Toronto – Pittsburgh 2:5 (kon.) | Tampa – Ottawa 2:3 (1:2 po s.n.) | NY Islanders – Carolina 4:3 (kon.)
Philadelphia – Montreal 3:4 (0:1 po s.n.) | Columbus – NY Rangers 5:2 (kon.) | Boston – Washington 0:4 (kon.)
Detroit – Anaheim 2:3 (kon.) | St. Louis – Calgary 4:1 (kon.) | Florida – New Jersey 1:5 (kon.)
Nashville – Dallas 4:1 (kon.) | Chicago – Buffalo 6:2 (kon.) | Arizona – Los Angeles 3:2 (po pr.)
Colorado – Minnesota 0:3 (kon.) | Vancouver – Edmonton 5:4 (1:0 po s.n.) | San Jose – Winnipeg 3:0 (kon.)
Arizona Coyotes
3:2 (1:2, 1:0, 0:0 - 1:0)
Los Angeles Kings
Neděle 12.10.2014, 03:10 • Gila River Arena, Glendale • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (06:08:20)

2. Keith YANDLE (AZ) – 0+3, 3 střely, čas na ledě 29:56
    3. Devan DUBNYK (AZ) – 24 úspěšných zákroků, 2 inkasované góly, úspěšnost zásahů 92,3%

Největší čas na ledě: Yandle 29:56 – Doughty 30:00

Branky a nahrávky: 20. Vermette (Yandle), 31. Boedker (Yandle, Stone), 65. Ekman-Larsson (Vermette, Yandle) – 2. Pearson, 13. Carter (Toffoli). Diváci: 12859. Rozhodčí: McCauley, St. Laurent – Lazarowich, Wheler.

Arizona v dnešním zápase předvedla úchvatný obrat ve skóre, přežila několik nervy drásajících momentů a bere z dnešního zápasu dva body za vítězství 3:2 po prodloužení, obhájci SC z Los Angeles se musí spokojit s bodem jedním.

Vítězství Coyotes se ale nerodilo vůbec lehce, už ve 2. minutě se po Korpikoskiho chybě prosadil Tanner Pearson. Po další chybě v obraně domácích se navíc o pár minut později prosadil také Jeff Carter.

Arizoně ale pomohla přesilová hra v závěru prvního dějství, kterou povedenou tečí Yandleovy střely zužitkoval Antoine Vermette. V polovině zápasu se pak po špatném střídání Králů dostal do samostatného úniku Mikkel Boedker, jenž srovnal stav zápasu na 2:2.

Vyrovnané skóre vydrželo až do konce třetí třetiny a o vítězi zápasu tak muselo rozhodnout prodloužení. Po Toffoliho vyloučení v jeho závěru byla domácím nabídnuta početní výhoda, kterou 14 vteřin před koncem nastaveného času využil Oliver Ekman-Larsson.

EKMAN-LARSSON - 3:2

64:46
    Arizona právě vstřelila branku!
    Domácí nakonec stihli vstřelit branku 14 vteřin před koncem prodloužení a berou tak z dnešního zápasu bonusový bod! OLIVER EKMAN-LARSSON se už nemohl dívat na zmařilé pokusy svých spoluhráčů, vyměnil si puk s Vermettem a střelou zápěstím z vrcholu pravého kruhu se trefil přesně pod břevno Quickovy branky! Asistence: Antoine Vermette a Keith Yandle.

64:21
    Až nyní evidujeme první střelu v přesilovce, Antoine Vermette ale míří mimo.

63:42
    Domácí kouč Dave Tippett si na možná zlomový moment utkání bere oddechový čas.

63:42
    Tyler Toffoli je vyloučen za hákování, obrovská šance pro domácí na získání bonusového bodu!

63:42
    Martin Erat se skvěle protlačil přes obránce do šance, nakonec ještě přihrával Martinu Hanzalovi, který si hledal co nejlepší pozici na zakončení, nakonec byl ale faulován, a tak nedokázal pořádně vystřelit.

63:03
    Antoine Vermette vypálil od modré čáry tvrdou ránu, kterou Quick vyrazil do rohu, tam puk sbírají hostující hráči.

62:36
    Zakázané uvolnění Kings.

62:08
    Střela Justina Williamse sražena za domácí branku, kde puk sbírají hráči Coyotes.

