Vítkovice – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Zlín – Třinec 0:4 (kon.) | Kometa Brno – Slavia 7:1 (kon.)
Pardubice – Plzeň 3:2 (kon.) | Sparta – Litvínov 0:1 (kon.) | Olomouc – Mountfield HK 2:4 (kon.)
HC Sparta Praha
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
HC VERVA Litvínov
Úterý 14.10.2014, 18:30 • Tipsport arena, Praha • Tipsport extraliga

Šlágr kola mezi Spartou a Litvínovem skončil "fotbalovým" výsledkem 0:1. Hostům stačil na vítězství Písaříkův gól ze 16. minuty. Spartě se nepovedlo překonat Pavla Francouze, který je po zásluze vyhlášen hráčem zápasu spolu s domácím Adamem Poláškem.

Děkujeme za sledování onlajnu a těšíme se zase příště. (20:51:03)

60:00

59:40
    Martynek vyhazuje, už se nejspíš nic nestane.

59:08
    Kumstát zkoušel zpoza branky překvapit Francouze u jeho levé tyče.

58:43
    Oddechový čas pro Spartu. Na buly jde Pech s Hüblem.

58:34
    Novotný je na střídačce, Sparta zkouší štěstí v power-play!

58:00
    Hlinka nyní před brankovištěm dorážel u tyčky Přibylovu nahrávku. Francouz měl betony na svém místě, nicméně jsme po dlouhé době viděli dobrou šanci Sparty na vyrovnání.

57:13
    Únik litvínovských útočníků zakončuje Piroš střelou do Novotného lapačky.

56:14
    Litvínov hraje hodně zataženě, Francouz nyní s přehledem likviduje Ďalogovu ránu od modré čáry.

55:15
    Dnešní zápas sleduje v Tipsport areně 5747 diváků.

53:34
    Další Kubátovy střely se málem zmocnil před brankovištěm Lukeš, který mohl dorážet. Sparťané ale následně vyhazují.

52:55
    Kubát pálí od modré a Majdan cloní Novotnému, puk končí na zadním mantinelu.

52:41
    Další šance pro Vervu v podobě přesilovky. Jan Piskáček jde ven na dvě minuty za sekání.

52:09
    Sparta je ve třetí třetině aktivnější, Litvínov ale soustředěně brání hubený náskok.

51:51
    Rychlý brejk Rolinka s Kumstátem také nevyšel.

50:10
    Volek s Buchtelem se nyní hledali na brankovišti, k větší šanci chyběla finální přihrávka.