Vltavín – Čáslav 3:1 (kon.) | Chrudim – Domažlice 0:0 (2:3 po pen.) | Bohem. Pr. – Chomutov 4:0 (kon.)

Vyšehrad právě vstřelil branku!
    VÁCLAV JUREČKA pokutový kop proměnil a o vítězi je tak rozhodnuto!

61
    Písek právě vstřelil branku!
    PATRIK BASARABA srovnává skóre! Písek se natlačil na polovinu soupeře a odměnou za aktivitu je gól na 2:2!

53
    Domácí hráči sice měli v uplynulých minutách více ze hry, ale gól dávají hosté. TOMÁŠ NOSEK zužitkoval centr z pravé strany a posílá Vyšehrad do vedení!

46
    Tak to bylo rychlé! Hostům stačila půlminuta druhé půle a je srovnáno! Prosadil se MICHAL KOČÍ.

7
    Domácí tým jde již v sedmé minutě do vedení! Z pravé strany se dostal ke střele MARTIN VORÁČEK a parádní ranou pod víko otevírá skóre!