Dynamo – Kubaň Krasnodar 2:2 (kon.) | Lok. Moskva – Perm 3:1 (kon.) | FK Krasnodar – Arsenal Tula 3:0 (kon.)
Groznyj – Rostov 2:1 (kon.)
FK Achmat Groznyj
2:1 (1:1)
FK Rostov
Neděle 28.09.2014, 19:00 • Ahmat Arena, Groznyj. Kapacita: 30,597 diváků. • Ruská Premier Liga
    Hostující kouč si po zápase trošku postěžoval na rozhodčí.

Rozhodčí Karasev ukončil dnešní utkání, ve kterém FK Těrek Groznyj porazil FK Rostov, a to v poměru 2:1. Úvodní gól padl už ve 21. minutě, když se mezi střelce zapsal Rybus, avšak hosté se nezalekli a ve 24. minutě vyrovnali na 1:1, to se přesně trefil Grigorjev. První poločas příliš zajímavý nebyl, protože v něm nebyly skoro žádné nadějné šance. Nicméně poločas druhý už byl zajímavější. V 59. minutě se nechal zbytečně vyloučit Goreux, který vyfasoval druhou žlutou kartu, a oslabil tak hosty. Domácí tým dlouho dobýval soupeřovu branku, ale v 78. minutě se dočkal a Ucijev přesnou trefou poslal Těrek do vedení. Kdyby zápas skončil nerozhodně, tak by to bylo nejspíš spravedlivější, protože se hrál vyrovnaný fotbal. Nicméně šťastnější jsou domácí fotbalisté, kteří si na své konto připisují tříbodový zisk. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc. (20:59:09)

90+4
    Bokila další branku nepřidal.

90+4
    V poslední minutě zápasu se ocitl v obrovské šanci Bokila, který se dostal přes dva bránící protihráče do pokutového území, odkud vystřelil, ale jeho pokus ke vzdálenější tyči branku těsně minul.

90+3
    Rostov získal balon na své kopačky a zkouší zaútočit, avšak celá akce končí na nepřesné přihrávce.

90+2
    Na malou chvíli si dnes zahraje také Kanu, kterému uvolnil místo Aílton.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 4 minuty.

90
    Teď se podařilo domácím fotbalistům přejít na útočnou polovinu, kde si do velkého vápna dovezl balon Aílton a poté obehrál svého protihráče, kterého vyškolil kličkami. Nicméně Aíltonovo zakončení bylo nepřesné a balon trefil pouze boční síť.

90
    Zápas už se spíše dohrává a k vidění toho příliš není. Domácí fotbalisté kontrolují balon a neradi by chybovali.

88
    Kudrjašov se už vrátil zpět na hrací plochu.

87
    Dohráno má dnes aktivní Lebeděnko, kterého vystřídal Aissati.

87
    Po přerušení se pokračuje ve hře, avšak Kudrjašov je ještě ošetřován za postranní čarou.

86
    Hra je stále přerušena a Kudrjašov je ošetřován na trávníku.

86
    Žlutou kartou byl za předchozí nedovolený zákrok potrestán Bordačev.

85
    Hra je přerušena, na trávníku zůstal ležet faulovaný Kudrjašov.

83
    Na poslední minuty se na hřiště podívá Doumbia, kterému uvolnil místo Kalačev.

81
    Dohráno má Bucharov, kterého vystřídal Poloz.

81
    Ivanov si dnes připsal už dvě asistence a rád by se zapsal i mezi střelce, ale štěstí mu zatím nepřeje. Teď se dostal do zakončení, ale to bylo žalostné.