Dynamo – Estoril 1:0 (kon.) | Karabach – Dněpropetrovsk 1:2 (kon.) | Astra Giurgiu – Celtic 1:1 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Salzburg 1:5 (kon.) | Panathinaikos – Eindhoven 2:3 (kon.) | Saint-Étienne – Inter 1:1 (kon.)
Helsinki – Turín 2:1 (kon.) | Curych – Villarreal 3:2 (kon.) | Apollon Limassol – Mönchengladbach 0:2 (kon.)
Kodaň – Club Bruggy 0:4 (kon.) | Asteras – Tottenham 1:2 (kon.) | Besiktas – Partizan Bělehrad 2:1 (kon.)
Feyenoord – Rijeka 2:0 (kon.) | Sevilla – Standard 3:1 (kon.) | Wolfsburg – FK Krasnodar 5:1 (kon.)
Everton – Lille 3:0 (kon.) | Sparta – Slovan Bratislava 4:0 (kon.) | Neapol – Young Boys 3:0 (kon.)
Dynamo Kyjev – Aalborg 2:0 (kon.) | Rio Ave – FCSB 2:2 (kon.) | Guingamp – Dinamo Minsk 2:0 (kon.)
Fiorentina – PAOK 1:1 (kon.) | Lokeren – Trabzonspor 1:1 (kon.) | Legia – Met. Charkov 2:1 (kon.)
Feyenoord Rotterdam
2:0 (2:0)
HNK Rijeka
Čtvrtek 06.11.2014, 21:05 • Stadion Feijenoord, Rotterdam • Evropská liga

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:59:18)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 4:3.
    Rohy: 5:4. Fauly: 16:15.

Zápas je u konce a Feyenoord Rotterdam získal velice důležité body do tabulky skupiny G. Po výhře 2:0 jich má na svém kontě šest a vzhledem k výsledku druhého utkání ve skupině, se dostal na druhé místo za Sevillu. Druhý poločas tohoto zápasu už Rotterdam nebyl tak dominantní, pustil soupeře do několika příležitostí, jenže hráči Rijeky dnes pálili buď vedle, nebo do pozorného Vermeera.

90+3

90+3
    Ještě jeden přímý kop pro domácí, ti už rozehráli směrem dozadu.

90+2
    Utkání se už pouze dohrává, čeká se na závěrečný hvizd.

90
    Rozhodčí přidá tři minuty.

89
    Výsledek byl ale naprosto stejný, Leovacovi se centr nevydařil a přetáhl jej až za brankovou čáru.

88
    Další standardka Rijeky, nyní ale z pravé strany.

87
    Tohle bylo naprosto nepovedené. Nízký centr dolétl pouze na hranici pokutového území, kde byla připravena domácí obrana.

86
    Přímý kop pro Rijeku. Bude následovat centr od levé autové čáry.
    2 ze 2
    Feynoord dnes vstřelil první dvě branky z prvních dvou střel na bránu.

85
    Lex Immers trefil ve výskoku soupeře loktem a za tento faul dostal žlutou kartu.

84
    Richards zkušeně drží míč u autové čáry, nalákal k sobě hned dva soupeře, a i když nakonec o míč přišel, svůj účel to splnilo.

82
    Rohový kop pro Rotterdam. Domácí s rozehrou nepospíchají a čas utíká.

80
    Toornstra chtěl na levé straně vysunout Jeana Paula Boëtiuse, toho si ale jeho strážce pohlídal a skluzem získal míč.

79
    Poslední změna v dresu Rijeky, dolů zamířil Ivan Tomečak, na poslední minuty nastoupil Marko Vešović.

77
    Jean Paul se připravil o možnost šance byl z toho rychlý brejk Rijeky. Na středu byl volný Kramarić, vyslal tvrdou střelu, která mířila mezi tři tyče, jeho rána ale byla ještě před Vermeerem zblokovaná.

75
    Posledních patnáct minut hry, zatím nic nenasvědčuje tomu, že by se hostům měl podařit zvrat a že by Feyenoord přišel o tolik potřebné body.