61:29
    Další střelecký pokus v podání Slavy Vojnova končí mimo branku.

61:05
    Do prodloužení vstoupili jasně lépe hosté z Los Angeles, který ještě nepůjčili domácím puk.

60:33
    Po Martinezově střele se k dorážce dostal Tyler Toffoli, který trefil tyčku branky nic netušícího Dubnyka!

60:01

Šedesát minut základní hrací doby o vítězi dnešního zápasu nerozhodlo, na řadu tak přijde prodloužení, které začne za malou chvilku!

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:50
    Jeff Carter se v samém závěru ještě dostal do samostatného úniku, jeho krátká klička s následným zasunutím pukem mezi betony si ale vylámala zuby na skvěle chytajícím Devanu Dubnykovi!

59:34
    Shane Doan uklidnil hru a rozjíždí jeden z posledních útoků Coyotes.

59:13
    Doan je na ledě, Coyotes hrají v plném počtu.

58:42
    Ekman-Larsson opět vyhazuje, domácí hrají v početní nevýhodě výborně.

58:19
    Dubnyk si připisuje další úspěšný zákrok proti střele Cartera, tentokrát kanonýr LA pálil z mezikruží.

57:44
    Jeff Carter z úhlu střílel, Dubnyk byl u bližší tyče včas, Zbyněk Michálek pak osvobozuje domácí tým vyhození puku až ke Quickovi.

57:13
    Je tomu tak, Shane Doan dostává menší trest za nedovolené bránění.

57:13
    Možná jedna z rozhodujících akcí zápasu! Po Boedkerově střele se Doanovi podařilo z dorážky dostat puk do branky, přes nevoli diváků ale rozhodčí branku neuznávají a navíc zřejmě budou ještě vylučovat!

56:34
    Po Kopitarově přihrávce měl Drew Doughty hodně času i prostoru na svou střelu, jeho střelu ale odkázal Dubnyk s trochou štěstí vyrazit!

55:37
    Králové se nyní usadili v útočném pásmu, na výbornou defenzivní hru Coyotes ale nedokáží najít recept.

54:54
    Quick opět nebude riskovat s nějakou rozehrávkou a raději podrží kotouč pod svou lapačkou i za cenu vhazování před jeho brankou.

54:30
    Po trochu neuspořádané pasáži hry a několika chybách na obou stranách se do útoku derou hosté.

53:51
    Bomba Michaela Stona od modré čáry končí těsně nad brankou.

53:30
    Po zakázaném uvolnění Los Angeles se bude opět vhazovat před Quickem.

52:58
    Kopitar výbornou přihrávkou našel Doughtyho, který měl na hokejce opět vedoucí gól pro Kings. Ofenzivní obránce LA ale svou šancí pohrdl a branku přestřelil!

52:17
    Puk sražen na domácí střídačku, vhazovat se bude ve středním pásmu.

51:49
    Jonathan Quick raději sebral neposedný kotouč do své lapačky před nepříjemně dotírajícím Davidem Mossem.

51:12
    Hanzal s Eratem dokázali vybojovat puk ve středním pásmu, v tomu útočném ale zrovna dlouho nepobyli.

50:39
    Doughtyho střela končí na zadním hrazení, hosté pokračují v akci v útočném pásmu.

50:10
    Devan Dubnyk likviduje ránu Robyna Regehra od modré čáry.

49:58
    Posledních pár minut nabrala hra rychlý spád, diváci v Gila River Areně se baví hokejem.

49:11
    Chybu hostů v obraně nyní málem využili Gagner s Mossem, Quick ale vše zvládl, domácí se ale ještě drží s pukem v útočné třetině.

48:30
    Zakázané uvolnění Coyotes.

47:45
    Kopitarova lajna se sice usadila v útočné třetině, žádné ohrožení Dubnykovy branky z toho ale nevzešlo.

47:06
    Shane Doan se proti dvojnásobné přesile neprosadil a byl nucen opustit útočné pásmo.

46:20
    Keith Yandle pálil z levé strany, jeho střela málem překvapila Quicka, který ale nakonec dokázal zachytit puk.

45:47
    Ve třetí části hry se domácím ale zatím nedaří chytit načatý rytmus z prvních čtyřiceti minut hry.

45:09
    Martin Erat inkasoval v útočném pásmu tvrdý hit od Regehra a přišel tak o puk, novou útočnou akci naopak zakládají Kings.

