Dynamo – Estoril 1:0 (kon.) | Karabach – Dněpropetrovsk 1:2 (kon.) | Astra Giurgiu – Celtic 1:1 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Salzburg 1:5 (kon.) | Panathinaikos – Eindhoven 2:3 (kon.) | Saint-Étienne – Inter 1:1 (kon.)
Helsinki – Turín 2:1 (kon.) | Curych – Villarreal 3:2 (kon.) | Apollon Limassol – Mönchengladbach 0:2 (kon.)
Kodaň – Club Bruggy 0:4 (kon.) | Asteras – Tottenham 1:2 (kon.) | Besiktas – Partizan Bělehrad 2:1 (kon.)
Feyenoord – Rijeka 2:0 (kon.) | Sevilla – Standard 3:1 (kon.) | Wolfsburg – FK Krasnodar 5:1 (kon.)
Everton – Lille 3:0 (kon.) | Sparta – Slovan Bratislava 4:0 (kon.) | Neapol – Young Boys 3:0 (kon.)
Dynamo Kyjev – Aalborg 2:0 (kon.) | Rio Ave – FCSB 2:2 (kon.) | Guingamp – Dinamo Minsk 2:0 (kon.)
Fiorentina – PAOK 1:1 (kon.) | Lokeren – Trabzonspor 1:1 (kon.) | Legia – Met. Charkov 2:1 (kon.)
VfL Wolfsburg
5:1 (0:0)
FK Krasnodar
Čtvrtek 06.11.2014, 21:05 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Evropská liga

Strhující druhý poločas je u konce. Hnedle v jeho úvodu poslal domácí do vedení nově příchozí Aaron Hunt, načež tetnýž hráč o deset minut později náskok navýšil. Naděje krasnodaru vzkřísil Wánderson, ovšem hosté si radost užili zhruba minutu. Hnedle poté totiž skóroval Gulavogui. Definitivní podobu daly výsledky dvě trefy Nicklase Bendtnera. Wolfsburg tak v pohledném utkání rozstřílel Krasnodar 5:1. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 6:6 (22:56:54)

90+2
    Nicklas BENDTNER - 5:1

90+1
    Wolfsburg právě vstřelil branku!
    Tak to je neskutečná salva v podání domácího celku. NICKLAS BENDTNER dostal přihrávku, načež se ve velkém vápně zorientoval a ranou na vzdálenější tyč dovršil "bůra."

90
    K základní hrací době utkání budou nastaveny rovné dvě minuty. Přinesou ještě zajímavé okamžiky?
    Nicklas BENDTNER - 4:1

89
    O vítezi je definitivně rozhodnuto. NICKLAS BENDTNER se rozběhl a přesně umístil míč k pravé tyči. Dikan vystihl směr letu balonu, ovšem nedokázal jej vytěsnit.

88
    Po Granqvistově zákroku na Hunta je nařízen pokutový kop. Hostující kapitán se zlobí, ovšem není mu to nic platné.

87
    Na hrací poše zůstal zřejmě vinou křečí ležet Träsch. Domácí pravý bek ale bude nejspíše v pořádku a utkání dohraje. Wolfsburg stále drží míč ve své moci.

85
    Za ostrý skluz dostává žlutou kartu hostující Sigurðsson (KRS). Rozehrávat tak bude Wolfsburg.

84
    Izmajlovův centr Benaglio stáhl ze vzduchu. Veškeré pokusy Krasnodaru nyní působí velmi bezradně. Uvidíme, co přinesou následující okamžiky.

83
    Wolfsburgu se to nepodařilo ani z druhé strany. Přízemní nabídku velmi pohotvě odvrátil Petrov. Utkání je stále velmi aktivní, ovšem větší šance momentálně nevídáme.

82
    Pereyrův volný kop Benaglio v poklidu uschovla do své moci a následně vyslal své spoluhráče do protiofenzivy. Ta však vzala za své těsně za polovinou.

81
    Po rohovém kopu z levé strany nastal před brankou Wolfsburgu mírný závar, který ale domácí nakonec přece jenom uhasili. Krasnodar ale pokračuje v ofenzivním dobrodružství.

80
    Další střídání na hostující straně. Místo Wándersona naskočí na trávník Mamajev.

79
    Guilavogui hledal pasem mezi dvěma beky Bendtnera, ke kterému se ale balon nedostal. Neuspěl ani následný protiútok, který lapil Benaglio.

78
    Dlouhý balon za domácí obranu si pohlídal Klose, který následně poslal malou domů. benaglio s rozehrávkou pochopitelně nikam nepospíchá.

77
    Opět ruský celek kombinoval v blízkosti domácí branky, ovšem příliš platné mu to nebylo. Fotbalisté Wolfsburgu se následně dlouhým odkopem osvobodili.

Libor Kucza

Branky: 47. Hunt (Träsch), 57. Hunt (Dost), 73. Guilavogui (de Bruyne), 89. Bendtner (pen.), 90+1. Bendtner (de Bruyne) – 72. Wánderson

Karty:   63. de Bruyne (WOF) – 38. Laborde (KRS), 85. Sigurðsson (KRS)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 5:7.
    VfL Wolfsburg: Benaglio (C) – Schäfer (39. Klose), Knoche, Naldo, Träsch – Gustavo, Guilavogui – Perišič (46. Hunt), de Bruyne, Vieirinha – Dost (75. Bendtner).
    Náhradníci: Grün – Klose, Hunt, Malanda, Arnold, Bendtner, Olić.

FK Krasnodar: Dikan – Jędrzejczyk, Granqvist (C), Sigurðsson, Kalešin (30. Petrov) – Gazinskij – Laborde, Pereyra, Ahmedov, Wánderson (80. Mamajev) – Ari (70. Izmajlov).
    Náhradníci: Sinicyn – Martynovič, Mamajev, Izmajlov, Adžindžal, Petrov.

Rozhodčí: Boekel – Goossens, Van Dongen