SK Karviná – Břeclav 2:3 (kon.) | Řisuty – Bílina 5:6 (po pr.) | SHK Hodonín – Přerov 2:3 (kon.)
Nový Jičín – Frýdek-M. 4:1 (kon.) | Mor. Budějovice – Kobra 2:7 (kon.) | Technika Brno – Opava 6:4 (kon.)
Kolín – Nymburk 4:2 (kon.) | Klatovy – Vrchlabí 4:1 (kon.) | Sokolov – Trutnov 6:1 (kon.)
Vsetín – Val. Meziříčí 7:2 (kon.) | Pelhřimov – Klášterec nO 7:6 (kon.) | Tábor – Žďár n/S 4:2 (kon.)
Jindř. Hradec – Jablonec n/N 6:2 (kon.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
7:6 (2:1, 4:3, 1:2)
HC Tygři Klášterec nad Ohří
Sobota 22.11.2014, 18:00 • ZS Pelhřimov • 2. liga skupina Západ

Je za námi gólově bohaté utkání, kdy Pelhřimov několikrát vedl, ale Klášterec se vždy dotáhl a na okamžik hosté i vedli, nakonec ale domácí svůj jednogólový náskok uhájili a společně se svými fanoušky si užívají vítězství, které se rozhodně nerodilo lehce, o to je ale důležitější. To je pro dnešek ode mě vše a někdy příště napočtenou. (20:25:17)

60:00

59:36
    Zřejmě poslední trest pro Klášterec Lukáš Hrdlička za nedovolené bránění.

58:47
    Pelhřimovští zatím úspěšně brání svůj náskok, powerplay hostů.

58:00
    Chybu hostující obrany Bezděk nepotrestal.

57:41
    Další zakázané uvolnění Pelhřimova.

57:31
    Klášterec cítí šanci a Pelhřimov se osvobozuje pouze za cenu zakázaného uvolnění.

56:49
    Tomáš Mečiar se po zásahu pukem těžce zvedá z ledu, snad bude v pořádku.

56:30
    Plachý nabral rychlost, ale jeho pas na Bezděka nebyl přesný.

55:29
    Domácí znervózněli, naopak hostům narostla křídla.

53:52
    Bečvář pálí tvrdě nad.

52:59
    Klášterec právě vstřelil branku!
    Rozdíl v přesilovkách je dnes jednoznačný. Hosté snižují po brance Lukáše HRDLIČKY. Asistence Nguyen, Toman.

52:41
    Kubát vyrobil hrubku a svou chybu na poslední chvíli hasil, dvě minuty za podražení.

52:11
    Toušek tak dlouho váhal se střelou, až mu puk utekl a Čekal přerušil hru.

51:09
    O výsledku zdaleka ještě není rozhodnuto, oba týmy nyní předvádí nervózní hru, plnou nepřesně založených akcí. Tudy cesta k dalším brankám ale nevede.

Pavel Blažek

Branky a nahrávky: 9. Votápek (Hadrava Marek), 18. Votápek (Třetina, Tolkner), 23. Hadrava Martin (Bezděk, Kubát), 33. Třetina (Votápek, Hadrava Marek), 36. Bezděk (Plachý, Zadražil), 39. Bezděk (Třetina, Zadražil), 45. Plachý (Bezděk) – 20. Hrdlička (Nguyen, Toman), 27. Toušek (Hrdlička), 30. Toman (Nguyen, Hrdlička), 32. Strejček (Loučka), 42. Hrdlička (Toman), 53. Hrdlička (Toman, Nguyen)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Čekal – Zadražil, Kubát, Jelínek, Kasalý D., Mečiar – Kasalý F., Hadrava Marek, Třetina, Votápek, Kopic, Tolkner, Plachý, Hadrava Martin, Bezděk
    HC Tygři Klášterec nad Ohří: Kaššák – Strejček, Kunrt, Bohuslávek, Koblitz, Dobrovolný, Žižka, Bečvář, Boušek, Hrdlička, Toušek, Nguyen, Diviš, Toman, Loučka

Rozhodčí: Kopeček – Polák, Rampír