44:36
    Gagner při rychlém přechodu do útočného pásma přenechal puk Korpikoskimu, jehož střelu lapí Quick.

44:00
    Zakázané uvolnění hostů, vhazovat se bude před Quickovou brankou.

43:31
    David Moss se ocitl v dobré šanci, když se k němu odrazil puk po střele z pravé strany, Quick se ale opět stihl přesunout a skvělým reflexivním zákrokem zachránit svůj tým!

43:05
    Domácí hráči ustáli oslabení, Vermette už je na ledě.

43:00
    Postavení mimo hru v podání hostů z Los Angeles, Vermette se za pár vteřin už vrátí do hry.

42:30
    Králové se stále nemohou dostat a usadit v útočné třetině.

42:07
    Martin Hanzal nyní dokonce ohrozil Quickovu branku.

41:44
    A opět kotouč směřuje ke Quickově brance, domácí hráči se zatím brání skvěle.

41:23
    Ekmanu-Larssonovi se za velkých ovací domácího publika povedlo vyhodit puk do bezpečí.

41:05
    Podruhé se v dnešním zápase provinili domácí hráči špatně odehraným vhazováním! Tentokrát míří na trestnou lavici Antoine Vermette.

40:49
    Třetí dějství hry ale začíná hodně opatrným hokejem, ani jeden tým se nikam bezhlavě nežene.

40:14
    Třetí třetina začala zakázaným uvolněním Coyotes.

Největší čas na ledě: Yandle 18:51 – Doughty 19:00

Ve druhé třetině jsme viděli podobný vývoj zápasu jako v první dvacetiminutovce jen s tím rozdílem, že domácí hokejisté se už vyvarovali zbytečných ztrát. Naopak Coyotes snad ještě zvýšili svůj tlak, ve druhé části hry totiž přestříleli svého soupeře 14:3!

Jedinou branku druhé periody zaznamenal ve 31. minutě Mikkel Boedker, kterého ideální přihrávkou našel Yandle. Nutno ale dodat, že brance předcházela velká chyba Králů při střídání. Po čtyřiceti minutách hry tak Arizona hraje s LA nerozhodně 2:2.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:37
    Summers nešikovně vyhazoval puk z vlastní třetiny, našel pouze Dustina Browna, který už proniká do útočného pásma.

39:00
    Dubnyk likviduje Cliffordovo nahození z rohu kluziště a rychle rozehrává, aby se nevhazovalo před jeho brankou.

38:22
    Mikkel Boedker se málem opět dostal do samostatného úniku, tentokrát zkoušel tvrdou ránu, kterou ale nedokázal Quicka prostřelit!

37:26
    Po vyrovnávací brance se domácím trochu vytratila aktivní hra, kterou se zatím prezentují od začátku zápasu.

36:49
    Dubnyk měl nyní problémy před vlastní brankou, Marián Gáborík měl puk dobře připravený na střelu, snažil se ale ještě přihrávat.

36:05
    Rozhodčí přerušil hru pro domnělé dotknutí puku ochranné sítě, pokračovat se ale mělo dál.

35:34
    Icing tentokrát na straně domácích.

34:49
    Zakázané uvolnění Kings vrátí hru zpátky před branku Jonathana Quicka.

34:37
    Na druhé straně kluziště domácí hráči nepustili ke střele Kyla Clifforda.

34:19
    Joe Vitale střílel hodně rychle po otočce, Quick ale dokázal zareagovat, stejně tak i proti dorážce Korpikoskiho.

33:45
    Teprve druhou střelu v prostřední části hry si na své konto připsali hosté, od modré čáry zkoušel štěstí Slava Vojnov, Dubnyk byl ale na místě.

33:29
    McNabb se vrací na led, Králové hrají v plném počtu.

33:23
    Obrovská příležitost domácích! Po střele Ekmana-Larssona, kterou Quick dokázal vyrazit betonem pouze před sebe, se k dorážce dostal Martin Hanzal, ani on ale nedokázal Quicka překonat!

32:52
    Nyní ale Yandle zahnal svého parťáka na modré čáře Ekmana-Larssona přihrávkou až do středního pásma.

32:36
    Vermettovo nahození sraženo do rohu, domácí ale zůstávají v tlaku v útočné třetině.

32:00
    Domácím se v početní výhodě zatím moc nedaří, hosté se dokázali osvobodit.

