Dynamo – Estoril 1:0 (kon.) | Karabach – Dněpropetrovsk 1:2 (kon.) | Astra Giurgiu – Celtic 1:1 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Salzburg 1:5 (kon.) | Panathinaikos – Eindhoven 2:3 (kon.) | Saint-Étienne – Inter 1:1 (kon.)
Helsinki – Turín 2:1 (kon.) | Curych – Villarreal 3:2 (kon.) | Apollon Limassol – Mönchengladbach 0:2 (kon.)
Kodaň – Club Bruggy 0:4 (kon.) | Asteras – Tottenham 1:2 (kon.) | Besiktas – Partizan Bělehrad 2:1 (kon.)
Feyenoord – Rijeka 2:0 (kon.) | Sevilla – Standard 3:1 (kon.) | Wolfsburg – FK Krasnodar 5:1 (kon.)
Everton – Lille 3:0 (kon.) | Sparta – Slovan Bratislava 4:0 (kon.) | Neapol – Young Boys 3:0 (kon.)
Dynamo Kyjev – Aalborg 2:0 (kon.) | Rio Ave – FCSB 2:2 (kon.) | Guingamp – Dinamo Minsk 2:0 (kon.)
Fiorentina – PAOK 1:1 (kon.) | Lokeren – Trabzonspor 1:1 (kon.) | Legia – Met. Charkov 2:1 (kon.)
Legia Varšava
2:1 (1:1)
Metalist Charkov
Čtvrtek 06.11.2014, 21:05 • Stadion Wojska Polskiego, Varšava • Evropská liga

Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji dobrou noc. (23:02:28)

Zákroky Vladimira Dišljenkoviće – 6

Zákroky Dušana Kuciaka – 2

Je konec tohoto utkání a Legia Varšava si připisuje čtvrté vítězství a udržuje si tak stoprocentní bilanci.
    V druhém poločase pomalu přebíral iniciativu hostující Metalist, na což zareagovali domácí tím nejlepším možným způsobem a Ondrej Duda dal šest minut před koncem základní hrací doby gól na 2:1. Ze závěrečné snahy Charkova už žádné ohrožení nepřišlo a domácí udrželi toto těsné vítězství až do konce.

90+4

90+3
    Dlouhý nákop končí u Kuciaka, který sbírá míč a bude rozehrávat.

90+3
    Hosté kombinují kolem šestnáctky, ale žádná střelecká pozice zatím nepřichází.

90+2
    Hosté naposledy střídají. Na hřiště přichází Homeňuk, který nahradil Torrese.

90+2
    Hostující kapitán Berezovčuk se dostal k hlavičce, ale tu chytá pozorný Kuciak.

90+1
    Rzeźniczak si dal daleko míč a poté takticky fauloval na půli hřiště, za což vidí žlutou kartu.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty!

90
    Roh Legia rozehrála nakrátko a Sá poté napálil míč do obránce, od kterého se odrazil do autu.

89
    Aktivní Orlando Sá vysunul Koseckiho a ten vybojoval rohový kop pro domácí.

88
    Orlando Sá mohl jít do šance, ale těsně před skvěle zasáhl Berezovčuk.

87
    Metalist se snaží dostat do tlaku, ale domácí obrana pracuje na výbornou a nepouští hosty do blízkosti své branky.

86
    Edmar nyní fauloval na půli, za což vidí žlutou kartu. Zákrok rozdmýchal emoce a na hřišti se strhla menší strkanice, po které vidí žlutou kartu i domácí Orlando Sá.
    Ondrej DUDA - 2:1

84
    Legia Varšava právě vstřelila branku!
    Opět platí mnohokrát zmiňované pravidlo nedáš, dostaneš. Orlando Sá vyprodukoval mezi dvěmi obránci skvělou přihrávku na rozběhnutého ONDREJE DUDU, který tváří v tvář Dišljenkovićovi nezaváhal a dostává Legii do vedení.

Lukáš Podleśny

Branky: 29. Saganowski (Kucharczyk), 84. Duda (Orlando Sá) – 22. Kobin (Torsiglieri)

Karty:   45+1. Kucharczyk (LEG), 86. Orlando Sá (LEG), 90+1. Rzeźniczak (LEG) – 14. Villagra (CHA), 62. Torres (CHA), 63. Kulakov (CHA), 86. Edmar (CHA)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 7:5.
    Legia Varšava: Kuciak – Broź, Rzeźniczak, Astiz, Guilherme – Vrdoljak (C), Jodłowiec – Żyro, Duda, Kucharczyk (80. Kosecki) – Saganowski (75. Orlando Sá).
    Náhradníci: Jałocha – Lewczuk, Szwoch, Pinto, Bielik, Kosecki, Orlando Sá.

Metalist Charkov: Dišljenković – Villagra, Berezovčuk (C), Torsiglieri, Kobin – Torres (90+2. Homeňuk), Krasnopjorov (80. Edmar) – Radčenko (51. Kulakov), Xavier, Rebenok – Jajá.
    Náhradníci: Gorjainov – Pšenyčnych, Bolbat, Edmar, Kulakov, Tkačuk, Homeňuk.

Rozhodčí: Eitan Shemeulevitch – Dvir Shimon, Oren Borneshtain (vš. ISR)