Toronto – Pittsburgh 2:5 (kon.) | Tampa – Ottawa 2:3 (1:2 po s.n.) | NY Islanders – Carolina 4:3 (kon.)
Philadelphia – Montreal 3:4 (0:1 po s.n.) | Columbus – NY Rangers 5:2 (kon.) | Boston – Washington 0:4 (kon.)
Detroit – Anaheim 2:3 (kon.) | St. Louis – Calgary 4:1 (kon.) | Florida – New Jersey 1:5 (kon.)
Nashville – Dallas 4:1 (kon.) | Chicago – Buffalo 6:2 (kon.) | Arizona – Los Angeles 3:2 (po pr.)
Colorado – Minnesota 0:3 (kon.) | Vancouver – Edmonton 5:4 (1:0 po s.n.) | San Jose – Winnipeg 3:0 (kon.)
Arizona Coyotes
3:2 (1:2, 1:0, 0:0 - 1:0)
Los Angeles Kings
Neděle 12.10.2014, 03:10 • Gila River Arena, Glendale • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (06:08:20)

2. Keith YANDLE (AZ) – 0+3, 3 střely, čas na ledě 29:56
    3. Devan DUBNYK (AZ) – 24 úspěšných zákroků, 2 inkasované góly, úspěšnost zásahů 92,3%

Největší čas na ledě: Yandle 29:56 – Doughty 30:00

Branky a nahrávky: 20. Vermette (Yandle), 31. Boedker (Yandle, Stone), 65. Ekman-Larsson (Vermette, Yandle) – 2. Pearson, 13. Carter (Toffoli). Diváci: 12859. Rozhodčí: McCauley, St. Laurent – Lazarowich, Wheler.

Arizona v dnešním zápase předvedla úchvatný obrat ve skóre, přežila několik nervy drásajících momentů a bere z dnešního zápasu dva body za vítězství 3:2 po prodloužení, obhájci SC z Los Angeles se musí spokojit s bodem jedním.

Vítězství Coyotes se ale nerodilo vůbec lehce, už ve 2. minutě se po Korpikoskiho chybě prosadil Tanner Pearson. Po další chybě v obraně domácích se navíc o pár minut později prosadil také Jeff Carter.

Arizoně ale pomohla přesilová hra v závěru prvního dějství, kterou povedenou tečí Yandleovy střely zužitkoval Antoine Vermette. V polovině zápasu se pak po špatném střídání Králů dostal do samostatného úniku Mikkel Boedker, jenž srovnal stav zápasu na 2:2.

Vyrovnané skóre vydrželo až do konce třetí třetiny a o vítězi zápasu tak muselo rozhodnout prodloužení. Po Toffoliho vyloučení v jeho závěru byla domácím nabídnuta početní výhoda, kterou 14 vteřin před koncem nastaveného času využil Oliver Ekman-Larsson.

EKMAN-LARSSON - 3:2

64:46
    Arizona právě vstřelila branku!
    Domácí nakonec stihli vstřelit branku 14 vteřin před koncem prodloužení a berou tak z dnešního zápasu bonusový bod! OLIVER EKMAN-LARSSON se už nemohl dívat na zmařilé pokusy svých spoluhráčů, vyměnil si puk s Vermettem a střelou zápěstím z vrcholu pravého kruhu se trefil přesně pod břevno Quickovy branky! Asistence: Antoine Vermette a Keith Yandle.

64:21
    Až nyní evidujeme první střelu v přesilovce, Antoine Vermette ale míří mimo.

63:42
    Domácí kouč Dave Tippett si na možná zlomový moment utkání bere oddechový čas.

63:42
    Tyler Toffoli je vyloučen za hákování, obrovská šance pro domácí na získání bonusového bodu!

63:42
    Martin Erat se skvěle protlačil přes obránce do šance, nakonec ještě přihrával Martinu Hanzalovi, který si hledal co nejlepší pozici na zakončení, nakonec byl ale faulován, a tak nedokázal pořádně vystřelit.

63:03
    Antoine Vermette vypálil od modré čáry tvrdou ránu, kterou Quick vyrazil do rohu, tam puk sbírají hostující hráči.

62:36
    Zakázané uvolnění Kings.

62:08
    Střela Justina Williamse sražena za domácí branku, kde puk sbírají hráči Coyotes.

61:29
    Další střelecký pokus v podání Slavy Vojnova končí mimo branku.

61:05
    Do prodloužení vstoupili jasně lépe hosté z Los Angeles, který ještě nepůjčili domácím puk.

60:33
    Po Martinezově střele se k dorážce dostal Tyler Toffoli, který trefil tyčku branky nic netušícího Dubnyka!