31:29
    Klinkhammer se už řítil do samostatného úniku, byl ale nedovoleným způsobem zastaven Braydenem McNabbem, který míří na trestnou lavici za podražení.
    Mikkel BOEDKER - 2:2

30:50
    Domácí srovnávají stav zápasu! Tentokrát se chyby dopustili také hosté, kteří špatně střídali. Toho si všiml MIKKEL BOEDKER, který dostal ideální přihrávku do jízdy od Yandlea a svůj samostatný únik dokázal zakončit povedenou střelou pod víko Quickovy branky! Asistence: Keith Yandle a Michael Stone.

30:01
    Zápas se nám přehoupl do své druhé poloviny, Quick sbírá puk po nahození Mikkela Boedkera od levého hrazení.

29:09
    Oliver Ekman-Larsson svou střelou od modré čáry trefil útočníka před sebou, naštěstí pro švédského obránce v barvách Coyotes se ale puk odrazil na hokejky domácích.

28:24
    Dubnyk nyní ale musel řešit nepříjemnou situaci před vlastní brankou, kdy pořádně nevěděl, kde je kotouč.

27:55
    Domácí si i ve druhé třetině vypracovali zatím více střeleckých příležitostí, na střely na branku aktuálně Coyotes vedou 22:9.

27:14
    Po Doanově střele se k dorážce dostal Rob Klinkhammer, jeho pokus ale bravurním zákrokem zneškodnil Quick!

26:42
    Erat i Williams jsou na ledě, hraje se v plném počtu na obou stranách.

26:17
    Boedkerovo takové nevinné bekhendové nahození nakonec nadělalo Quickovi značné problémy, brankář Kings totiž čekal nějakou zrádnou teč, která nakonec nepřišla.

25:42
    Při hře ve čtyřech je na ledě pochopitelně více prostoru, což zatím více vyhovuje hostům z LA.

25:05
    Anže Kopitar pálil na přední tyč, kde byl ale Dubnyk připraven. Zasahovat ani nemusel, neboť střela slovinského kanonýra mířila mimo tři tyče.

24:42
    Opět vidíme oboustranně vyloučení. Justin Williams je vyloučen za držení protihráče, Martin Erat za nedovolené bránění.

24:27
    Střela Shana Doana sražena do ochranné sítě, vhazovat se bude před Quickem.

24:06
    Na druhé straně tvrdě od modré čáry pálil Matt Greene, puk ale orazítkoval pouze plexisklo za Dubnykovou prankou.

23:46
    Keith Yandle podpořil útok svého týmu, zakončit ale nedokázal.

23:03
    V ofsajdu také Králové na druhé straně.

22:10
    Rob Klinkhammer opět střílel z úhlu, Quick i tentokrát připraven, hostující brankář uspěl i proti nepříjemnému dotírání Hanzala od brankoviště.

21:53
    Domácí hráči v postavení mimo hru.

21:12
    Justin Williams si přichystal puk na střelu, jeho pokus zápěstím ale končí na Dubnykových chráničích.

20:23
    S podobnými akcemi na obou stranách neuspěli Klinkhammer ani Stoll, oba se pokoušeli o překvapivou bekhendovou střelu z úhlu.

Největší čas na ledě: Ekman-Larsson 9:09 – Doughty 8:28

První třetina dnešního zápasu dvou rivalů přinesla celkem tři branky. Utkání začali lépe domácí Coyotes, kteří se svou aktivní hrou dostali k několika zakončením, ovšem zmrazila je jejich vlastní chyba, když v obranném pásmu ztratil puk Korpikoski.

Velké chybu v domácí obraně dokázal využít Tanner Pearson, který tak již ve 2. minutě otevřel skóre dnešního duelu. Další chyba v obraně Coyotes přišla ve 13. minutě, když Stone namazal na hokejku Jeffa Cartera, který se stejně jako jeho kolega z útoku prosadil poprvé v sezóně.

