Chabarovsk – Jekatěrinburg 0:1 (kon.) | Vladivostok – Kazaň 1:5 (kon.) | Novosibirsk – Magnitogorsk 4:1 (kon.)
Barys – Soči 5:4 (2:0 po s.n.) | Ufa – Omsk 1:2 (1:2 po s.n.) | CSKA Moskva – Jaroslavl 3:2 (1:0 po s.n.)
N.Novgorod – Atlant 0:2 (kon.) | Jokerit – Minsk 3:1 (kon.) | Petrohrad – Dynamo Moskva 1:4 (kon.)
HC Slovan – Záhřeb 1:2 (0:1 po s.n.)
Jokerit Helsinky
3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
HC Dinamo Minsk
Středa 12.11.2014, 17:30 • Hartwall-areena • KHL

Z mé strany je to pro dnešek vše, přeji vám pěkný zbytek středečního večera. (19:42:48)

Československá stopa v utkání:
    Petr Koukal (JOK): čas na ledě 16:35, 1 střela na branku
    Lukáš Krajíček (MIN): (0 + 1), čas na ledě 21:57
    Ivan Švarný (MIN): čas na ledě 21:16, 1 střela na branku

Je tu konec! Domácí Jokerit si tak zaslouženě bere tři body, hosté odjedou do Minsku s prázdnou. Ve třetí třetině utvrdil výhru domácích Jaakola. Jeden gól ještě mohl přidat Poysti v trestném střílení, to však neproměnil. Dinamo ale zaznamenalo alespoň čestný úspěch díky Lingletovi.

60:00

59:40
    Posledních dvacet sekund do třetí sirény, vhazovat se bude po pravici Karlssona.

59:21
    Nyní jsou hosté v šesti, remízu to ale patrně nepřinese!

58:58
    Nebude to zakázané uvolnění, Helsinky tedy vyhazují až k Taylorovi, který je stále mezi třemi tyčemi.

58:28
    Jokerit teď podstatnou dobu podržel kotouč u branky Minsku.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny, dle stavu na ledě si troufám tvrdit že i celého zápasu.

57:04
    Krajíček si hladce obkroužil celým útočným pásmem a dostal se za branku Helsinek, Vesce se před brankou přihrávky nedočkal.

56:44
    Arťom Demkov spěchá za pukem do rohu kluziště, tam ale bude zřejmě dřív domácí bek.

55:46
    Jokerit si ale chce udržet náskok a urputně bojuje o puk a snaží se vytvořit si další střelu na Taylorovu branku.
    LINGLET - 3:1

54:15
    Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    Hosté mají rázem ještě oč hrát. Minsk stihl využít přesilovku zásluhou CHARLESE LINGLETA, který z pravého kruhu našel místo v horním růžku u vzdálenější tyče domácí branky. Asistence: Lukáš Krajíček, Dmitrij Meleško.

53:49
    Přečíslení 3 na 2 pro Helsinky, zakončoval Huhtala přesně do ramene Taylora.

53:30
    Nyní se Jokerit osvobozuje a nasazuje čerstvé síly.

53:14
    Dinamo je s pukem v útočné třetině.

52:41
    Máme tu další podražení, tentokrát je potrestán domácí Linus Omark na dvě minuty.

52:10
    Oddechový čas pro hosty.

Michal Kuba

Branky a nahrávky: 22. Poysti (Karalahti), 39. Sallinen (Harju, Gunderson), 45. Jaakola (Huhtala, Kapanen) – 55. Linglet (Krajíček, Meleško)

Jokerit Helsinky: Karlsson (Helenius) – Vaananen, Gunderson, Jaakola, Karalahti, Korpikari, Todd – Kapanen, Aaltonen, Huhtala – Sallinen, Poysti, Harju – Moses, Koukal, Omark – Maki, Rita, Hahl
    HC Dinamo Minsk: Taylor (Karnauchov) – Bailen, Švarný, Filičkin, Krajíček, Lisovets, Goroško – Kaljužnyj, Szczechura, Gavrus – Linglet, Ellison, Vesce – Kulakov, Demkov, Meleško – Lopačuk, Drozd, Zacharov, Razvadovsky

Rozhodčí: Belov, Bondar – Balodis, Morozov