Pardubice – Liberec 5:0 (kon.) | PZ Kladno – Kladno 1:6 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 4:0 (kon.)
Č. Budějovice – Jihlava 1:4 (kon.) | Vítkovice – Zlín 5:8 (kon.) | Chomutov – HC Plzeň 5:4 (po pr.)
Havířov – Olomouc 0:4 (kon.) | Vsetín – Třinec 0:7 (kon.) | Písek – Hr. Králové 2:3 (kon.)
Kometa Brno – Poruba 2011 8:3 (kon.) | Slavia – K. Vary 3:0 (kon.) | Letňany – HC Litvínov 2:6 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
5:8 (4:1, 0:5, 1:2)
Berani Zlín
Sobota 22.11.2014, 13:00 • ČEZ aréna Ostrava • Extraliga staršího dorostu

Skončil zápas, ve kterém se nakonec radují hostující tým ze Zlína – i přesto že se jim příliš nepovedla první třetina, protože tu prohráli v poměru čtyři ku jedné. Vítkovicím přitom pomohl Vlastimil Malina, který vsítil hattrick.
    Druhá třetina se ale naopak vydařila Zlínu. Ševci vsítili pět branek a najednou měli hosté navrch – o dvě branky.
    Ve třetí třetině se Vítkovice snažily vyrovnat, ve 46.minutě vsítil kontaktní branku Toman, avšak čtyři minuty před koncem se z gólu radoval Krejčiřík a už v ten moment bylo jasné, že Zlín si odveze tři body. Vítkovice to přeci jen nevzdaly a zkoušeli hru bez brankáře – ta se nepovedla podle jejich představ a Fryšara dokonal výhru hostů ze Zlína.
    Vítkovice tedy podlehly Zlínu 5:8.
    Ode mne už je to z ČEZ Arény vše, mějte příjemný sobotní večer a někdy zase z Vítkovic, napočtenou. (15:13:55)

60:00

58:24
    Zlín právě vstřelil branku!

Vítkovičtí kombinovali v pásmu, ale hostům se povedlo se vysvobodit ze své třetiny a Fryšara pelášil sám na domácí bránu – pro něj nebyl problém dát gól do odkryté klece – 5:8.
    Asistence: Vojtěch Krejčiřík, Radim Budil.

58:10
    Běží poslední dvě minuty poslední třetiny.

57:22
    Vítkovičtí to zkoušejí bez brankáře!

56:14
    Oddechový čas pro domácí.

55:06

Zlínští se dostali k puku a pelášili k bráně, Karafiát dokázal udělat zmatek u vítkovické svatyně, našel VOJTĚCHA KREJČIŘÍKA a ten do poloprázdné branky vsítil další gól hostů – 5:7.
    Asistence: Jiří Karafiát, Jan Václavek.

53:09

51:09
    Jan Mikulec (ZLN), 2 minuty, sekání.

46:13
    Domácí v plném počtu, Zlín se usadil v pásmu, ale při konci přesilovky dobře zapracoval Matouš Stupka, který držel puk v útočné třetině Vítkovic.

45:32
    Matouš Stupka (VIT) – 2 minuty, faul kolenem.

45:32
    Vítkovice právě vstřelily branku!

Raška se samotně dostal do obranného pásma, zasprintoval za bránu, našel u brány volného RADIMA TOMANA a ten bez problému zavěsil – 5:6.
    Asistence: Dominik Raška.

44:13
    Vojtěch Krejčiřík (ZLN), 2 minuty, faul kolenem.

43:11
    Hosté v plném počtu, Vítkovice dělaly menší tlaky, avšak kontaktní gól z toho nepadl.

41:11
    Daniel Gazda (ZLN) – 2 minuty, podražení.

40:01

Tak tahle třetina se Vítkovicím hrubě nepovedla. Poté co po první periodě domácí vedli 4:1, nyní musí dohánět dvougólovou ztrátu – protože Zlínští – ve druhé třetině jednoznačně aktivnější a lepší – vsítili do vítkovické branky během dvaceti minut rovnou pět branek! I Vítkovická brána se "dočkala" výměny brankáře, když Kamila Šimečka vystřídal Matyáš Daňa.
    Další třetina začne přibližně v 14:26.

40:00

Patrik Martiník

Branky a nahrávky: 8. Malina (Spratek), 10. Malina (Spratek), 18. Malina (Stupka), 20. Hartmann (Malina, Ďurkáč), 46. Toman (Raška) – 18. Peška (Karafiát), 23. Fryšara (Bainar), 24. Werbik (Peška), 33. Strmiska (Werbik, Padrnos), 36. Krejčiřík (Václavek, Karafiát), 36. Werbik, 56. Krejčiřík (Karafiát, Václavek), 59. Fryšara (Krejčiřík, Budil)

HC Vítkovice Ridera: Šimeček (Daňa) – Gabrhelík, Veřmiřovský, Šendera, Ďurkáč "A", Čechman, Krčmář, Slíž – Raška "A", Malina "C", Toman, Vondál, Bernát, Spratek, Stupka, Danielčák, Hartmann, Šala. Trenér: Pavel Hulva.
    Berani Zlín: Ling (Odložilík) – Padrnos, Sirota, Váňa, Kosorin, Fridrich, Budil, Gazda – Fryšara, Strmiska, Peška "A", Václavek, Mikulec, Krejčiřík, Stiksa "A", Karafiát, Bainar, Werbik "C". Trenér: Robert Svoboda.

Rozhodčí: Pavel Mikula – Milan Gančařík, Jiří Gebauer.