Domácí hráči se ale ještě nevzdali a v závěrečné minutě první dvacetiminutovky se dokázali také prosadit, když přesilovou hru využil povedenou tečí Yandleovy střely Antoine Vermette. Po dvaceti minutách hry tak Kings vedou na ledě Coyotes 2:1.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:50
    Domácí kontrolují puk za svou brankou, do konce první třetiny už se asi nikam bezhlavě nepoženou.
    Antoine VERMETTE - 1:2

19:21
    Domácím se přesilovou hru podařilo velmi rychle využít! Doanova střela se ještě mezi tři tyče nevešla. Následný pokus o vyhození ale zachytil na modré čáře Yandle, vyslal tvrdou střelu, kterou před Quickem tečoval ANTOINE VERMETTE tak šikovně, že hostující brankář neměl šanci zasáhnout! Asistence: Keith Yandle.

19:11
    Coyotes si navíc zahrají přesilovku, na trestnou lavici za hákování míří Tanner Pearson.

18:53
    Jeff Carter se dostal do samostatného úniku, Devan Dubynk ale předvedl famózní zákrok s vytyčenou hokejkou po vzoru Romana Čechmánka!

18:15
    Dustin Brown střílel od modré čáry nad branku, dopředu už zase mohou domácí.

17:27
    Hosté se nyní sami vyhnali špatnou přihrávkou mimo útočné pásmo.

16:36
    Martin Hanzal střílel v krkolomné pozici po otočce, Quick zasahuje vyrážečkou.

16:13
    Střela Zbyňka Michálka od modré čáry zablokována, puk končí v rohu.

15:54
    Jeden z rychlých protiútoků zakončoval Alec Martinez, který podpořil své útočníky, Dubnyk tentokrát dokázal zastavit kotouč před brankovou čárou.

15:15
    Kings hrají přesně to, co je jim vlastní a co za současného stavu potřebují. To znamená pečlivá práce v defenzivě s možností rychlých protiútoků.

14:22
    Po druhé inkasované brance jsou už domácí hráči celkem otráveni hrou, aktivní hra z úvodu zápasu z nich jakoby vyprchala.

13:48
    Z pravé strany zkoušel střelu Mike Richards, domácí brankář Dubynk tentokrát na svém místě.

13:25
    Králové v dalším útoku porušili pravidlo o postavení mimo hru.
    Jeff CARTER - 0:2

12:57
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Domácí ale opět předvádí fatální chybu v obraně! Hosté se chystali na rychlý brejk, přihrávka na Toffoliho ale byla příliš dlouhá a k puku měl blíže Stone, který ale puk přiklepl přesně do jízdy JEFFU CARTEROVI, který se v pozicích v přímém ohrožení branky často nemýlí! Asistence: Tyler Toffoli.

12:45
    Carter se vrací na led, hraje se v plném počtu na obou stranách.

12:30
    Dwight King opět ušetřil několik cenných vteřin s pukem v útočném pásmu.

12:03
    Coyotes ale zatím nehrají v početní výhodě vůbec dobře, Králové se osvobozují.

11:41
    Gagner se vrací na led a začíná přesilová hra Coyotes.

11:07
    Další vyloučení, tentokrát dokonce na obou stranách, na trestnou lavici míří Joe Vitale a Jarret Stoll.

10:45
    Síly na ledě se ale vyrovnají, za podražení je totiž vyloučen Jeff Carter.

10:13
    Anže Kopitar se hezky uvolnil, ke střele se už ale nedostal. Hosté se každopádně usazují v útočné třetině.

09:41
    Sam Gagner nyní udělal hloupost při vhazování, když zalehl puk, za což se automaticky uděluje dvouminutový trest za zdržování hry.

09:38
    Po delší době v útoku také Kings, střelec vítězného gólu loňského Stanley Cupu Alec Martinez si svou střelou z levé strany na Dubnyka nepřišel.

09:14
    Shane Doan si odskočil na přihrávku, kterou také dostal, jeho tvrdá rána ale končí na Quickově betonu.

08:39
    Elitní formace domácích se usadila v útočném pásmu, rána Murphyho od modré čáry končí na zadním hrazení.

08:04
    Coyotes se dostali do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

07:30
    Domácí hokejisté však pokračují v drtivém tlaku.

06:54
    Sam Gagner se pokusil překvapit Quicka rychlou střelou po vyjetí zpoza branky, hostující brankář ale utěsnil prostor u své tyčky.

06:12
    Brandon McMillan střílel z vrcholu levého kruhu, branku netrefil, puk se ale ještě odrazil před branku, kde čekal na dorážku číhající Joe Vitale, na jeho pokus si však Quick počíhal.

05:19
    Dubnyk rychle rozehrál a domácí se mohli řítit do zajímavého brejku, který ale skončil špatnou přihrávkou Boedkera.

