Atlant – Jokerit 2:3 (kon.) | Petrohrad – Záhřeb 5:2 (kon.) | Riga – HC Slovan 1:4 (kon.)
SKA Petrohrad
5:2 (1:0, 1:1, 3:1)
Medveščak Záhřeb
Středa 08.10.2014, 17:30 • Ice Palace of Saint Peterburg • KHL

S tímto konstatováním se s vámi loučím a u dalších online přenosů se budu těšit. (19:54:25)

Češi v akci
    Roman Červenka (PET) – 0+1.

Petrohrad potvrdil všechny papírové předpoklady a přehrál chorvatského soupeře ze Záhřebu v poměru 5:2. Hosté drželi krok polovinu utkání, ale od branky Thoressena ve 32. minutě, již domácí nedopustili drama a pohodlně si výsledek pohlídali a připsali si čtrnáctou výhru v této sezoně.

60:00
    MARRTENSSON - 5:2

59:34
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    A je hotovo! TONY MARRTENSSON trefuje od modré čáry prázdnou branku hostů. Asistence: Bez asistence.

59:20
    Hosté bez brankáře.

58:47
    Máme tu další vyloučení, tentokrát současně vyloučeni na dvě minuty Matt Anderson (ZAG) a Artemy Panarin (PET)

58:31

58:00
    Poslední dvě minuty do konce třetí třetiny. Petrohrad dohrává přesilovou hru.

56:31
    Za nedovolené bránění potrestán Andrew Hutčinson (ZAG).
    KABLUKOV - 4:2

54:45
    První branku v letošní sézoně střílí ILYA KABLUKOV, který si počkal před brankou na přihrávku Antona Burdasova a ranou nad rameno Bruse se nemýlil. Asistence: Anton Burdasov.

54:00
    Medvěščak je čím dál tím nebezpečnější a je nastěhovaný v útočném pásmu.

53:43
    Kotouč na domácí střídačce, vhazuje se ve středním pásmu.

51:35
    Domácí Petrohrad po inkasované brance zvýšil obrátky a snaží se navýšit těsné vedení.
    THOMAS - 3:2

49:25
    Medveščak právě vstřelil branku!
    BILL THOMAS teď předvedl nádhernou individuální akci! Krásnou kličkou obešel Kalinina a zasunul kotouč pod Ivannovem. Asistence: St. Pierre.

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 19. Ericsson (Kovalčuk, Tichonov), 32. Thoressen (Marrtensson, Červenka), 42. Šipačjov (Panarin), 55. Kablukov (Burdasov), 60. Marrtensson – 26. Katič, 50. Thomas (Pierre)

SKA Petrohrad: Ivannikov (Salák) – Kalinin, Semjonov, Alexandrov, Kutěikin, Chudinov, Belov, Ermakov, Yudin – Kovalčuk, Ericsson, Tichonov – Panarin, Šipačjov, Dadonov – Thoressen, Martensson, Červenka- Burdasov, Kablukov, Makarov.
    Medveščak Záhřeb: Brust (Dekanič) – Martinovič, Flood, Morrisson, Hutčinson, Katič Segal, Heden – Bjorkstrand, Murray, Glumac – Thomas, Anderson, Palušaj – Pelletier, St Pierre, Stuart – Wright, Perkovič

Rozhodčí: Romasko Evgeny, Soin Alexander – Kuchava Tornike, Sazonov Ivan