5:4 (1:0, 2:2, 2:2)
HC Chrudim
Neděle 09.11.2014, 12:00 • ZS Kotlina (Kapacita: 4000) • Liga juniorů

To je ode mne z Kotliny vše, přeji příjemný zbytek nedělního dne. (14:04:21)

Ve třetí třetině padly další čtyři branky. V rychlém sledu se prosadili Nicholas Lang a Lukáš Brebera, aby poté snížil Jaroslav Tomášek. V závěru utkání ještě zdramatizoval Lukáš Kohoutek, více se již ale nestalo a tak si domácí připisují vítězství 5:4.

60:00

59:52
    Hosté výsledek neunáší a předvedli již čtvrtý zle vyhlížející zákrok, po kterém zůstal na ledě ležet některý z domácích hráčů. Vyloučen je Michal Haltuch (CHR) na 2 minuty za napadení, Tomáš Chlubna (HBR) dostává 10 minut za nesportovní chování.

59:41
    Hra je však před bránou Chrudimi.

58:54
    Oddechový čas pro hosty a Chrudim bude hrát bez brankáře!

58:54
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Hosté dramatizují utkání, když se Michal Haltuch dostal s kotoučem za úroveň brány, odkud poslal kotouč před bránu, kde stál LUKÁŠ KOHOUTEK a dokázal překonat Petra Spáčila! Asistence: Michal Haltuch.

58:16
    Hosté napadají domácí rozehrávku za bránou Petra Spáčila.

56:30
    Štěpán Bečev (CHR) dostává 5 minut + do konce utkání za naražení zezadu.

56:25
    Hosté se hnali do útoku, ale byli zastaveni domácí obranou.

55:54
    Dominik Cvrček přikryl kotouč po pokusu Lukáše Brebery z blízkosti brankoviště.

55:39
    Hosté jsou vykázáni do středního pásma po přihrávce rukou.

54:52
    Úmyslný ofsajd Chrudimi.

54:44
    Hosté se snažili dostat k volnému kotouči, aby jej mohli poslat nad ležícího Petra Spáčila, ale ve skrumáži se lépe zorientovali domácí a kotouč odklidili!

54:27
    Petr Spáčil chytil střelu hostů z levého kruhu.

53:59
    Domácí se ujali kotouče a obloučkem se snažili dostat do úniku.

53:40
    Chrudim se usadila v pásma Havlíčkova Brodu.

52:57
    Ondřej Hlídek přihrál z rohu pásma na modrou čáru Jaromíru Vlčkovi, jehož rána byla příliš vysoká a minula bránu.

51:51
    Střela Miloše Kalouse od modré čáry těsně minula branku.

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 4. Chlubna (Hlídek), 21. Hlídek (Chlubna, Němec), 33. Chlubna (TS), 46. Lang (Málek, Krajcigr), 47. Brebera (Chlubna) – 31. Haltuch, 33. Kohoutek (Karásek), 48. Tomášek (Koreček, Haltuch), 59. Kohoutek (Haltuch)

HC Rebel Havlíčkův Brod: Spáčil (Adam) – Němec, Krajcigr, Vlček, Mendl, Bancíř, Macek – Hlídek "A", Brebera "C", Chlubna – Pazourek, Lang, Drobný – Málek, M. Polák, Kittler – Přibyl, Šimák.
    HC Chrudim: Cvrček (Peřina) – Bečev, Burkoň, Haltuch, Jiruška, Kalous, Karásek "C", Kopečný, Kostkan, Koreček "A", Machač, Meier, Pilař, J. Polák, O. Polák "A", Tomášek, Kohoutek, Šklíba.

Rozhodčí: Homola – Klouda, Zídek