04:38
    Tanner Pearson opět zkusil své štěstí, tentokrát jeho slabí střela končí v Dubnykově lapačce.

04:24
    Quick si připisuje další úspěšný zákrok proti střeleckému pokusu Martina Hanzala.

03:59
    Rob Klinkhammer zakončoval z pravé strany bekhendem z velkého úhlu, Quick opět pozorný.

03:18
    Lauri Korpikoski se nyní dostal k dorážce téměř do prázdné branky, Jonathan Quick se ale dokázal velmi rychle a mrštně přemístit a zachytil puk ještě před brankovou čárou!

02:21
    Arizona se snaží ale rychle srovnat stav utkání, v útočném pásmu bojuje B. J. Crombeen.
    Tanner PEARSON - 0:1

01:32
    K čemu je ale domácím aktivní pojetí hry, když budou předvádět podobné chyby jako nyní Lauri Korpikoski, který se ve vlastním pásmu nechal obrat o puk TANNEREM PEARSONEM, který svou loupež zakončil i přesnou střelou pod břevno! Bez asistence.

01:16
    Anže Kopitar dostal dobrou přihrávku před branku, puk mu ale přeskočil čepel hokejky.

00:45
    Kojoti začali opravdu hodně aktivně, chtějí rychle zapomenout na čtvrteční úvodní prohru s Winnipegem a divákům připravit lepší podívanou.

00:13
    Domácí začali hodně aktivně, po vyhraném Hanzalově buly pálil od modré čáry Keith Yandle, branku minul.

00:01

Arizona Coyotes: Dubnyk (Smith) – Ekman-Larsson, Michálek, Yandle, Stone, Summers, Murphy – Boedker, Vermette, Doan (C) – Erat, Hanzal, Klinkhammer – Korpikoski, Gagner, Moss – McMillan, Vitale, Crombeen
    Trenér: Dave Tippett.

Los Angeles Kings: Quick (Jones) – McNabb, Doughty, Regehr, Vojnov, Martinez, Greene – Gáborík, Kopitar, Wiliams – Pearson, Carter, Toffoli – King, Richards, Brown (C) – Clifford, Stoll, Nolan
    Trenér: Darryl Sutter.

Rozhodčí: McCauley, St. Laurent – Lazarowich, Wheler.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

LOS ANGELES KINGS

První zápas Kings v letošní sezóně:

LOS ANGELES – SAN JOSE 0:4 (0:1, 0:3, 0:0)
    Branky a nahrávky: 6. Wingels (McGinn), 24. Marleau (Burns, Vlasic), 36. Wingels (Burns), 37. Nietto (Marleau)

ARIZONA COYOTES

Coyotes vstoupili do nového ročníku s novým názvem, ale s novým cílem. Po postupu do finále konference v play off v roce 2012 se Arizona dvakrát po sobě do vyřazovacích fází neprobojovala. To by chtěli svěřenci kouče Tippetta letos konečně zlomit.

V brance bude opět krýt záda svým kolegům Mike Smith, v obraně válí stálice Keith Yandle, Oliver Ekman-Larsson nebo Zbyněk Michálek. V létě ale opustil pouštní město český kanonýr Radim Vrbata, který zamířil do Vancouveru, největší posilou týmu je pro změnu Sam Gagner.

Kojoti zahájili sezónu ve čtvrtek, v domácím zápase s Winnipegem Jets ale podlehli až nečekaně vysoko 2:6.

První zápas Coyotes v letošní sezóně:

ARIZONA – WINNIPEG 2:6 (1:4, 0:1, 1:1)
    Branky a nahrávky: 8. Boedker, 49. Hanzal (Michálek, Doan) – 7. Little (Ladd), 9. Wheeler (Enstöm, Bogosian), 9. Wheeler (Bogosian, Byfuglien), 15. Stuart (Scheifele, Perreault), 33. Byfuglien (Wheeler), 46. Little (Pardy)

Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky nejlepšího hokeje, který již po několik let představuje zámořská NHL. Ta tento týden odstartovala svůj 98. ročník, dnes je na programu hned patnáct zápasů, do programu tak zasáhnou všechny týmy, v jednom z nich budeme sledovat souboj mezi Arizona Coyotes a Los Angeles Kings, zápas začíná ve 3:00!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.