    Po dalším přímém volném kopu se ke střele z voleje znovu dostal Wuytens, jenže míří hodně nad branku.