Chabarovsk – Dynamo Moskva 2:3 (kon.) | Vladivostok – Soči 1:0 (3:2 po s.n.) | Novokuzněck – Jaroslavl 0:1 (kon.)
Novosibirsk – Viťaz 2:3 (kon.) | Čerepovec – Jekatěrinburg 3:2 (1:0 po s.n.) | Jokerit – Ufa 2:4 (kon.)
N.Novgorod – Kazaň 3:2 (kon.) | Petrohrad – Omsk 3:2 (po pr.) | Riga – Barys 2:3 (kon.)
Metallurg Novokuzněck
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
Lokomotiv Jaroslavl
Neděle 19.10.2014, 12:00 • Kuznetskie Sport Palace • KHL

59:58
    Dvě sekundy před koncem má kotouč v moci znovu Curtis Sanford.

59:40
    Před Sanfordem byl opravdu velký provoz, ale brankář Lokomotivu opět odolal.

59:20
    Domácí to zkouší v šesti, Chakimov je na střídačce!

55:36
    Romanov dotíral na Sanforda,ale ten ustál situaci. Gorochov (LOK) si pomohl faulem a odchází na trestnou lavici za sekání.
    GRAČJOV - 0:1

51:33
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Ačkoliv jsou domácí aktivnější, do vedení se dostávají hráči Lokomotivu. JEVGENIJ GRAČJOV je prvním úspěšným střelcem zápasu. Bez asistence.

43:54
    Nikita Kamalov oslabuje domácí a odchází na dvě minuty za hákování.

38:26
    Sentjurin s Gračjovem shodili rukavice a pustili se do sebe, za což inkasovali oba pětiminutový trest a hostující Gračjov navíc 2 minuty za hrubost. Přesilovka pro domácí.

31:50
    Kaprizov našel Kosourova, jehož střelu s problémy Sanford zlikvidoval.

28:50
    Hosté se usadili v pásmu a nebezpečnou střelu Thornberga likviduje Chakimov.

28:33
    Lokomotiv Jaroslavl bude mít druhou příležitost přesilové hry. Cade Fairchild (MET) odchází na lavici hanby na dvě minuty za sekání.