Dynamo – Estoril 1:0 (kon.) | Karabach – Dněpropetrovsk 1:2 (kon.) | Astra Giurgiu – Celtic 1:1 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Salzburg 1:5 (kon.) | Panathinaikos – Eindhoven 2:3 (kon.) | Saint-Étienne – Inter 1:1 (kon.)
Helsinki – Turín 2:1 (kon.) | Curych – Villarreal 3:2 (kon.) | Apollon Limassol – Mönchengladbach 0:2 (kon.)
Kodaň – Club Bruggy 0:4 (kon.) | Asteras – Tottenham 1:2 (kon.) | Besiktas – Partizan Bělehrad 2:1 (kon.)
Feyenoord – Rijeka 2:0 (kon.) | Sevilla – Standard 3:1 (kon.) | Wolfsburg – FK Krasnodar 5:1 (kon.)
Everton – Lille 3:0 (kon.) | Sparta – Slovan Bratislava 4:0 (kon.) | Neapol – Young Boys 3:0 (kon.)
Dynamo Kyjev – Aalborg 2:0 (kon.) | Rio Ave – FCSB 2:2 (kon.) | Guingamp – Dinamo Minsk 2:0 (kon.)
Fiorentina – PAOK 1:1 (kon.) | Lokeren – Trabzonspor 1:1 (kon.) | Legia – Met. Charkov 2:1 (kon.)
AFC Astra Giurgiu
1:1 (0:1)
Celtic Glasgow
Čtvrtek 06.11.2014, 19:00 • Marin Anastasovici, Giurgiu • Evropská liga

Dámy a pánové, toto je pro dnešek z mé strany vše. Přeji příjemný zbytek večera a zase někdy nashledanou. (21:20:47)

Silviu Lung – 6 zákroků

Sudí Serhiy Boiko naposledy foukl do píšťalky a končí tak zápas za stavu 1:1. Byli jsme svědky mnoha zajímavých šancí a momentů které vyústili v dělbu bodů. Pro Astru to jsou první body v poháru UEFA ale její případné postupové šance po výhře Salcburku nad Záhřebem 4:2 definitivně vyhasly. Celtic je nyní s 8 body velmi blízko postupu do vyřazovací fáze.

V dnešním utkání jsme mohli vidět dva krásné góly. Nejprve ve 32. minutě udeřil Johansen po špatně odehráném odkopu obrany a v druhém poločase plichtu pro domácí zajistil v 79. minutě překrásnou střelou Wiliam Amorim.

90+4

90+2
    Žlutou kartu za následnou roztržku mezi hráči dostává i van Dijk.

90+2
    Tohle ale do fotbalu nepatří! Sudí drží v ruce červenou kartu za likvidační faul Labana na Mulgrewa.

90+1
    Sadat Bukari obdržel za podražení žlutou kartu.

90+1
    Enache centruje nepřesně do vápna, míč na kopačkách Celticu.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty.

90
    Lustigův centr hledal ve vápně Astry van Dijka který fauloval domácího brankáře Lunga. Rozehrává faulovaný hráč.

89
    Střela střídajícího Seta hodně vylekala Craiga Gordona. Po jeho nepřesvědčivém zákroku všechno uhasil McGregor.

87
    Další standartní situace po faulu Denayera na půli hřišti pro Astru.

86
    Laban po faulu Mulgrewa rozehrál do pokutového území, ale defenziva hostí odvrací.

83
    Samostatnou akci střídajícího Griffithse domácí brankář Lung jen se štěstím pomocí obrany vyráží na rohový kop.

82
    Střídání Astry Giurgiu. Ze hřiště odchází Seidu Yahaya, místo něj přichází Takayuki Seto.
    William AMORIM - 1:1